Lista gwiazd uzależnionych od uprawiania seksu

Erotomania, hiper seksualność – różne nazwy stanu patologicznego nasilenia erotycznych zainteresowań i aktywności seksualnych. Seksoholizm to jeden z rodzajów uzależnienia i niektóre gwiazdy cierpią z powodu za bardzo rozbudzonego libido. Pokusy czyhają na nich na każdym kroku, a one często czują się takie samotne nawet w gąszczu ludzi.

Większość z nas jest święcie przekonana, że seksoholizm nie jest żadnym problemem i uzależnieniem. Co złego w tym, że ktoś jest nadmiernie emocjonalny czy nadmiernie okazuje czułość? Warto jednak uświadomić sobie, że seksoholizm jest poważną chorobą, taką jak alkoholizm czy narkomania. Większość z nas pomyśli: owszem, alkohol i narkotyki rujnują nasze zdrowie i życie, a przecież seks to samo zdrowie i przyjemność! Po zapoznaniu się z życiem znanych seksoholików i erotomanów zrozumiesz, że seksoholizm może także zrujnować życie i karierę.

1. Jesse James

sandra ballok

Byłego męża zjawiskowej i boskiej Sandry Bullock można śmiało nazwać prawdziwym Casanovą Hollywood! Na początku Jesse uważał, że nie ma nic złego w tym, że ma ciągłą potrzebę uprawiania stosunku płciowego. Aż do pewnego momentu, kiedy wyszły na jaw niektóre szczegóły jego życia prywatnego. Okazało się, że często korzystał z usług prostytutek i za jedną noc mógł wydać ponad 10000 dolarów! To już przesada. Po kolejnym głośnym skandalu Sandra Bullock kazała mu wybierać: albo oni się rozwodzą, albo on decyduje się na leczenie. Leczenie nie poskutkowało i para się rozwiodła.

dzhessi dzheyms

Jesse James w jednym z wywiadów przyznał się, że czuje się winny za to, że jego rodzina musiała cierpieć z powodu jego choroby. Niestety jego przeprosiny były kolejnym trikiem na to, aby wyciągnąć od byłej żony podczas rozwodu jak najwięcej pieniędzy.

2. Charlie Sheen

charli shin

Aktor jest święcie przekonany, że seksoholizm w jego przypadku nie jest żadnym poważnym problemem, lecz jego pasją! Właśnie takie przekonanie wpłynęło na nieskuteczność kilku terapii. Charlie Sheen przekonuje, że uprawiał seks z 5 tys. kobiet! Chętnie o tym opowiada. Mówi, że nie lubi gry wstępnej i pieszczot, dlatego często korzysta z usług prostytutek. Rozpustne życie sprawiło, że w 2015 roku wykryto w jego organizmie wirusa HIV. Jak tylko Charlie Sheen w jednym z wywiadów telewizyjnych wyjawił, że jest nosicielem HIV, dziesiątki partnerek seksualnych aktora pozwały go do sądu za to, że ukrywał przed nimi swoją chorobę.

3. Harvey Weinstein

harvi vaynshteyn

Znany producent Hollywood to kolejna ofiara hiperseksualności. W 2017 roku zakończyła się kariera prezesa Weinstein Company, po artykule "New York Times", z którego wynikało, że od wielu lat molestował seksualnie aktorki i kobiety z branży filmowej. Wśród poszkodowanych miały się znaleźć Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow czy Rosanna Arguette.

Po tym, jak wszystko wyszło na jaw, Harvey Weinstein zgodził się na leczenie w prestiżowym ośrodku leczenia uzależnień w Arizonie. Na leczenie wydano już ponad 50000 dolarów, ale na razie nie wiadomo, czy było ono skuteczne. Georgina Chapman, żona Harveya Weinsteina zostawiła go, a gwiazdy, które niegdyś były jego przyjaciółmi, potępiły jego zachowanie. Obecnie to persona non grata w Hollywood.

4. Mick Jagger

mik dzhagger

Lider The Rolling Stones jest uzależniony od seksu, za co często jest nazywany seks-wampirem. Biograf Micka Jaggera doliczył się, że muzyk w swojej karierze spał z 4 tysiącami kobiet. Na początku muzyk wypierał się problemu, ale później jednak uświadomił sobie, że problem jednak istnieje i z tym trzeba coś robić, więc postanowił leczyć się z seksoholizmu. Niestety terapeutka, która musiała wyleczyć Micka z uzależnienia, wylądowała z nim w łóżku, więc nici z leczenia!

5. David Arquette

kortni koks

Aktor i były mąż pięknej Courteney Cox. David ciągle zdradzał swoją żonę, przy tym narzekał, że nie czerpie satysfakcji z seksu. W jednym z wywiadów aktorka się przyznała, że nawet zwykłe przytulanie lub całus mogły wywołać u jej męża erekcję.

6. Anthony Weiner

entoni viner

Były Członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych długo udawał wzorcowego męża i ojca, aż do tej pory, gdy ujawniono w internecie jego prywatną korespondencję. Intymne rozmowy prowadził od razu z kilkoma kobietami. Nie tylko rozmawiał, ale także wysyłał im swoje nagie zdjęcia. Pewnego razu Anthony chciał dodać swoje nagie zdjęcie do wiadomości, ale pomylił guziki i zdjęcie poszło na jego profil. Jego kariera zakończyła się po tym, gdy wyszła na jaw prawda o tym, że został niegdyś skazany za uprawianie seksu z nieletnią.

7. David Duchovny

devid duhovny

Jedyny na naszej liście, który nie wypiera się swego problemu i wie, jakie są konsekwencje jego uzależnienia. W jednym z wywiadów David przyznał się do tego, że jest seksoholikiem i przeprosił swoją rodzinę za wszystko. W 2008 roku aktor zdecydował się wziąć udział w terapii, która miała wyleczyć go z uzależnienia od seksu. Jednak efekty kuracji okazały się mało zadowalające. Co prawda żona aktora, Tea Leoni wróciła do niego, ale ostatecznie para się rozwiodła.

8. Russell Brand

keti perri

Angielski komik jest prawdziwym pożeraczem damskich serc. Russell przyznaje się, że w ciągu jednego dnia w jego łóżku mogło wylądować dwie-trzy kobiety. Na początku uważał, że to jest normalne, aż do tej pory, gdy się zakochał i postanowił założyć rodzinę z popularną piosenkarką Katy Perry. Komik przekonywał, że spotkał tę jedyną, dla której zrobi wszystko. Niestety po roku idealne małżeństwo się rozpadło.

rassel brend

Inicjatorem rozwodu był Russell Brand. Przyczyną rozwodu miała być jakoby niezgodność charakterów. Jednak na pewno nikt nie wie, co było prawdziwą przyczyną rozstania.

9. Lindsay Lohan

lindsi lohan

Aktorka jest nimfomanką. Lindsay ma wiele seksualnych przygód, wesołych imprez z alkoholem oraz narkotykami w swoim życiorysie. Aktorka na swoje usprawiedliwienie mówi, że to jest jej sposób na samotność.

Dziś Lindsay przekonuje, że ten burzliwy okres ma już za sobą i nawet jest gotowa na to, by wyjść za mąż i założyć rodzinę. Aktorka zaczęła studiować Koran i angażować się w różne akcje charytatywne.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty