Magiczna sztuka zarządzania energią pieniędzy. Czyli jak sprawić, by pieniądze cię pokochały?

magiczna sztuka zarządzania energią pieniędzy

Mało kto ma zwątpienia wobec tego, że dzisiejsza era to era pieniędzy, gdy wszystko jest sprzedawane i kupowane. Wartości duchowe są zepchnięte na drugi plan, a pieniądze stały się najbardziej pożądanym i złowrogim zjawiskiem w życiu ludzi. W pogoni za bogactwem dużo ludzi zainteresowało się wiedzą ezoteryczną i różnymi praktykami, w tym magiczną sztuką zarządzania energią pieniędzy. Co jest istotą tej sztuki?

Jak zarządzać energią pieniędzy?

Aby zacząć systematycznie powiększać swoje zasoby, w tym i finansowe należy:

  1. Zacząć działać. Pieniądze nie popłyną rzeką do tego, kto nie chce podjąć wysiłku i czeka, kiedy krótkoterminowe zyski spadną jak manna z nieba. Ten, kto nie jest zadowolony ze swojej pracy i dochodów, powinien zastanowić się i podjąć decyzję dotyczącą tego, jak można zmienić sytuację. Należy pamiętać, że każdy dostaje tyle, ile zasługuje.
  2. Tym, którzy chcą przyciągnąć energię pieniędzy w swoje życie można polecić, aby pozbyli się ograniczeń nałożonych na siebie. Ile razy mówiłeś sobie: "To niemożliwe, nie mogę"? Nadszedł czas, aby uwierzyć w siebie.
  3. Prawa wszechświata i energia pieniędzy są takie, że człowiek nigdy nie będzie w centrum ich przyciągania, jeśli cały czas będzie narzekać na los, brak finansów. Aby zacząć przyciągać pieniądze nie koniecznie musisz je mieć. Spojrzawszy na świat z pozytywnego punktu widzenia, można uzyskać znacznie więcej niż masz obecnie.
  4. Tym, którzy zastanawiają się, jak pozbyć się długów i przyciągnąć do siebie energię pieniędzy, można odpowiedzieć, że należy znaleźć ulubione zajęcie. Tylko w ten sposób można uzyskać godne wynagrodzenie u energii nowej epoki. Miłość w twoich myślach i działaniach uwalnia przepływ energii, daje niesamowitą siłę, która przyciąga do siebie wszystkie dobra świata.
  5. Wszystkie trudności, wszystkie przeszkody, które spotykają się na drodze, trzeba przyjmować, nie jęcząc i nie narzekając na to, że ktoś jest ulubieńcem fortuny i bogactwo lgnie do niego jak magnes, a ktoś musi długo pracować i odkładać zapasy po trochu. Każdy na swoją drogę, ale nie każdy potrafi przejść ją do końca.
  6. Ci, którzy są pewni, że bez ciężkiej pracy nie można mieć sukcesu, niczego nie dokonają. Programować siebie na niepowodzenie nie wolno: pieniądze przyciągają się do tych, którym praca przynosi radość i satysfakcję.
  7. Energia pieniędzy i jej prawa są takie, że idą one tylko do tych, którzy je kochają. Energia pieniędzy nie ma koloru: maluje ją sam człowiek. Dlatego kochać pieniądze – to znaczy pokochać życie, wypełnione silną i dobrą energią.
 
Powiązane artykuły:
Jak oszczędzać pieniądze? Czyli zarządzanie finansami domowymi
Pieniądze. Stare przysłowia nieraz udowadniały, że one to najwyższe zło dla człowieka. Jednak pieniądze nie mogą być złem czy dobrem, a wszystko zależy od tego, w czyich rękach one znajdują się i jak je zarabiają i tracą.
Jak żyć, jeśli nie ma pieniędzy, czyli co robić, jeśli twoje potrzeby przekraczają twoje możliwości finansowe?
Życie zabarwia się do ciemnych farb, kiedy nie ma pieniędzy, lecz wyjście z położenia jest zawsze. Można znaleźć podrabianie, spróbować coś sprzedać, czy zająć trochę środków u krewnych.
Jak żyć oszczędnie? Czyli nauka gospodarowania własnymi finansami
Wiele osób tracą swoje pieniądze na absolutnie niepotrzebny towar. Jeśli nauczyć się poprawnie rozporządzać swoimi finansami i oszczędzać, to można nagromadzić potrzebną sumę i nabyć rzeczywiście potrzebne rzeczy.
Jak stać się bogatym? Czyli sposoby na zostanie milionerem
Bogaty człowiek – kto to jest? Jak on zarabiał swoje bogactwo, czy ciężko być bogatym, i czy można z kategorii biednych albo nawet "średniaków", stać się bogatym człowiekiem? Tyle pytań, lecz czy są na nie odpowiedzi?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty