Mama pozwoliła synowi wybierać dla siebie ubrania przez tydzień

Jest ogólnie przyjęte, że to rodzice decydują co małe dziecko będzie nosić. Ale co się stanie, gdy role się odwrócą? Jedna z mam postanowiła przeprowadzić taki eksperyment. I on się bardzo spodobał Naszej Redakcji.
mama

Summer, mimo opiekowania się dwoma synami, zawsze stara się ubierać stylowo i pięknie.

spódnica

Pewnego razu wpadła na pomysł, by pozwolić 3-letniemu synowi Rockwellowi, wybierać co będzie nosić każdego dnia. Na całe 7 dni Rockwell stał się jej indywidualnym stylistą.

dzieci

Rockwell i jego 2-letni braciszek Phoenix

Chłopczyk podszedł do zadania bardzo poważnie i starannie wybierał stroje dla mamy. Oto niektóre z nich.

kapelusz

”Rockwell wybrał szarą spódniczkę, koszulkę z Bobem Dylanem i czarne rajstopy. Powiedziałam mu, że to świetny wybór. Potem spojrzał na moje stopy i zaproponował mi buty. Zapytałam, czy na pewno chce bym założyła tę parę butów. Odpowiedział bez zastanowienia, że tak i dołożył mi do stylizacji niebieską bluzę z kapturem.”

Summer z przyjemnością oglądała, jak jej synek wybiera dla niej ubrania. ”Łapał pierwszą rzecz, którą zobaczył, a potem uważnie myślał, co by najlepiej z tym wyglądało. Powiedział na przykład, że jeśli noszę sukienkę z kwiatami, moje skarpetki również powinny mieć kwiatki. Uwielbiałam patrzeć jak pracuje.”

sukienka

”Nie do końca wiedziałam, czy powinnam wychodzić z domu w tych ubraniach. Ale wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy zauważyłam, że ludzie patrzą na mnie z ciekawością, a nie rozbawieniem. Pewna kobieta podeszła do mnie na przystanku i powiedziała, że bardzo podobają się jej moje skarpetki.”

spodnie

”To była moja ulubiona stylizacja. Ten strój był niczym hołd dla Myszki Miki!”– wyjaśniła Summer.

obuwie

Nie musisz przecież nosić identycznych butów na co dzień!

deszcz

”Ten stój był trudny. Rockwell postanowił ubrać mnie w 3 różne topy. Zapytałam, czy moglibyśmy teraz pomyśleć o spodniach do tego, bo nie chciałam by z 3 koszulek zrobiło się jeszcze więcej!”.

slipy

”Potem dobrał do tego dwa różne buty. Nie jestem pewna czy zdawał sobie sprawę, że nie są do pary.”

To może wydawać się dziwne, ale Summer doszła do wniosku, że kilka stylizacji Rockwella nadaje się do noszenia na co dzień, z wyjątkiem kilku drobnych modyfikacji. Każda z nich sprawiała jej ogromną przyjemność i radość.

Za przykładem Summer poszło również kilka innych matek.

razem
matka

”Jestem szczęśliwa, że udało mi się zachęcić inne matki, aby przyłączyły się do zabawy. To wspaniałe, kiedy można wnieść trochę uśmiechu do cudzego życia.” – przyznała Summer.

czapka

Pod koniec tygodnia, w którym ubierał ją syn doszła do wniosku, że tak naprawdę ludzie nie zwracają uwagi na to, co nosisz. ”Zamykamy się w małe pudełka kiedy musimy ubierać się w określony, akceptowalny i dopuszczalny sposób. Ale ograniczenia, które na siebie nakładamy nie pochodzą od innych, ale od nas. Przez 2 dni chodziłam w różnych butach i nikt tego nie zauważył, dopóki sama nie zwróciłam na to uwagi”– zakończyła Summer.

dzieciaki

”Czasami się trzeba powygłupiać. To jest korzystne dla ciebie i twoich dzieci. Nie bierzmy wszystkiego na poważnie. To tylko ubrania!”

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty