Marilyn Monroe w stroju kąpielowym

Marilyn Monroe w stroju kąpielowym

Legendarna aktorka Marilyn Monroe w ciągu wielu lat jest uważana za standard kobiecej piękności. Dla niej jest charakterystyczny swój niepowtarzalny styl i wyjątkowy urok.

Jej nieprawdopodobnie kobiecy wygląd pobudza zachwyt i do tego dnia inspiruje designerów na użycie jakichkolwiek detali ze stylu Marilyn we współczesnych kolekcjach.

Marilyn Monroe – wymiary figury

Zaczynając od 1945 roku,w różnych źródłach spotykają się takie opisy figury Marilyn Monroe: "Jej ciało było nieprawdopodobnie pożądane: piersi tak wyrywały się z sukienki, a okrągłe biodra kołyszą się przy każdym kroku".

Jakie wymiary figury miała słynna amerykańska gwiazda filmowa? Istnieją następne dane o jej wymiarach:

  • wzrost – 165 cm;
  • waga – 53,6 kg;
  • obwód piersi – 91,5 cm;
  • obwód talii – 61 cm;
  • obwód bioder – 86,5 cm.

W tym samym czasie są inne dane, które nieco różnią się:

  • wzrost –162 cm;
  • waga – 56 kg;
  • piersi – 92 cm;
  • talia – 60 cm;
  • biodra – 92 cm.

Marilyn miała czwarty rozmiar piersi, które były w całości naturalne. Aktorka słusznie jest nazwana posiadaczką jednej z najbardziej szykownych figur.

Marilyn Monroe – figura w stroju kąpielowym

Wśród zdjęć, które zachowały się na pamięć o aktorce, ogromną wartość przedstawiają jej zdjęcia w stroju kąpielowym. Na nich można zobaczyć wszystkie zalety figury gwiazdy. Zdjęcia Marilyn Monroe na plaży są zrobione w stroju kąpielowym stylu retro, charakterystycznego dla okresu życia aktorki.

Jak można zobaczyć na zdjęciach, Marilyn oddawała przewagę strojom kąpielowym jasnych kolorów. Dziewczyna bardzo imponująco wygląda jak w strojach jednoczęściowych, tak i w modelach dwuczęściowych. Dla fasonów jest charakterystyczna obecność stanika bez ramiączek, który podkreśla seksualne piersi gwiazdy.

Marilyn Monroe w białzm stroju kąpielowym Marilyn Monroe w różowym stroju kąpielowym Marilyn Monroe w tradycyjnym stroju kąpielowym
Marilyn Monroe figura Marilyn Monroe koło basenu Marilyn Monroe nad morzem
Marilyn Monroe w opalaczu Marilyn Monroe w stroju kąpielowym foto Marilyn Monroe w ciemnym opalaczu
 
Powiązane artykuły:
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.
Monica Bellucci w stroju kąpielowym
Nawet w wieku 50 lat Monica Bellucci nie utraciła zeszłej piękności. Ona nadal zostaje najbardziej upragnioną, przepiękną, wysoko opłacaną modelką i aktorką, a jej sesje zdjęciowe w opalaczach to potwierdzają.
Shakira w stroju kąpielowym
Shakira zawsze przyciągała uwagę nie tylko swoimi nadzwyczajnymi wokalnymi danymi, ale i niestandardowym wyglądem zewnętrznym i praktycznie idealnymi parametrami figury, które śmiało demonstruje w różnych opalaczach.
Beyonce w stroju kąpielowym
Przepiękna śpiewaczka Beyonce absolutnie nie certuje swojej figury i pragnie przy pierwszej okazji zademonstrować jej otoczeniu. W sieci jest ogromna ilość zdjęć w kąpielowych kostiumach, co odkrywa wszystkie jej przynęty.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty