Masaż piersi – pomoc w zachowaniu młodości ciała

masaż piersi

Fitness, poprawnie dobrane środki po opiece za skórą i poprawne żywienie zachowują młodość ciała, w tym i najbardziej kobiecej jego części – piersiom. Lecz żadne kompleksy ćwiczeń i podciągające środki nie dorównają się z jednym z bardzo efektywnych sposobów podtrzymać swoje piersi w doskonałej formie i nawet zrobić ich bardziej pociągającymi. To – masaż piersi.

Masaż piersi kobiety

Za pomocą poprawnie dobranej techniki masażu można domagać się odczuwalnych wyników:

  • polepszyć krwiobieg i odchód chłonka w działce piersi;
  • normalizować przemianę materii;
  • zwiększyć rozmiar piersi i skorygować ich formę;
  • zrobić piersi więcej prężnymi.

Zwyczajnie, nie warto czekać nagłego i kardynalnego wyniku. Masaż – to nie plastyczna operacja. Lecz istotnie zmienić formę piersi i dodać jej trochę objętości po regularnych seansach masażu jest całkiem realnie. Technika procedur polega na rozcieraniu, rozgrzewce, biciu i gładzeniu potrzebnych stref piersi. Zwłaszcza ostrożnie masaż trzeba przeprowadzać w miejscach rozmieszczenia mlecznych gruczołów, a także w obwodzie sutków. Zbyt silna presja na gruczoły może zaszkodzić im, a nadmierne rozcieranie strefy sutków mogą zrobić procedurę masażu chorobliwej i skrajnie nieprzyjemnej.

Masażer dla piersi

Oprócz ręcznego masażu, teraz szeroko wykorzystują się masażery dla piersi. Istnieją dwa zasadniczo różne rodzaju:

  • rolkowe masażery;
  • próżniowe masażery.

Rolki ręczne i elektryczne przyrządy zamieniają działanie palców. Takie masażery polepszają krwiobieg, podwyższając prężność skóry. One przydadzą się tym, u kogo piersi po wykarmianiu utraciły aktywność i wyglądają zwiędłymi. Masażery drugiego typu pracują na zasadzie próżniowego masażu. Nasadka pod postacią czary porusza się po powierzchni piersi. Stwarzana wewnątrz nasadki próżnia pozwala zmienić formę piersi, a także zwiększyć jej rozmiary.

Takie masażery doprowadzą do doskonałej formy piersi po odchudzaniu, kiedy drastyczna przemiana ogólnej wagi ciała doprowadza do straty byłej objętości piersi.

Jak masować piersi?

Właściwie masaż piersi przypuszcza skierowane ruchy od barku do centrum klatki piersiowej. Zaczynać procedurę trzeba z góry. Kołowymi ruchami jednej ręki masuje się najpierw strefa przedramienia. Drugą ręką o tej porze należy podtrzymywać piersi od spodu. Potem stopniowo należy przemieszczać się w kierunku do sutka. Siłę presji warto regulować zależnie od strefy, w której przeprowadza się manipulacja. Dosyć potężne naciskanie można stosować w górnej części piersi – tam znajdują się mięśnie, które nadają piersiom prężność i formę. Takie same silne ruchy można spełniać pod piersią, rozwijając mięśnie podtrzymujące, które akurat czynią piersi "wysokimi". W centrum piersi ruchu powinny być ostrożne i lekkie (gładzenie). Smoczki i areoly lepiej w ogóle nie masować. Lekkie rozcieranie w tej strefie dla poprawy krwiobiegu będzie wystarczające. Jego przeprowadzają w zakończeniu masażu.

Olej dla piersi

Żaden masaż nie obywa się bez pomocniczego środka, co polepsza poślizg rąk masażysty, czy nasadki masażera po powierzchni skóry. Specjalny masaż piersi kobietyolej dla piersi, wykorzystywany w trakcie masażu, nie tylko ułatwia procedurę, ale i czyni ją przyjemną. On tonizuje skórę, pomaga uniknąć rozciągań i innych powierzchownych obrażeń. Efekt elastycznej i prężnej piersi wskutek masażu osiąga się szybciej, jeśli wykorzystać współczesne środki kosmetologii stworzone z naturalnych przyrodniczych komponentów. Olej dla piersi na podstawie chmielu zawiera ingredienty, dostawiające konieczne skórze witaminy i elementy, sprzyjające wzrostowi mięśniowej masy, która z kolei zwiększa piersi. Migdałowy olej czyni skórę odporną na rozstępy, nadaje wyglądu piersiom i strefie dekoltu młodości i zdrowego wyglądu. Olejek eteryczny grejpfruta wzmacnia odpływ limfy, polepsza krwiobieg.

 
Powiązane artykuły:
Jak się pozbyć rozstępów na piersiach?
Rozstępy na piersiach są dosyć istotną usterką, która psuje wygląd zewnętrzny kobiety i oprócz tego wywołują psychologiczne kompleksy. Czy można je zlikwidować i jakim sposobem? O tym dowiecie się z naszego artykułu.
Podniesienie biustu – metody bezoperacyjne
Wskutek różnych czynników wasze piersi utraciły zeszłą formę i prężność? Chcecie przywrócić piękność biustu, szukacie dl tego najbardziej efektywnej metody? Lepsze sposoby podciągania dokładnie są opisane w naszym artykule.
Korekcja biustu – skuteczne metody
Korekcja biustu przestała być procedurą, do której przybiegają wyjątkowo przedstawicielki światu wyższego. Do tego zwraca się wiele dziewczyn, komu chce się podciągnąć biust i znów zrobić go prężnym.
Od czego rosną piersi?
Na pewno słyszeliście o tym, że zwiększyć piersi można za pomocą jedzenia ogromnej ilości kapusty. Jednak istnieją produkty, w składzie których są komponenty bardzo bliskie za właściwościami żeńskim, płciowym hormonom.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty