Materiały przyrodnicze
Decorum z naturalnych materiałów - to pięknie, ekologicznie i bardzo stylowo. To prawdziwy trend. Jeśli też chcecie nauczyć się robić taki decorum - nasz majster klasa o tym, jak wysuszyć pomarańcze dla decorumu - dla was.
Dzieci bardzo lubią zbierać dary jesieni - szyszki, kasztany, żołędzie i piękne liście. Gdzie to zastosować? Przecież po prostu wyrzucić jest żałosne. A oto i nie trzeba wyrzucać. Opowiemy jak razem z dzieckiem można zrobić piękne drzewko z szyszek.
Dzieci bardzo lubią zbierać żołędzie, a oto gdzie je potem zastosować - domyśla się niewielu. Wykształcimy was jak zrobić z żołędzi piękne drzewko. Ono stanie się oryginalnym prezentem swoim bliskim na jakiekolwiek święto.
Czego tylko nie robią mistrzowie z giętkiej wierzbowej łozy, od koszyków do mebli. Jednak procesowi poprzedza niemniej ważny proces robienia zapasów materiału. Dokładniej o robieniu zapasów wierzbowej łozy czytajcie w artykule.
Wyroby i ozdoby z naturalnych materiałów - jaskrawy trend ostatnich lat. Wielu mistrzów również opanowują nową technikę - wyroby z drzewa, kamieni, czy suszu. O użyciu suszonych pomarańczy dla decorumu czytajcie w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty