Matka i czwórka jej dzieci wybudowali dom na podstawie tutoriali z YouTube

Jeśli miałaś niezbyt łatwe życie, to wcale nie oznacza, że musisz się załamać i wpaść w depresję. Być może to właśnie ten czas, aby zacząć coś zmieniać na lepsze.
rodzina

Poznajcie Carę Brookins z Arkansas i czwórkę jej dzieci, którym udało się zrobić coś niezwykłego i zainspirować miliony ludzi na całej planecie!

matka

Po stosunkach, w których Cara oprócz bólu i obelg nic nie widziała, dwóch ślubów, wypełnionych przemocą i prześladowaniami przez psychicznie chorego człowieka, Cara odnalazła w sobie siły, aby powiedzieć "stop".

praca
"W moim życiu i w życiu moich dzieci koniecznie trzeba coś zmienić. Martwi mnie to, że nie mają poczucia własnej godności, jesteśmy bardzo niepewni siebie... "
kobieta

W taki sposób Cara zaczęła zmieniać coś w swoim życiu. Chociaż nie było jej stać na własny dom, jednak to jej nie powstrzymało...

Bez doświadczenia

Bez doświadczenia, pieniędzy, potrzebnej wiedzy, kobieta jednak postanowiła wybudować dla swoich dzieci dom i nie miała co do tego żadnych wątpliwości!

Starszy syn

(Starszy syn Carry pracuje)

Do realizacji swoich planów Cara wybrała dom, który był zniszczony w wyniku tornado w roku 2007 i po którym pozostał tylko fundament.

sen

Prawie u celu!

Prawie u celu
"Przecież to jest wspaniała możliwość zacząć wszystko od nowa i zbudować dom marzenia, o którym zawsze mówiliśmy – wspomina kobieta – Wtedy w głowie miałam dużo różnych pomysłów. Jak powinien wyglądać nasz dom? To jest wspaniały sposób na to, aby dzieci zapomniały o przemocy i możliwość zmienić życie na lepsze".
dziecko
Budują dom marzeń

Budują dom marzeń.

Kredyt w banku (150 000$) pomógł Carze kupić wszystkie niezbędne materiały budowlane, następnie cała rodzina zaczęła oglądać filmiki na YouTube i realizować swoje marzenie!

dziwczynka

Każdy miał co robić.

To jest nie do wiary. Cara i je rodzina budowali dom wyłącznie na podstawie filmików na YouTube.

dom marzeń

Bez czyjejkolwiek pomocy, Carze i jej rodzinie – dzieci w wieku 2, 11, 15 i 17 lat udało się zbudować dom o powierzchni 325 m2 z pięcioma sypialniami, trzema garażami, dużym sklepem i nawet domkiem na drzewie.

podłoga

Nie ma nic niemożliwego!

Najgłówniejsze – w czasie budowania domu cała rodzina stała się mocniejszą i jeszcze bardziej zgraną!

dom
"Teraz moi dzieci mogą stawiać czoło dowolnym trudnościom – mówi Cara – To doświadczenie pomogło im uwierzyć we własne siły. Myślę, że zaraz mogą sobie ze wszystkim poradzić".
Nie ma nic niemożliwego

Rodzina Carry stała się mocniejszą i jeszcze bardziej zgraną!

biblioteka

Zaraz Cara mieszka i pracuje jako analityk systemów komputerowych w Nowym Jorku. O swoim niesamowitym doświadczeniu napisała książkę "Rise: How a House Built a Family".

Rodzina Carry
domek
Na zdjęciu

Na zdjęciu Cara Brookins i jej dzieci – Roman, Jada, Hope i Drew.

źródło:Buzzfeed
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty