Matowy manicure hybrydowy do paznokci – ostatni krzyk mody

matowy manicure hybrydowy do paznokci

Zadbane czyste ręce to zamiłowanie większości przedstawicielek płci pięknej. Z pięknym oryginalnym manicure dziewczyny i kobiety czują się znacznie bardziej pewnie siebie i bardziej komfortowo. Matowy żel i lakier do paznokci dziś zajmują wiodące miejsce na liście najbardziej popularnych rozwiązań.

Projekt paznokci o matowym wykończeniu

Pojawił się nie tak dawno, ale już go uwielbiają kreatorzy manicure i większość modnisi. Osiągnąć pożądany efekt bardzo łatwo, a wynik wygląda naprawdę pięknie.

Najczęściej manicure robi się za pomocą plastycznego światłoutwardzalnego lakieru bazującego na żywicy szelakowej i topu. Wszystko jest bardzo łatwe: najpierw płytka paznokci pokrywa się zwykłym żelem lub lakierem odpowiedniego koloru, a na nim rozprowadza się top, który poddaje się utwardzaniu lampą UV, staje się matowy i bardzo przyjemny w dotyku.

Oczywiście nie są to zwykłe lakiery z efektem zmatowienia. Ale jak pokazuje praktyka, manicure hybrydowy robi co raz większa liczba pań. W sumie nic dziwnego: po pierwsze lakier trzyma się o wiele mocniej, a po drugie matowa powłoka nie ściera się z czasem, jak to bywa w przypadku zwykłych środków.

Projekt paznokci z matowym i błyszczącym wykończeniem

Matowe wykończenie otwiera nieograniczone pole dla wyobraźni. Z jego pomocą zrealizować można najbardziej niesamowite pomysły. Prawie wszystkie lakiery pod matowym wykończeniem wyglądają świetnie. Wyjątkiem jest tylko uniwersalny beżowy. Jego jednak lepiej kombinować z innymi kolorami, inaczej manicure będzie wyglądać dość nudno i ponuro.

  1. Najprostszy pomysł – połączyć matowe i błyszczące paznokcie. Nawet nie musisz robić je kolorowymi. Pod różnymi powłokami nawet jeden kolor będzie mieć inny odcień.
  2. Uwielbiają panie matowy french manicure, który też wygląda świetnie. Można cały paznokieć zrobić matowym, a wolny brzeg błyszczącym. Nie można zapominać o eksperymentowaniu z kolorami – aktywnym osobowościom, na przykład doskonale pasuje kolorowy french.
  3. Efektownie wyglądają błyszczące bezbarwne krople na matowej powierzchni. Można je zrobić po prostu namalowawszy na szorstkim paznokciu punkty zwykłym topem.
  4. Oczywiście w projektowaniu paznokci z lakierem matowym będą świetnie wyglądać i cyrkonie. Najważniejsze, żeby nie przesadzić. Matowe wykończenie samo w sobie wyróżnia się i przyciąga uwagę. A jeśli na niego kobieta przyklei wiele dżetów paznokcie będą wyglądać zbyt krzykliwie.
matowy manicure hybrydowy 1 matowy manicure hybrydowy 2 matowy manicure hybrydowy 3
matowy manicure hybrydowy 4 matowy manicure hybrydowy 5 matowy manicure hybrydowy 6
matowy manicure hybrydowy 7 matowy manicure hybrydowy 8 matowy manicure hybrydowy 9
 
Powiązane artykuły:
Jak szybko wysuszyć  lakier na paznokciach?
Nie chcecie siedzieć po 30-40 minut czekając, aż lakier w całości wyschnie? Chcecie znacznie przyśpieszyć ten proces i nie tracić kosztownego czasu? Wtedy przeczytajcie nasz dzisiejszy artykuł. Tu są zebrane lepsze, wesołe informacje z przyśpieszenia wysychania lakieru.
Maseczka do paznokci z czerwonego pieprzu
Wiadomo, że papryka to bardzo ostre warzywo i jego użycie wywołuje przypływ krwi, co przyśpiesza procesy, które odbywają się. Spróbujcie zrobić maskę dla wzrostu i umocnienia paznokci z papryką. Wynik przyjemnie zdziwi każdego.
Pilnik do paznokci i różne rodzaje narzędzi do manicure
Przyszedł czas zmienić ulubiony pilnik do paznokci, a nie wiecie, które narzędzie wybrać. Wam pomoże artykuł. W nim dokładnie są opisane wszystkie istniejące odmiany pił zależnie od materiału wyrobu, piłowania, a także ścieralności.
Rozwarstwiają się i łamią paznokcie – przyczyny i leczenie
Paznokcie, które łamią się to zjawisko znajome wielu dziewczynom. W pewnych wypadkach to nie tylko kosmetologia, ale i medyczny problem. Zorientujemy się dlaczego łamią się paznokcie i jak z tym walczyć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty