Mąż mnie nie pożąda – podstawowe przyczyny

mąż mnie nie pożąda

Jeśli faceta przestaje interesować jego druga połówka, każda kobieta zaczyna się denerwować. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że u kobiet wieczorem może boleć głowa, jednak jeśli owy wyraz kobieta każdego wieczora słyszy z ust faceta, to stosunki między partnerami zaczynają się szybko psuć. W dniu dzisiejszym istnieje mnóstwo czynników, w wyników których facet lub chłopak nie chce uprawiać seksu: ekologia, niska fizyczna aktywność, zmęczenie, stres, niepoprawne odżywianie. Jednak żadną kobietę nie zadowalają takiego typu odpowiedzi na pytanie, dlaczego facet nie chce uprawiać seksu.

W owej sytuacji istnieją dwa warianty rozwiązania – albo wspólnie rozwiązywać problem, albo decydować się na takie stosunki, które wcześniej lub później się zakończą.

Problemy seksualne

Na podstawie przeprowadzonych w Europie badań zostały określone podstawowe przyczyny tego, dlaczego mąż nie chce uprawiać seksu:

  1. Wiek. Jeśli facet jest po 30, to całkiem prawdopodobnie, że w jego organizmie zachodzą zmiany wiekowe, które wpływają na potencję seksualną. We współczesnych warunkach faceci już po 25 mają problemy ze zdrowiem. Przyczyny – stres, fast food, siedząca praca. Również nie warto zapominać o tym, że największy popęd seksualny faceci odczuwają w wieku 18-24 lat. U kobiet szczyt seksualności następuje po 30. Owe rozbieżności przewidziane są przez naturę, więc należy je zaakceptować.
  2. Dopasowanie seksualne partnerów. W życiu seksualnym kobiety i mężczyzny bardzo istotną rolę odgrywa konstytucja płciowa. W zależności od indywidualnych szczególności organizmu, konstytucja płciowa może być słabą, średnią lub silną. Jeśli małżonkowie posiadają jednakową konstytucję płciową, to mają jednakowe zapotrzebowanie na seks, jeśli różną, to jednego z małżonków może nie zadowalać ilość stosunków płciowych.
  3. Zażywanie leków lub antydepresantów. Wiele leków zawiera substancje, które negatywnie wpływają na potencję seksualną, nie zważając na to, że pozytywnie wpływają na inne narządy. Jeśli mąż zażywa leki, to nie musisz szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego mąż cię nie pożąda, a po prostu zaproponować zaprzestania zażywania leków lub zastąpienie ich innymi lekami.
  4. Niski poziom testosteronu. Zmniejszenie poziomu testosteronu jest fizjologiczną przyczyną tego, dlaczego mężczyzna nie pożąda kobietę. W tym wypadku należy udać się do lekarza. Współczesne technologie medyczne dają możliwość rozwiązać owy problem dosyć szybko.
  5. Problemy osobiste. Być może to brzmi dosyć dziwnie, jednak większość facetów bardzo emocjonalnie reaguje na różne problemy. Jeśli facet o coś się martwi, to nie będzie miał ochoty na seks. W tym wypadku kobieta może spróbować szczerze z nim porozmawiać. Nie warto podejrzewać męża, że on zdradza i kłócić się z nim – to może jedynie pogorszyć sytuację.
Сo robić?

Jeśli dziewczyna nie może odnaleźć odpowiedzi na pytanie, dlaczego chłopak jej nie pożąda, można spróbować udać się do niektórych sztuczek, które pomogą odzyskać chłopaka. Proponujemy kilka skutecznych sposobów na to, aby zmusić faceta pożądać ciebie:

  1. Rozmowa. Większość problemów powstaje w wyniku tego, że ludzie nie mogą się dogadać. Być może twój partner ma właśnie ten problem. Szczera rozmowa daje możliwość zrozumieć w czym tkwi problem, wygadać się.
  2. Niezwykły seks. Jedną z możliwych przyczyn, dlaczego facet nie chce uprawiać seksu jest monotonność. Kobieta musi wymyślić coś nowego,mąż nie chce seksu jaskrawego, aby stosunek płciowy był niezwykłym, w jakiś sposób zadziwić faceta.
  3. Zmieniaj wizerunki. Za każdym razem musisz być inną dla swego faceta – cnotliwą, wścibską, opiekuńczą, pociągającą. Różne role dają możliwość mężczyźnie inaczej spojrzeć na swoją ukochaną kobietę i mogą wywołać pożądanie seksualne.

Zazwyczaj problemy seksualne powstają w wyniku problemów osobistych między kobietą i mężczyzną. Więc zanim się zaczniesz zastanawiać nad tym, dlaczego ciebie nie pożąda chłopak, musisz zrozumieć, co się pogorszyło w relacjach między wami i pozbyć się problemu.

 
Powiązane artykuły:
Abstynencja płciowa – powstrzymanie się od seksu
W tym artykule dokładnie rozpatrzymy pytanie o abstynencji płciowej, rozewrzemy treść pojęcia i opowiemy o możliwych przyczynach i skutkach tego, kto powstrzymuje się od seksu u mężczyzn i kobiet.
Powstrzymanie się od seksu – skutki i korzyści abstynencji seksualnej
Pogłoski o tym, że powstrzymanie seksualne grozi zdrowiu jak mężczyzn, tak i kobiet jednoznacznie jest wiadome. Jak naprawdę odbija się abstynencja na naszym życiu? O tym opowiemy w artykule.
Niezwykły seks – kilka skutecznych sposobów
Urozmaicać swoje seksualne życie można za pomocą nietradycyjnego seksu, który wiele par pomyślnie praktykują. W tym artykule opowiemy o najpopularniejszych rodzajach takiego seksu.
Seks astralny – jak doznać orgazmu astralnego?
Jak wiadomo istnieje teoria o istnieniu cienkich ciał człowieka. Opowiemy o astralnym seksie, w którym wciągnęły cienkie ciała i dla którego nie ma tymczasowo-przestrzennych przeszkód.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty