Medytacja dla przyciągania miłości – jak kreować swoje życie?

medytacja dla przyciągania miłości

Przyciągnąć miłość do swojego życia marzy każda kobieta, a dzisiaj porozmawiamy o jednym ze sposobów napełnienia tym uczuciem swojego życia. Dowiesz się o technikach medytacji, mających na celu wezwanie miłości.

Przygotowanie do medytacji miłości i czułości

Przed przystąpieniem do każdej z medytacji dla pozyskiwania energii miłości w swoim życiu, należy oczyścić się z negatywnych energii. Chcesz, aby serce było czyste i wezwać wzajemną miłość, prawda? Jeśli tak, to regularnie medytuj, nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu.

 1. Znajdź specjalną przestrzeń do medytacji. To powinno być ciche, ustronne miejsce, przyćmione lub ze światłem rozproszonym.
 2. Wyłącz telefon i komputer. Nic nie powinno cię rozpraszać.
 3. Przygotuj listę utworów z muzyką do medytacji na energię miłości. To musi być relaksacyjna muzyka o lekkim, nieagresywnym charakterze, która sprzyja rozluźnieniu mięśni, dostosowuje osobiście was w romantyczny sposób, ale nie wywołuje burzy emocji. Nadają się również odgłosy natury: szum deszczu, szmer fal, śpiew ptaków lub szum potoku.
 4. Jeśli czujesz napięcie zrób kilka ćwiczeń oddechowych lub weź ciepłą, odprężającą kąpiel z kojąco działającym olejkiem eterycznym (lawenda, paczula).

Medytacja na oczyszczenie

Zanim praktykować medytacji w celu przyciągnięcia miłości należy zwolnić dla niej miejsce. Niechęć, strach i złość często są główną przyczyną, dla której czyste uczucie przechodzi stroną obok twojego życia. Spróbuj medytacji oczyszczania, która pozwoli napełnić serce miłością:

 1. Uspokój oddech, zamknij oczy.
 2. Wyobraź sobie, że stoisz u jeziora o krystalicznie czystej wodzie i trzymaj w ręku naczynie, symbolizujące serce. Naczynie to trochę zakurzone, na nim warstwa strachu, bólu i innych trujących cię zmysłów.
 3. Wyobraź sobie, że maczasz w wodzie śnieżnobiały skrawek tkaniny.
 4. W myślach omywaj swoje naczynie, oczyszczając go od wszystkiego, co zatruwa twoje życie.
 5. W końcu medytacji napełnij naczynie światłem i miłością.

Medytacja "oddychanie miłości"

Oddech to jeden z podstawowych elementów medytacji, bo on pozwala dostroić się do pewnych częstotliwości, w tym i na miłość:

 1. Wyobraź sobie, że z serca Matki Boskiej przez ciebie, prosto do czakry serca przechodzi promień czystej miłości.
 2. Oddychaj tą miłością, powtarzając podczas medytacji mantrę "jestem Miłością".
 3. Wyduś ze swojego ciała miłość, szczerze powtarzając mantrę "kocham" wyobrażając sobie, że każda komórka twojego ciała wypełnia się miłością, obdarzając ją świat zewnętrzny.
 4. Zwróć się do siebie ze słowami: "kocham cię", powtarzając je do uczucia lekkiego mrowienia na ciele.

Technika ta pozwala nie tylko przyciągnąć miłość do swojego życia, ale i wybaczyć tych, których potępiamy, a więc przyjąć świat takim, jakim on jest. Ponadto można spróbować medytacji oddychania pod nazwą "Medytacja jednoczącej miłości", którą można odsłuchać w serii hypno medytacji w celu przyciągnięcia miłości.

Medytacja "posyłanie miłości"

Posyłanie miłości bliźnim to wspaniały sposób na przyciąganie jeszcze więcej tego uczucia w swoje życie. Medytować w ten sposób można w każdej chwili, na przykład idąc ulicą. Po prostu kierować energię miłości do przechodniów, powtarzając "kocham cię" jak mantrę do medytacji. Taka praktyka pozwala poszerzyć energię serca.

Medytacja bezwarunkowej miłości

Bezwarunkowa miłość – to miłość do wszystkich istot żywych na ziemi. Aby przyciągnąć to uczucie w swoje życie wystarczy wysłać miłość i cieszyć się z każdej chwili. Dostrzegać piękno. I cudowne chwile będą rosnąć w postępie geometrycznym. Ponadto można stosować medytację bezwarunkowej miłości:

 1. Skoncentruj się na obszarze połowy swojej klatki piersiowej, słuchając swoich uczuć.
 2. Pięć minut później skup się na anahata chakrze, która znajduje się w kręgosłupie w okolicy serca. To czakra bezwarunkowej miłości.
 3. medytacja na miłość
 4. Dostrój się do współczucia, przepuszczając przed oczyma wyobraźni najpierw bliskich, a potem mało znajomych i w końcu miliony innych ludzi. Współczuj im.
 5. Następnie odkryj w tym momencie uczucie miłości, duchowo wylewaj ją na wszystko, co żyje na ziemi.

Może ci się wydać, że przedstawione medytacje są zbyt ogólne i nie odpowiadają konkretnemu pragnieniu – znaleźć wzajemną miłość. Jednak to właśnie takie praktyki pozwalają oczyścić serce i stać się otwartym na to uczucie. I wtedy znaczące zmiany w życiu osobistym nie dadzą na siebie długo czekać.

 
Powiązane artykuły:
Medytacja dla zdobycia pieniędzy, czyli przypis na osiągnięcie własnego dobrobytu
Mówią, że zdobycie pieniędzy to szczególna sztuka. Przecież po to, żeby one wypełniły portfel, ważne jest nie tylko na nie zapracować. Ogromne znaczenie ma również energetyka pieniędzy. Jak znaleźć z nimi wspólny język i przyciągnąć do swojego życia?
Jak nauczyć się telekinezy – ćwiczenia zdolności nadprzyrodzonych
Już kilka wieków ludzkość interesuje pytanie o tym, czy można przesuwać przedmioty jednym tylko poglądem. Nawet pojawiła się nauka, nazwana telekinezą. Jednak nawet nie zważając na rzetelne jej badanie nie wszystkim wdaje się pojąć taką ciekawą sztukę.
Medytacje dla kobiet, czyli źródło wewnętrznej harmonii
Większość kobiet zachwyca się różnymi duchownymi praktykami. Jednak mało kto wie, że duża ich część jest przeznaczona dla mężczyzn. Stąd i późniejsze problemy z utratą kobiecości. Dziś opowiemy o kobiecej duchownej praktyce - medytacji dla kobiet.
Wyjście do płaszczyzny astralnej dla początkujących – rekomendacje
Wiele osób słyszało o tym, że istnieje astral i do niego można wejść. Lecz nim nauczyć się to robić, ważne zrozumieć jak nauczyć się nastrajać na prawidłowy stan. Rozstrzygnęliśmy zorientować się, na czym polega ten proces.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty