Medytacja dla zdobycia pieniędzy, czyli przypis na osiągnięcie własnego dobrobytu

medytacja dla zdobycia pieniędzy

Spróbuj znaleźć człowieka, który by nie chciał zarabiać trochę więcej, prawie każdemu nie daje spokoju myśl o szybkim i łatwym wzbogaceniu się. Sposobów na wzbogacenie się jest sporo, ale wszystkie one wymagają dużo pracy. Do liczby sposobów na wzbogacenie się tradycyjnie wchodzą różne mistyczne obrzędy. Ostatnimi czasy coraz większą popularność zyskuje medytacja dla zdobycia pieniędzy. Odmian jest wiele, przyjrzyjmy się najbardziej znanym z nich.

Medytacja na pieniądze – wizualizacja marzeń

Ten sposób jest dość prosty i jak wszystkie techniki medytacjizaczyna się od relaksacji i koncentracji na swoim pragnieniu. Głównym elementem tej medytacji dla zdobycia pieniędzy jest to, że same pieniądze są traktowane tylko jako metoda do osiągania swoich celów, więc i centrum całego obrazu nie będą.

Przyjmując wygodną pozycję narysuj mentalny obraz na poziomie "trzeciego oka" (czakry Adżny), która znajduje się tuż poniżej środku czoła między brwiami. Nie wyobrażaj pieniędzy, nie buduj cały proces realizacji swojego pragnienia, a myśl o swoim pragnieniu, jakby to już się spełniło. Na przykład wyobraź sobie siebie na brzegu morza, za kierownicą nowego luksusowego samochodu, w swoim przestronnym i pięknym mieszkaniu, itp. Staraj się, aby obrazy były jak najbardziej jasne i emocjonalne. Koniecznie połącz swoje marzenie ze sobą, jeśli będziesz pragnąć czegoś abstrakcyjnego to może do kogoś powodzenie i przyjdzie, ale raczej nie do ciebie.

Technika Swish Pattern – medytacja przeproszenia pieniędzy

Podstawą tej medytacji dla pozyskiwania energii pieniędzy służy założenie o tym, że powodem wszelkich problemów, w tym i zdrowotnych, jest silna niechęć do siebie lub innej osoby. Brak pieniędzy może być także konsekwencją niechęci, doświadczeń związanych z problemem pieniędzy. Z powodu tych doświadczeń powstały emocjonalne bloki, które programują świadomość w taki sposób, że uzyskanie większego dochodu staje się zadaniem trudnym do spełnienia. Świeże bloki są usuwane podczas silnej emocjonalnej eksplozji (sporty ekstremalne, seks, łaźnia parowa). Ale doświadczeń bywa znacznie więcej, niż tych oczyszczeń, więc bloki gromadzą się i przeszkadzają nam w osiąganiu swoich celów. Aby pomóc organizmowi usuwać negatywne ładunki energetyczne, technika Swish Pattern oferuje metodę „wybaczania pieniędzy”. Polega ona na tym, aby w stanie medytacji dać sobie polecenie usunięcia wszystkich nagromadzonych bloków. Aby wejść w ten stan będziesz musiała wykonać kilka ćwiczeń oddechowych (hatha joga). To pomaga organizmowi maksymalnie się zozluźnić, a świadomości wejść w specjalny stan, który jest bardzo podobny do fazy głębokiego snu. Jak tylko to nastąpi wpływ na planie energetycznym wzrośnie kilka razy. Właśnie w tym czasie trzeba nakazywać sobie uwolnić się od wszystkiego, co przeszkadza w życiu.

Długość medytacji – 30 minut, do całkowitego oczyszczenia może potrwać od 5 do medytacja na miłość pieniędzy10 sesji.

Medytacja "Pieniądze – to jest miłość"

Jeszcze jedna ciekawa medytacja na pieniądze, której autorem jest Klaus J. Joel nazywa się "Pieniądze to miłość". Istota tej metody polega na przekonaniu, że miłość jest główną siłą napędową w tym świecie. A skoro tak to w celu uzyskania jakichkolwiek korzyści musimy je kochać. Jeśli chcemy dostać pieniądze to znaczy, że trzeba nauczyć się je kochać. Joel stworzył całą serię lekcji składających się z medytacji na określony temat. Zajmuje to zajęcie od 10 do 15 minut, w ciągu których należy starać się poczuć obieg przepływów pieniężnych, poczuć do nich miłość.

 
Powiązane artykuły:
Jak nauczyć się telekinezy – ćwiczenia zdolności nadprzyrodzonych
Już kilka wieków ludzkość interesuje pytanie o tym, czy można przesuwać przedmioty jednym tylko poglądem. Nawet pojawiła się nauka, nazwana telekinezą. Jednak nawet nie zważając na rzetelne jej badanie nie wszystkim wdaje się pojąć taką ciekawą sztukę.
Medytacje dla kobiet, czyli źródło wewnętrznej harmonii
Większość kobiet zachwyca się różnymi duchownymi praktykami. Jednak mało kto wie, że duża ich część jest przeznaczona dla mężczyzn. Stąd i późniejsze problemy z utratą kobiecości. Dziś opowiemy o kobiecej duchownej praktyce - medytacji dla kobiet.
Wyjście do płaszczyzny astralnej dla początkujących – rekomendacje
Wiele osób słyszało o tym, że istnieje astral i do niego można wejść. Lecz nim nauczyć się to robić, ważne zrozumieć jak nauczyć się nastrajać na prawidłowy stan. Rozstrzygnęliśmy zorientować się, na czym polega ten proces.
Medytacja przeproszenia – poprawne przeprowadzenie
Obraza na siebie, czy na innego człowieka – destruktywne uczucie, które przeszkadza pełnemu życiu i zatruwa go, toż tak ważne umieć przebaczać. Ten artykuł opowie o medytacji przeproszenia, która napełni życie pozytywną energią i pomoże pozbyć się złości i obraz.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty