Medytacja, prysznic, modlitwy, gazety: 9 przepisów na dobry poranek od celebrytów

Dosyć często po obudzeniu się wiele czynności wykonujemy automatycznie. W niniejszym artykule opowiemy o tym, od czego zaczyna się dzień celebrytów.

Celebryci w różny sposób spotykają nowy dzień, jednak zważając na ich sukces, można zrobić wniosek, że mają jakiś przepis na udany dzień.

1. Elżbieta II

Elżbieta II

Królowa budzi się o 07:30. Jej poranek jest dosyć spokojny. Na początku idzie do łazienki, później pije herbatkę z ciasteczkiem i czyta gazetę.

2. Oprah Winfrey

opra uinfri

Oprah dzień zaczyna od medytacji. Prezenterka twierdzi, że kilku minut medytacji wystarczy, aby naładować się pozytywną energią na cały dzień.

3. Jennifer Aniston

dzhennifer eniston

Aktorka zaczyna swój dzień zawsze jednakowo. Od razu po obudzeniu się wypija szklankę ciepłej wody, później bierze prysznic, po czym medytuje i uprawia sport.

4. Barack Obama

barak obama

44 prezydent USA spał tylko 5 godzin na dobę, dlatego dzień zaczynał od ćwiczeń, które pomagały mu się naładować energią i zachować wspaniałą kondycję fizyczną.

5. Warren Buffett

uorner baffet

Wszyscy doskonale wiedzą, że Buffett uwielbia czytać. Dziennie może przeczytać około 500 stron, więc nie ma nic dziwnego w tym, że rano zawsze czyta.

6. Dwayne Johnson

dueyn dzhonson

Jeden z najbardziej seksownych aktorów Hollywood ma obsesję na punkcie sportu, więc zaczyna swój dzień od uprawiania sportu. Aktor stosuje specjalną dietę, więc osobiście gotuje dla siebie śniadanie.

7. Kim Kardashian

kim kardashyan

Każdego poranka celebrytka jak tylko się obudzi, od razu sprawdza elektroniczną nianię na iPhone i Blackberry, później sprawdza pocztę. Potem rozmowa z dziećmi, bieganie, śniadanie.

8. Steve Reinemund

stiv reynmund

Były prezes Pepsi budzi się o 5 rano i biega codziennie 7 kilometrów. Uważa, że tylko w taki sposób można się obudzić i stawać do pracy.

9. George W. Bush – starszy i młodszy

dzhordzh bush

Obaj prezydenci USA w tym okresie, gdy obejmowali stanowisko, budzili się o 4-5 rano, później biegali, a o godzinie 06-06:45 zabierali się do spraw.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty