Mel Gibson w młodości – nieprzewidziany i seksualny

Mel Gibson w młodości

Mel Gibson uradził się w Nowym Jorku, ale jego rodzina przeniosła się do Sydney, gdy Mel miał 12 lat. Zdjęcia przyszłego gwiazdora Hollywood świadczą o tym, że w swojej młodości miał jaskrawy seksualny wygląd zewnętrzny. Z innej strony, w twarzy można spostrzec, że jest człowiekiem, zachowanie którego jest trudno przewidzieć. Ten paradoks będzie podstawą jego aktorskiej charyzmy.

Mel Gibson w młodości studiował na Australijskim Narodowym Uniwersytecie sztukę aktorską.

Świat natomiast usłyszał o aktorze w końcu lat 70-ch. Po wzięciu udziału w kilku sztukach australijskich, aktor wziął udział w próbach do filmu "Mad Max". Mel Gibson pojawił się mocno skaleczony po bójce ulicowej, co było charakterystyczne dla niego w tamtych czasach. Jednak on się spodobał reżyserowi Georgowi Millerowi, który postanowił zaproponować aktorowi główną rolę. "Mad Max" okazał się dla Mela Gibsona szczęśliwą przepustką do sławy.

W roku 1981 on się zanurzy w wojskową atmosferę filmu "Gallipoli", za który otrzymał nagrodę od australijskiego Instytutu Kina.

Mel Gibson młody 1 Mel Gibson młody 2

Mel Gibson w młodości i dziś

"Mad Max" otworzył Melowi Gibsonowi szlak do kina, "Zabójcza Broń" przyniosła powszechną popularnością, a "Waleczne Serce" zabezpieczyło Oscarem za reżyserię. Na pograniczu lat 80-ch i 90-ch nie było bardziej popularnego gwiazdora od Mela Gibsona. Poza karierą miał opinię dobrego ojca, męża, katolika i wesołego chłopaka, jednak aktorowi wszystko udało się zepsuć. Dziś Gibson walczy o to, aby powrócić na Olimp i jemu to się udaje. U aktora po upływie 7 lat, okazuje się kilka filmów, wypełnionych akcją i humorem, w których on zawsze czuje się wspaniale.

Oprócz tego, Mel Gibson w wieku 60 lat po raz dziewiąty zostanie ojcem! Jego ukochana, 26-letnia Rosalind Ross, jest w ciąży.

Mel Gibson na początku Mel Gibson na studiach Mel Gibson na odpoczynku
Mel Gibson z Robin Mur Mel Gibson Mel Gibson Kanny
Mel Gibson w 1985 Mel Gibson pogląd Mel Gibson młody
 
Powiązane artykuły:
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.
Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
George Clooney w młodości – faworyt wszystkich kobiet
George Clooney do pięciu lat wystąpił w programie "The Nick Clooney Show", którą prowadził jego ojciec, znany polityczny dziennikarz. Poczynanie twórczej drogi stało się znamiennym epizodem w serialu, z którego powoli, lecz słusznie rozpoczęła się aktorska kariera.
Shakira w młodości – droga do uznania
Shakira zapisała swój pierwszy album w 1990 roku. Na ojczyźnie, w Kolumbii, ona ma mnóstwo zwolenników z dziecięcych lat. Lecz prawdziwy huczny sukces stał się w 1998 roku, kiedy jej album rozszedł się na świecie wielomilionowymi nakładami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty