Melanie Griffith w młodości – liczne operacje plastyczne aktorki

Melanie Griffith w młodości

Melanie Griffith jeszcze w młodości otrzymała przezwisko Lolita. Dziewczyna bardzo wcześnie zaczęła grać w filmach – reżyserów pociągała jej zdolność z łatwością obnażać się przed kamerą, widzów pociągała jej ładna i niewymuszona gra.

Młoda Melanie Griffith

Przyszła aktorka urodziła się w roku 1958 w niedużym miasteczku stanu Floryda. Jej matka była aktorką filmową Tippi Hedren, ojcem – producent filmowy Peter Griffith. Rodzice się rozwiedli, gdy Melanie miała 4 lata, ona mieszkała czasami z matką, czasami z ojcem, którzy cały czas byli zajęci i wcale nie zwracali uwagi na swoją maleńką córeczkę. Taki stosunek do niej spowodował to, że u Melanie dosyć wcześnie pojawiło się uzależnienie alkoholowe i narkotyczne. Pierwszy i drugi mąż, którzy również mieli szkodliwe nałogi, jedynie pogłębili jej uzależnienie.

Rozpocząwszy karierę aktorską w wieku 15 lat i zagrawszy w kilku popularnych filmach, Melanie Griffith stopniowo zaczęła tracić popularność – nikt nie chciał mieć do czynienia z aktorką alkoholiczką i narkomanką. Po upływie 10 lat Melanie jednak powróciła do pracy, po leczeniu. Znowu zaczęła otrzymywać role w filmach znanych reżyserów. Podczas kręcenia filmu "Zbyt wiele" ona poznała swego przyszłego męża, Antonio Banderasa.

Melanie Griffith przed i po operacji plastycznej

Banderas popierał swoją żonę w jej dążeniu do zdrowego trybu życia, jednak dosyć często ona powracała do swoich nałogów i odbywała kurację w specjalistycznych szpitalach. Jednak jej uczucia do męża były na tyle mocne, że za dla niego starała się być najlepszą. Właśnie za dla niego, później przyznała się aktorka, ona zrobiła operacje plastyczne. Około 20 razy Melanie poddawała się zmianom plastycznym, zmieniając to nos, to brzuch, to usta. Porównując Melanie Griffith dziś i w młodości można powiedzieć, że wygląda ona nie źle, jak na swój wiek, jednak jeśliby gwiazdorka nie miała nałogów, to jej wygląd zewnętrzny był by jeszcze bardziej efektywny, nawet nie zważając na wiek.

Z innej strony, całkiem niedawno aktorka poznała dobrego kosmetologa, który skorygował błędy chirurgów plastycznych i dziś aktorka wygląda bardzo dobrze, periodycznie gra w różnych filmach, bierze udział w programach telewizyjnych, udziela swego głosu bohaterom różnych bajek.

Melanie Griffith młoda Melanie Griffith jako Lolita Melanie Griffith i Banderas
Melanie Griffith z matką Melanie Griffith z mężem Melanie Griffith młodość
Melanie Griffith dzisiaj Melanie Griffith i dzieci Melanie Griffith po operacji
 
Powiązane artykuły:
Claudia Schiffer w młodości – niesamowite wymiary modelki
Nic nie przepowiadało w dzieciństwie Claudii Schiffer stać się na tyle słynną. Szczęśliwy wypadek podarowany losem, szansa nieuroniona Claudią Schiffer w młodości, podarowały światu przepiękną modelkę i aktorkę.
Kim Cattrall w młodości i dziś – sekret nieprzemijającego piękna aktorki
Kim Cattrall i w młodości, i teraz wygląda karkołomnie, czarująco. Ona niedawno obchodziła jubileusz – 60 lat, przy czym wygląda doskonale. Wszystko dzięki temu, że ona uprawia sport, poprawnie posila się i poprawnie podbiera kosmetyczne środki.
Mel Gibson w młodości – nieprzewidziany i seksualny
Kariera Mela Gibsona ciasno związana z Australią, do której on emigrował z rodzicami. Sława aktora razem z obrazem "Szaleńczy Maks" przecięła granicę kontynentu. Późniejsze filmy potwierdziły, że Mel to aktor z dużymi możliwościami.
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty