Męska psychologia w stosunku do kobiet

męska psychologia w stosunku do kobiet

Kiedyś wszytko było proste – kobieta rodziła i wychowywała dzieci, a mężczyzna przynosił tłustego mamuta (albo susła, jeśli będzie miał szczęście) i ochraniał przed „dzikim – dzikim" lasem i wrogami z innych plemion. Obecnie ludzie nie noszą skóry, a kostiumy biznesowe. Mamutów zastąpiono pieniędzmi, kobiety również zaczęły „polować”. Jednak w stosunkach, męska i kobieca psychologia praktycznie nie uległa zmianom. Ponieważ niemożliwie zmienić w ciągu 100 lat to, co się kształtowało w ciągu milionów lat.

Męska psychologia w stosunkach

Nie zważając na to, że mamuty już dawno wymarły, mężczyźni nadal uważają, że są myśliwymi. Więc starożytne powiedzenie – jeśli chcesz złapać mężczyznę, daj się złapać, nadal jest aktualne. Jana rzecz to nie oznacza, że musisz schować się w dziewięciopiętrowym zamku i czekać na swego księcia.Jednak bardzo stanowczych kobiet mężczyźni również nie lubią.

Drugi ważny aspekt, o którym należy pamiętać nie zważając na to jaki masz bogaty świat wewnętrzny, mężczyzna nie chodzi na randkę z aparatem rentgenowym, więc trzeba przede wszystkim reprezentacyjnie wyglądać. Ponieważ on przede wszystkim zwraca uwagę na twój wygląd zewnętrzny. A już następnie zaczyna interesować się tym, jakim jesteś człowiekiem, gospodynią.

Również nie trzeba wymagać od mężczyzny poważnych stosunków już po trzeciej randce. Ponieważ tylko kobiety w ciągu 15 sekund po spotkaniu z pięknym facetem już wyobrażają sobie,jak będzie wyglądała ich wspólna przyszłość, nawet wyobrażają kolor tapet w sypialni.Natomiast facet tylko myśli jak zaciągnąć kobietę do łóżka. Właśnie na tym polega psychologia mężczyzny.

Psychologia męskiej zazdrości

Zazdrość – to uczucie, które przeżywają zarówno kobiety jak i mężczyźni, ale męska zazdrość jest nieco odmienna ze względu na psychologię męską.

Główna odmienność męskiej zazdrości od żeńskiej polega na tym, że mężczyznę martwią nie tyle uczucia kobiety do innego mężczyzny, a ile możliwe następstwa. Mężczyznom jest trudniej tolerować fizyczną zdradę, aniżeli duchową. To jest związane z tym, że on musi być pewny, że potomstwo, które on wychowuje jest jego.

Zazdrość męska rozwija się powolniej. Jednak i następstwa są rudne do przewidzenia. Przy czym zazdrość może się pojawić ako odpowiedź na zachodzące zmiany w życiu jego kobiety, które bezpośrednio nie związane są z faktem zdrady – nowa praca, hobby. Mężczyźni nie lubią jakichkolwiek zmian, jeśli nie były zaplanowane przez nich.

Męska psychologia zdrady

Istnieje mit, ze facet jest istotą poligamiczną i on nie może być wierny jednej kobiecie. Jednak tak naprawdę nie jest. Im więcej facet ma partnerek, tym więcej ma potomków.męska psychologia względem kobiet Jednak,aby tych samych potomków wychować, nie wystarczy wysiłku jednej kobiety.Ona będzie potrzebowała pomocy przedstawiciela płci silnej. A w warunkach naturalnych, w których odbywała się ewolucja,mężczyzna może ochronić i karmić tylko dwie kobiety i ich wspólne dzieci.

Otóż człowiek jest naturą monogamiczną, chociaż są czasami wyjątki.

Jednak mężczyzna zdradza nie tylko dlatego, że już nic nie odczuwa do swojej kobiety. To jest swoista przygoda, ekstremalny rodzaj sportu, w którym osobistość tej, z którą on zdradza wcale nie ma znaczenia. Mężczyźnie dosyć często mówią: „Łóżko to nie powód,aby się zapoznać z kobietą”.

 
Powiązane artykuły:
Jak zrozumieć, czy jesteś potrzebna mężczyźnie? Tajemnice męskiej psychologii
Każda kobieta szuka miłości i delikatności. Emocjonalna strona jest ważna dla żeńskiej połowy ludzkości o wiele więcej niż inne. Toż czasami u kobiet może powstawać kwestia o wiarygodności uczuć partnera.
Co lubią faceci w grze wstępnej?
"Tu i teraz" – prawda, myślicie, że o tym marzą wszyscy mężczyźni? Zgodzić się z tym trudno, znając jak oni lubią lekki petting. W naszym artykule opowiemy, co konkretnie lubią mężczyźni w grze wstępnej.
Jak zostać kochaną i pożądaną?
Żeby stać się kochaną i pożądaną dla mężczyzny, trzeba pracować nad sobą, swoimi jakościami. Bardzo ważne mieć swoje interesy i nie zanurzać się do życia partnera w całości. Słuchać i słyszeć, poważać i nie dopuszczać do nie szanowania siebie.
Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać
W tym artykule opowiemy o sposobach uwiedzenia mężczyzny, co czasem nie jest tak prosto jak może poddać się na pierwszy rzut oka. Również dowiadujecie się o tym, czego robić nie warto.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty