Metody przeciw chamstwu – jak postawić męża na miejsce?

jak postawić męża na miejsce

Obaj partnerzy w związku, w większym lub mniejszym stopniu, przejawiają swoje niezadowolenie i charakter. Wiele pań skarży się na to, że mąż często sprzecza się, zachowuje się nienależnym sposobem, jest złym, a w pewnych wypadkach nawet podnosi rękę. Żeby nie utracić siebie ważne wiedzieć jak postawić męża na miejsce i przywrócić normalne relacje. Najpierw ważne w spokojnej sytuacji powiedzieć, a lepiej zapisać wszystkie wymagania do partnera. Potem należy pomyśleć, które wady w zasadzie można pominąć, a z którymi warto walczyć.

Porady psychologa – jak postawić męża na miejsce?

Ważne rozumieć, że skandalami nic nie rozwiązać i krzyki z pretensjami tylko wzmocnią problem, a słowa pomagają bardzo rzadko i najlepsza decyzja – działać. Rozpatrzymy na przykładzie kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem:

  1. Jeśli mąż nie robi czegoś w domu, na przykład nie wynosi śmieci, czy nie sprząta rozproszonych rzeczy. Pierwszy wariant – nic nie robić samej i kiedy partner przestanie znajdować swoje rzeczy w ogromnym stosie, zdarzy się mu przejrzeć swoją pozycję.
  2. Skuteczna porada, jak postawić na miejsce męża tyrana – odpowiedzieć mu słowem. Dość często kobiety odczuwają lęk i milcząco wszystko cierpią, lecz to jest nieprawidłowa decyzja. Następnym razem kiedy partner będzie przejawiał agresję, krzyknij na niego, a jeśli nie pomaga, to daj klapsa. Podobna reakcja musi doprowadzić męża do uczuć. Jeśli to nie doprowadziło do pożądanych wyników, to jedyna decyzja – rozstać się.
  3. Ważne znać, jak postawić męża-chama na miejsce, żeby związek nie zepsuł się ostatecznie. W pewnych wypadkach pomaga chamstwo w odpowiedzi, wtedy partner rozumie, że jest tego za dużo i relacje należy zmienić. Jeszcze jedna efektywna metoda – humor, który dla chama będzie niespodzianką. Można w całości ignorować małżonka kiedy zaczyna być niegrzeczny. Jeśli nie ma reakcji, nadal nie chce się być chamem.
 
Powiązane artykuły:
Jak przyciągnąć uwagę męża, jeśli stracił zainteresowanie?
Oziębienie kiedyś gorących uczuć – wydarzenie, co zdarza się praktycznie z każdą parą. Ten artykuł opowie o sposobach przywrócić uwagę męża, jeśli między małżonkami przebiegł chłodek.
Jak odwrócić męża od przyjaciół, żeby spędzał czas z rodziną?
Nierzadko zdarza się tak, że obcowanie męża z przyjaciółmi zgubnie wpływa na stosunki w rodzinie i sposób życia małżonka, to jeśli on jest amatorem picia. Ten artykuł opowie o sposobach odwrócić męża od przyjaciół.
Nie kocham męża – co robić?
W tym artykule porozmawiamy o rozpowszechnionym problemie, kiedy w parze na przemianę predylekcji i nieopanowanej miłości przychodzi powszedniość, która nierzadko staje się przyczyną rozwodu.
Mąż nie kocha żonę – oznaki
Ten artykuł opowie o najbardziej rozpowszechnionych i oczywistych oznakach tego, że mąż więcej nie odczuwa byłej miłości do swojej wybranki. Być może, zauważywszy ich przedtem, potraficie szybciej przywrócić zeszłe uczucia.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty