Miesiąc miodowy w stylu eko: poznaj 7 najpiękniejszych miejsc na świecie

Miodowy miesiąc to romantyczny okres w życiu nowożeńców, kiedy zaczynają swoje życie od nowa. Istnieje mnóstwo różnych pomysłów na podróż poślubną. Na naszej planecie istnieje dużo fantastycznych zakątków. Zebraliśmy najbardziej romantyczne i inspirujące miejsca, gdzie możecie spędzić wasze poślubne wakacje.

Na naszej liście znalazło się siedem najbardziej egzotycznych miejsc, idealnych na miesiąc miodowy. Jeśli szukacie nowych miejsc, wrażeń i przygód to na naszej liście na pewno znajdziecie dla siebie coś wyjątkowego i dobrego.

1. Australia

australia

Australia – państwo wyspiarskie, które oferuje turystom szeroki wybór rozrywek. Sydney – największy port Australii,perełką którego jest Sydney Opera House, położona na przylądku Bennelong Point. Australia również może się pochwalić bardzo malowniczymi wsiami, które zachwycają fantastycznymi krajobrazami. W Australii znajdują się najlepsze plaże na świecie. Głównymi atrakcjami Gold Coast (Złote Wybrzeże) są Tamborine National Park i jaskinia ze świecącymi się robakami tamborine.

2. Hiszpania

hiszpania

Hiszpania oferuje szeroki wybór atrakcji i rozrywek. Wyspy Kanaryjskie oferują turystom fantastyczne plaże i dużo słońca. Ibiza jest bardzo romantyczna i spokojna. Jeśli chcecie nieco sobie pozwiedzać, może się wybrać do Madrytu, który zachwyca swoimi zabytkami. W dodatku jest to idealne miejsce na zakupy. Nocny Madryt oferuje szeroki wybór rozrywek i klubów nocnych.

3. Belize

Belize

Jeśli marzycie o luksusowych wakacjach, to oczywiście musicie się wybrać do Belize, leżącego na półwyspie Jukatan, nad Morzem Karaibskim. Jest to prawdziwy raj dla nowożeńców. U wybrzeży Belize położona jest Rafa Koralowa Belize, uznawana za drugą najdłuższą rafę na świecie. Możecie tutaj pływać, nurkować, wędkować. Belize oferuje niepowtarzalne plaże i dużo słońca. Jeśli szukacie przygód, to koniecznie musicie odwiedzić ruiny miast Majów. Belize – idealne miejsce na miesiąc miodowy.

4. Fidżi

Fidżi

Fidżi – państwo wyspiarskie, położne na wyspach pochodzenia wulkanicznego, otoczonych rafami koralowymi i górami wulkanicznymi. Również Fidżi może się pochwalić fantastycznymi lasami i plażami. Fidżi oferuj szeroki wybór rozrywek dla nowożeńców: turnieje w golfa, spokojne ośrodki wypoczynkowe, rafy koralowe, niezwykłe obyczaje i kultura.

5. Nowa Zelandia

Nowa Zelandia

Nowa Zelandia – państwo wyspiarskie położone na południowo-zachodnim Pacyfiku. Nowa Zelandia może się pochwalić niesamowitą przyrodą i krajobrazami. Nowożeńcy mogą zdobywać górskie szczyty, poznawać niezwykłą historię tubylców, czyli Maorysów. Auckland – raj dla pięknych pań, które uwielbiają ciuchy od znanych projektantów. Nowa Zelandia oferuje szeroki wybór rozrywek nocnych, egzotyczne kawiarnie. Również nowożeńcy mogą się opalać na dziewiczych plażach, odwiedzać spa i gorącą plażę (Hot Water Beach).

6. RPA

RPA

RPA to przede wszystkim piękne, fantastyczne, współczesne miasta, m.in.: Kapsztad, Durban i Port Elizabeth. Jedną z najważniejszych atrakcji Kapsztadu jest oczywiście Góra Stołowa, której wierzchołek często okrywają chmury.

7. Francja

Francja

Francja – idealne miejsce na miesiąc miodowy i regenerację. Paryż oferuje szeroki wybór atrakcji, takich jak: Luwr, wieża Eiffla. Malownicze brzegi Sekwany idealnie się nadają na romantyczny piknik i spacer. Francuska kuchnia może się pochwalić pysznymi rarytasami, których koniecznie musicie spróbować.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty