Miłość
Kobiety znają sprytne sztuczki i triki, dzięki którym mogą zmusić faceta do robienia, czegokolwiek zechcą. Psycholodzy przekonują, że manipulowanie płcią przeciwną to bardzo prosta sprawa. Wystarczy znać kilka sprytnych trików.
Zauważyłaś, że twój partner od jakiegoś czasu nie okazuje ci czułości, nie mówi komplementów, nie daje kwiatów, prezentów, nie chce z tobą uprawiać seksu? Być może Cię zdradza?
Istnieje przekonanie, że komplementów najbardziej potrzebują przedstawicielki płci pięknej. Nic bardziej mylnego. Mężczyźni również lubią, kiedy je chwalą i prawą im komplementy. Jak mówić dobre słowa i pochwały, żeby były zdrowe i fajne, a mężczyzna, któremu mówisz je, wciąż o Tobie myślał?
Pary, którym udało się zbudować zdrową, szczęśliwą relację w różny sposób zachowują się podczas kłótni. Istnieje kilka oznak, które mogą świadczyć o tym, że tkwisz w toksycznym związku, który na pewno nie będzie źródłem siły i szczęścia dla obojga partnerów.
Nowe znajomości to zawsze coś fajnego i niezapomnianego. No, chyba że jesteś samotnikiem i wolisz towarzystwo swego kota.
Jeśli dotychczas jesteś singielką, to prawdopodobnie miałaś dużo szczęścia. Przynajmniej przekonują nas do tego specjaliści od małżeństw i rozwodów.
Na pewno każdy z nas wie, czym jest rozstanie. Kiedy z kimś zrywamy, to w naszej pamięci pozostają po nim różne wspomnienia, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Niezależnie od tego, kto jest inicjatorem rozstania, zawsze chcemy zostawić trwały ślad w pamięci swego byłego\byłej. O jakich więc kobietach nie sposób zapomnieć, nawet po rozstaniu?
Na pierwszy rzut oka twój związek może się wydawać idealny. Jednak są rzeczy, które sygnalizują o tym, że jednak coś jest nie tak. Czasami są to niezbite dowody na to, że twój związek jest toksyczny.
Osoby, które wciąż nie mogą znaleźć drugiej połówki, ciągle zastanawiają się nad tym, dlaczego właściwie tak się dzieje i często nie potrafią znaleźć jasnej odpowiedzi na swoje pytanie.
Każdy z nas przynajmniej raz w życiu kochał. Doskonale wiemy, że ukochana osoba uskrzydla i uszczęśliwia, sprawia, że życie przybiera barw. Psycholodzy przekonują, że warto jak najczęściej mówić jej o swoich uczuciach, ale to wcale nie oznacza, że należy to robić w banalny sposób za pomocą dwóch słów: Kocham Cię!
Przygoda na chwilę często staje się przyczyną rozpadu nawet najtrwalszego związku. Jeśli partner, będąc w związku, coraz bardziej oddala się emocjonalnie od swego partnera, ten może się zdecydować na nowy związek, kiedy poprzedni jeszcze nie został zakończony.
Nie ma jednego powodu. Istnieje wiele przyczyn rozstań. Wina najczęściej leży po obu stronach, ale nie zawsze tak się dzieje. W niniejszym zestawieniu 10 przyczyn rozstań z winy kobiety.
W końcu randka, na którą tak długo czekałaś! Stroiłaś się, szykowałaś się aż tu nagle kompletne rozczarowanie. Podczas randki uświadamiasz sobie, że twój wymarzony wybranek w rzeczywistości jest całkiem inną osobą, niż tę, którą poznałaś przez internet.
Jak zrozumieć, jakiego faceta masz przed sobą, aby się nie znaleźć w sidłach dusigrosza, psychopaty, czy nałogowca? Niektóre zachowania mogą być zapowiedzią prawdziwych problemów.
Niektórzy z nas nie wierzą w prawdziwą miłość. Inni natomiast przekonują, że prawdziwa miłość istnieje i objawy zakochania można rozpoznać gołym okiem. Najważniejsze wiedzieć jak twój partner\partnerka okazuje miłość i uważnie obserwować wszystkie sygnały.
O czym zapytać na pierwszej randce? Jakie pytania wypada zadawać? Niektóre pytania z niniejszej listy mogą wydać ci się dziwne, niestosowne i nieistotne. Wybierz te, które najbardziej ci odpowiadają. Chociaż czasami warto zaryzykować i poeksperymentować.
Na pewno każdy z nas, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, od dziecka marzyli o szczęśliwej rodzinie, w której wszyscy się kochają, nigdy się nie kłócą. O rodzinie, w której zawsze panuje harmonia i miłość. Jednak rzeczywistość często bywa inna, okrutna i trudna do przewidzenia.
Zakończony związek nie jest powodem, dla którego warto umawiać się na randkę ze starym przyjacielem lub zakładać konto na portalu randkowym. Dlaczego warto poczekać z nowym związkiem?
Udane życie prywatne kobiety zależy nie tylko od jej seksowności, kobiecości, urody i sukcesu zawodowego. Jeśli chcesz zbudować szczęśliwy związek, potrzebujesz czegoś więcej.
Masz zamiar wybrać się na pierwszą randkę do restauracji? Wtedy koniecznie musisz przeczytać niniejszy artykuł, aby wiedzieć, jakie dania lepiej nie zamawiać, aby nie zepsuć romantycznej kolacji. Nawet jeśli bardzo je lubisz, lepiej zjeść je po randce w domu albo w towarzystwie przyjaciół, ale tylko nie w towarzystwie potencjalnego mężczyzny swego życia.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty