Miłość
Czasami zdarza się tak, że relacje między kobietą a mężczyzną rozwijają się w sposób, który nie jest ogólnie przyjęty przez społeczeństwo: inicjatorem występuje dziewczyna. Wydawałoby się, że w dobie feminizmu to jest normalną rzeczą, jednak taki bieg wydarzeń często obraża dziewczyny.
Bycie kochanką żonatego faceta – sytuacja dość kontrowersyjna. Każda kobieta, która decyduje się na związek z żonatym mężczyzną, powinna być gotowa na to, że będzie musiała kardynalnie zmienić swoje życie.
Kiedy widzimy bliźniaków na ulicy, to mimowolnie patrzymy do nich, starając się znaleźć coś podobnego. To bracia bliźniacy Josh i Jeremy Salayersy – niczym nie różnią się od siebie. I żeby być podobnymi we wszystkim, postanowili poślubić bliźniaczki Britney i Brianę Dean.
Budowanie udanego związku jest trudnym zadaniem, które wymaga czasu i cierpliwości. Szczęśliwa i trwała relacja wymaga pracy i zaangażowania. Zdrowy i udany związek będzie twoją nagrodą za poświęcony czas i wysiłek.
Ostatnio temat zdrad jest bardzo aktualny. Okazuje się, że w ostatnich latach częstotliwość zdrad małżeńskich wzrosła kilkakrotnie. A jeśli kobietom zdrada nie wybacza się, to mężczyznom zawsze znajdzie się usprawiedliwienie.
Dość często się zdarza, że związek właśnie zaczyna się rozwijać i wydaje się, że wszystko jest dobrze, ale chłopak oddala się od ciebie. Aby powrócić go na właściwą drogę i ożywić zainteresowanie kobietą, psychologowie opracowali 6 technik, które doprowadzą do niezbędnych zmian.
Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, to nasze ciało wiele mówi o tym, że osoba, z którą się spotykamy jest obiektem naszych zainteresowań. Jakie są najczęstsze objawy zakochania się?
Rzadko dzielimy się swoim bólem z bliskimi, nie potrafimy mówić o swoim stanie psychicznym i nie okazujemy emocji na zewnątrz w tak trudnych dla siebie sytuacjach.
Czego to mężczyźni nie zrobią, aby zaskoczyć swoją kobietę, również podczas proszenia o rękę. W niniejszym zestawieniu siedem nieprawdopodobnych, momentami szokujących miejsc, w których ukryto pierścionek zaręczynowy.
Dziś istnieją modne tendencje jeśli chodzi o zdjęcia w sieciach społecznych. Dlatego wiele dziewczyn ma identyczne fotki – takie samo tło, ujęcie, pozycja.
Każdy człowiek ma własną listę powodów, dla których może rozstać się ze swoją drugą połówką. Ktoś nie toleruje zdrady, a ktoś w żaden sposób nie może pogodzić się z tym, że jego ukochany pali i nie zamierza zrezygnować z tego nawyku.
Mężczyźni uwielbiają kobiety, niezależnie od tego ile mają lat – rok, osiemnaście lat, czy osiemdziesiąt!
Kiedy się zakochujemy to nie ma znaczenia jaki kolor włosów, oczu, czy wzrost ma nasz wybranek, czy ukochana. Miłość jest ślepa...
Jeśli przeglądając wiadomości w sieciach społecznościowych, natknąłeś się na zdjęcie całującej się pary, od której przyspieszyło ci serce, i motyle zafruwały w twoim brzuchu, to znaczy – przed tobą praca autorstwa Kat Irlin!
Pascal Campionjest jest francusko-amerykańskim artystą, mieszkającym w Kalifornii i robiącym wspaniałe ilustracje codziennego życia swojej żony i dzieci.
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to kolejna seria miłych zdjęć zwykłej pary. Ale tylko do tej pory, dopóki nie poznasz prawdziwej, szczerej historii miłości.
Ta dramatyczna i jednocześnie rozczulająca foto historia jest jedną z tych, po których od razu chce się odwiedzić rodziców i przytulić bliskich, którzy są obok...
Praktycznie u każdego z nas pierwsza love story zaczynała się w przedszkolu. Przyznaj się, na pewno jakiś Piotruś\Tomek\Romek oświadczył ci się w przedszkolu.
W niniejszym artykule najgłówniejsze błędy, które niszczą związek.
Miłość jest ślepa i psychopaci z tego korzystają. Najgłówniejsze jak najszybciej zrozumieć, że z chłopakiem coś jest nie tak i wycofać się z "niezdrowych" stosunków.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty