Miłość
Masz problemy w relacjach ze swoim partnerem? Coraz częściej zwracasz uwagę na innych facetów? W niniejszym artykule spróbujemy zrozumieć, czy jesteś skłonna do zdrady.
Pierwsze wyznanie miłości – niezapomniane wydarzenie w życiu każdej pary. Chociaż niektórzy z nas są przekonani, że musi to być spontaniczne, jednak lepiej się przygotować i przemyśleć każdy szczegół.
Ostatnio napisano wiele książek na temat tego, jak znaleźć partnera i dobrze wyjść za mąż. Czasami ma się wrażenie, że celem każdej przedstawicielki płci pięknej jest poderwanie faceta i zaciągnięcie go do ołtarza.
Oświadczyny – ważne wydarzenie w życiu każdego mężczyzny. Wielu facetów chce zmienić oświadczyny w prawdziwe święto, które jego ukochana zapamięta na całe życie.
Współcześni mężczyźni mogą się pochwalić spostrzegawczością i przenikliwością. Nauczyli się dostrzegać to, co kobiety skrywają pod makijażem i push-upem. Doskonale znają się na różnych kobiecych sztuczkach, więc bardzo trudno jest je oszukać. Jak rozkochać w sobie faceta, aby nie chciał bez ciebie żyć?
Każda dziewczyna po tym, jak spotka wymarzonego księcia, zastanawia się nad tym, jak wzbudzić w nim zainteresowanie. Mądre kobiety doskonale wiedzą o tym, że istnieją określone zasady udanych relacji z mężczyznami.
Strach przed bliskością i otwarciem na nowy związek może dopaść każdego z nas. Czasami lęk bierze górę nad rozumem. Właśnie dlatego musimy jak najszybciej zrozumieć, na czym polega problem i postarać się go rozwiązać.
Czego kobieta potrzebuje do szczęścia? Jeśli takie pytanie zadać przeciętnemu Polakowi, na pewno odpowie: rodziny i męża. Jednak to jest już raczej nieaktualny stereotyp. Dziś współczesna kobieta ma całkiem inne priorytety.
Przyjaciele w życiu każdego człowieka odgrywają ważną rolę. Czasami ich porady pomagają nam w trudnych sytuacjach. Jednak od czasu do czasu zdarza się również tak, że porady udzielane przez przyjaciółki, mogą zaszkodzić relacji z partnerem.
Seriale, w których sekretarka poślubia swego szefa, dziś są bardzo popularne. Jednak takie sytuacje przydarzają się nie tylko w filmach, ale również w życiu codziennym, przy czym nawet wśród gwiazd i celebrytów.
Nowy znajomy już po kilku dniach mówi do ciebie "moja ukochana żabcia" i koniecznie chce poznać twoich rodziców? To nie są żarty! Musisz mu się dokładnie przyjrzeć.
Nigdy się nie zastanawiałeś, po co kobiecie usta? Na pewno większość z nas uważa, że to głupie pytanie, przecież odpowiedź jest oczywista: do jedzenia, mówienia i całowania się. Jednak jest jeszcze kilka rzeczy, do których kobiecie mogą służyć usta.
W naszym wieku feminizmu dziewczyny starają się zdominować relacje z facetami. Eksperci w dziedzinie psychologii twierdzą, że nie jest to nienormalne zjawisko, ponieważ uległość jest wpisana w naturę kobiety. Co jednak zrobić, jeśli lider jest potrzebny w związku?
Każdy wiek dyktuje własne zasady. Rumienią się i biegają potajemnie na randki dziewczyny w wieku 16 lat. A jak zachowują się 30-letnie kobiety, które przeżywają uczucie miłości? I dlaczego z każdym rokiem zakochujemy się coraz trudniej…
Proste pytanie, na które na razie ani psychologowie, ani filozofowie nie mogą udzielić odpowiedzi – czym jest miłość? Istnieje teoria, według której człowiek w ciągu życia może doświadczyć różnych typów miłości.
Dla wielu z nas pierwsza randka to nie tylko duże wydarzenie, ale również ogromny stres. Właśnie dlatego z łatwością można ją zepsuć. Pierwszą randkę można porównać do rozmowy kwalifikacyjnej, na której jest rozważana możliwość podjęcia stałej współpracy.
Każdy z nas doskonale rozumie, że jeśli związek przeżywa kryzys, to wina leży po obu stronach. Jednak czasami się zdarza, że kobieta jest przesadnie zazdrosna, często histeryzuje i się awanturuje. Właśnie takie kobiecie zachowanie najbardziej denerwuje facetów.
Czasami zdarza się tak, że relacje między kobietą a mężczyzną rozwijają się w sposób, który nie jest ogólnie przyjęty przez społeczeństwo: inicjatorem występuje dziewczyna. Wydawałoby się, że w dobie feminizmu to jest normalną rzeczą, jednak taki bieg wydarzeń często obraża dziewczyny.
Bycie kochanką żonatego faceta – sytuacja dość kontrowersyjna. Każda kobieta, która decyduje się na związek z żonatym mężczyzną, powinna być gotowa na to, że będzie musiała kardynalnie zmienić swoje życie.
Kiedy widzimy bliźniaków na ulicy, to mimowolnie patrzymy do nich, starając się znaleźć coś podobnego. To bracia bliźniacy Josh i Jeremy Salayersy – niczym nie różnią się od siebie. I żeby być podobnymi we wszystkim, postanowili poślubić bliźniaczki Britney i Brianę Dean.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty