Miłość
Czego kobieta potrzebuje do szczęścia? Jeśli takie pytanie zadać przeciętnemu Polakowi, na pewno odpowie: rodziny i męża. Jednak to jest już raczej nieaktualny stereotyp. Dziś współczesna kobieta ma całkiem inne priorytety.
Przyjaciele w życiu każdego człowieka odgrywają ważną rolę. Czasami ich porady pomagają nam w trudnych sytuacjach. Jednak od czasu do czasu zdarza się również tak, że porady udzielane przez przyjaciółki, mogą zaszkodzić relacji z partnerem.
Seriale, w których sekretarka poślubia swego szefa, dziś są bardzo popularne. Jednak takie sytuacje przydarzają się nie tylko w filmach, ale również w życiu codziennym, przy czym nawet wśród gwiazd i celebrytów.
Nowy znajomy już po kilku dniach mówi do ciebie "moja ukochana żabcia" i koniecznie chce poznać twoich rodziców? To nie są żarty! Musisz mu się dokładnie przyjrzeć.
Nigdy się nie zastanawiałeś, po co kobiecie usta? Na pewno większość z nas uważa, że to głupie pytanie, przecież odpowiedź jest oczywista: do jedzenia, mówienia i całowania się. Jednak jest jeszcze kilka rzeczy, do których kobiecie mogą służyć usta.
W naszym wieku feminizmu dziewczyny starają się zdominować relacje z facetami. Eksperci w dziedzinie psychologii twierdzą, że nie jest to nienormalne zjawisko, ponieważ uległość jest wpisana w naturę kobiety. Co jednak zrobić, jeśli lider jest potrzebny w związku?
Każdy wiek dyktuje własne zasady. Rumienią się i biegają potajemnie na randki dziewczyny w wieku 16 lat. A jak zachowują się 30-letnie kobiety, które przeżywają uczucie miłości? I dlaczego z każdym rokiem zakochujemy się coraz trudniej…
Proste pytanie, na które na razie ani psychologowie, ani filozofowie nie mogą udzielić odpowiedzi – czym jest miłość? Istnieje teoria, według której człowiek w ciągu życia może doświadczyć różnych typów miłości.
Dla wielu z nas pierwsza randka to nie tylko duże wydarzenie, ale również ogromny stres. Właśnie dlatego z łatwością można ją zepsuć. Pierwszą randkę można porównać do rozmowy kwalifikacyjnej, na której jest rozważana możliwość podjęcia stałej współpracy.
Każdy z nas doskonale rozumie, że jeśli związek przeżywa kryzys, to wina leży po obu stronach. Jednak czasami się zdarza, że kobieta jest przesadnie zazdrosna, często histeryzuje i się awanturuje. Właśnie takie kobiecie zachowanie najbardziej denerwuje facetów.
Czasami zdarza się tak, że relacje między kobietą a mężczyzną rozwijają się w sposób, który nie jest ogólnie przyjęty przez społeczeństwo: inicjatorem występuje dziewczyna. Wydawałoby się, że w dobie feminizmu to jest normalną rzeczą, jednak taki bieg wydarzeń często obraża dziewczyny.
Bycie kochanką żonatego faceta – sytuacja dość kontrowersyjna. Każda kobieta, która decyduje się na związek z żonatym mężczyzną, powinna być gotowa na to, że będzie musiała kardynalnie zmienić swoje życie.
Kiedy widzimy bliźniaków na ulicy, to mimowolnie patrzymy do nich, starając się znaleźć coś podobnego. To bracia bliźniacy Josh i Jeremy Salayersy – niczym nie różnią się od siebie. I żeby być podobnymi we wszystkim, postanowili poślubić bliźniaczki Britney i Brianę Dean.
Budowanie udanego związku jest trudnym zadaniem, które wymaga czasu i cierpliwości. Szczęśliwa i trwała relacja wymaga pracy i zaangażowania. Zdrowy i udany związek będzie twoją nagrodą za poświęcony czas i wysiłek.
Ostatnio temat zdrad jest bardzo aktualny. Okazuje się, że w ostatnich latach częstotliwość zdrad małżeńskich wzrosła kilkakrotnie. A jeśli kobietom zdrada nie wybacza się, to mężczyznom zawsze znajdzie się usprawiedliwienie.
Dość często się zdarza, że związek właśnie zaczyna się rozwijać i wydaje się, że wszystko jest dobrze, ale chłopak oddala się od ciebie. Aby powrócić go na właściwą drogę i ożywić zainteresowanie kobietą, psychologowie opracowali 6 technik, które doprowadzą do niezbędnych zmian.
Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, to nasze ciało wiele mówi o tym, że osoba, z którą się spotykamy jest obiektem naszych zainteresowań. Jakie są najczęstsze objawy zakochania się?
Rzadko dzielimy się swoim bólem z bliskimi, nie potrafimy mówić o swoim stanie psychicznym i nie okazujemy emocji na zewnątrz w tak trudnych dla siebie sytuacjach.
Czego to mężczyźni nie zrobią, aby zaskoczyć swoją kobietę, również podczas proszenia o rękę. W niniejszym zestawieniu siedem nieprawdopodobnych, momentami szokujących miejsc, w których ukryto pierścionek zaręczynowy.
Dziś istnieją modne tendencje jeśli chodzi o zdjęcia w sieciach społecznych. Dlatego wiele dziewczyn ma identyczne fotki – takie samo tło, ujęcie, pozycja.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty