Miłość
Rzadko dzielimy się swoim bólem z bliskimi, nie potrafimy mówić o swoim stanie psychicznym i nie okazujemy emocji na zewnątrz w tak trudnych dla siebie sytuacjach.
Czego to mężczyźni nie zrobią, aby zaskoczyć swoją kobietę, również podczas proszenia o rękę. W niniejszym zestawieniu siedem nieprawdopodobnych, momentami szokujących miejsc, w których ukryto pierścionek zaręczynowy.
Dziś istnieją modne tendencje jeśli chodzi o zdjęcia w sieciach społecznych. Dlatego wiele dziewczyn ma identyczne fotki – takie samo tło, ujęcie, pozycja.
Każdy człowiek ma własną listę powodów, dla których może rozstać się ze swoją drugą połówką. Ktoś nie toleruje zdrady, a ktoś w żaden sposób nie może pogodzić się z tym, że jego ukochany pali i nie zamierza zrezygnować z tego nawyku.
Mężczyźni uwielbiają kobiety, niezależnie od tego ile mają lat – rok, osiemnaście lat, czy osiemdziesiąt!
Kiedy się zakochujemy to nie ma znaczenia jaki kolor włosów, oczu, czy wzrost ma nasz wybranek, czy ukochana. Miłość jest ślepa...
Jeśli przeglądając wiadomości w sieciach społecznościowych, natknąłeś się na zdjęcie całującej się pary, od której przyspieszyło ci serce, i motyle zafruwały w twoim brzuchu, to znaczy – przed tobą praca autorstwa Kat Irlin!
Pascal Campionjest jest francusko-amerykańskim artystą, mieszkającym w Kalifornii i robiącym wspaniałe ilustracje codziennego życia swojej żony i dzieci.
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to kolejna seria miłych zdjęć zwykłej pary. Ale tylko do tej pory, dopóki nie poznasz prawdziwej, szczerej historii miłości.
Ta dramatyczna i jednocześnie rozczulająca foto historia jest jedną z tych, po których od razu chce się odwiedzić rodziców i przytulić bliskich, którzy są obok...
Praktycznie u każdego z nas pierwsza love story zaczynała się w przedszkolu. Przyznaj się, na pewno jakiś Piotruś\Tomek\Romek oświadczył ci się w przedszkolu.
W niniejszym artykule najgłówniejsze błędy, które niszczą związek.
Miłość jest ślepa i psychopaci z tego korzystają. Najgłówniejsze jak najszybciej zrozumieć, że z chłopakiem coś jest nie tak i wycofać się z "niezdrowych" stosunków.
Czy często masz wątpliwości dotyczące tego, czy obok ciebie znajduje się właściwa osoba? Chociaż koleżanki mówią, że trzeba słuchać własnego serca, jednak czasami należy uwzględniać porady psychologów, które pomogą zrozumieć, czy przy tobie znajduje się właściwa osoba, bratnia dusza.
Jaki temat może być wiecznym i jednocześnie bardzo przyjemnym? Oczywiście – to miłość.
Bez wątpienia wygląd zewnętrzny – pierwsze na co zwraca uwagę mężczyzna. Spodobałaś się mu, zaprosił cię na pierwszą randkę, jednak na niej dzieje się coś takiego, co sprawia, że facet nie ma ochoty zobaczyć cię znowu.
Najpopularniejsza kolumnistka (dziennikarka) The New York Times, Carrey Bradshow naszych dni – Mandy Len Catron, w czasie napisania kolejnego miłosnego szkicu "Zakochać się w kimkolwiek, zrób to teraz " zainteresowała się pracą naukową Arthura Arona.
Miłość od zawsze była źródłem inspiracji dla twórców. Za wieloma obrazami, wierszami, utworami muzycznymi kryją się przeżycia zakochanego artysty.
Niemal codziennie pojawia się jakaś nowa historia o śmiałkach, którzy męczą się pracą od 8 do 17, zostawiają wszystko i idą szukać wiecznego lata, pełnego przygód i nowych odkryć. Nas tacy ludzie naprawdę inspirują.
Uważamy, że wiek to tylko cyfry i dla prawdziwej miłości nie jest przeszkodą. Nigdy nie będziesz zbyt stary, aby...
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty