Młodzieżowy wiek
Okres dojrzewania - skomplikowany etap dla dziewczynki i jej otoczenia. Fizjologiczne i psychologiczne przemiany mogą zaostrzyć stan dziecka, wywołując kolej konfliktów z otoczeniem i ze sobą.
W wieku w przybliżeniu 11-12 lat u chłopaków zaczyna się nowy etap życia, co mianuje się przejściowym i co towarzyszy przemianami w organizmie i psychice. Porozmawiamy o głównych właściwościach tego okresu u chłopaków.
Wychowując nastolatka, rodzicom ważne rozumieć, że ciężej niż wszystkie w tym okresie jest samemu dziecku. Rodzice muszą wszelkimi sposobami pomagać mu w ustalaniu prawidłowych wartości.
Okres dojrzewania - czas dorastania dziecka i to niezwykle skomplikowany okres dla rodziny i zwłaszcza dla nastolatka. U chłopaków i dziewczyn on przecieka z niektórą innością. Dokładniej czytajcie dalej.
Żeby w całości nie utracić zaufania do was i kontroli nad dorastającym dzieckiem, co stale udowadnia światu swoją "samodzielność" i nie zawsze prawidłowymi sposobami, należy szukać punktu styczności z synem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty