Moc niewerbalnych sygnałów w uwodzeniu – jak przyciągnąć zainteresowanie faceta spojrzeniem?

jak przyciągnąć zainteresowanie faceta spojrzeniem

W sprawach uwodzenia na pierwszy rzut oka wszystko jest jasne. Włożyłaś spódnice, wysokie szpilki, pończochy kabaretki i możesz być pewna, że zainteresowane i pełne podziwu spojrzenia mężczyzn już skierowane w twoją stronę. Ale jeżeli przedmiotem adoracji jest na przykład twój szef lub kolega z pracy, to podobny styl ubierania się w warunkach biurowych trudno nazwać odpowiednim. W tym przypadku pojawia się pytanie "Jak przyciągnąć faceta spojrzeniem?" i w ogóle, czy będzie taki trick dostatecznie udany?

Jak przyciągnąć zainteresowanie faceta?

Tak więc, pobudzające spojrzenie...

"...Podoba mi się, gdy widzę w oczach dziewczyny zainteresowanie. Wydaje mi się, jeśli ona odważnie patrzy na mnie i przy tym nie ucieka wzrokiem, to znaczy, że jest nastawiona na nawiązywanie bliższej znajomości..."

"...Lubię, gdy dziewczyna spojrzeniem wyraża swój podziw, jakby mówi oczami: "Jaki fajny facet! Chciałabym z nim na pójść na kawę..."

"...Bardzo podoba się, gdy dziewczyna szczerze uwodzi mnie spojrzeniem, wzywając do wzięcia inicjatywy w swoje ręce...."

Więc podsumujemy. Mężczyźni zwracają uwagę na to, jak na nich patrzą przedstawicielki płci pięknej, co więcej – oczy uważają za potężną broń uwodzenia, dlatego dowiedzieć się o sposobach uwodzenia facetów za pomocą spojrzenia nie będzie zbędne każdej dziewczynie.

Jeszcze raz powtórzymy omówioną kwestię. Aby młody człowiek przy sąsiednim stoliku zwrócił na ciebie uwagę, w twoim spojrzeniu on powinien napotkać jawne zainteresowanie, zmieszane z lekką dozą podziwu. Ale przy tym ważne jest nie przesadzić. Nie trzeba patrzeć na niego z ”dziecinną radością ", na przemian to rumieniąc się, to bladnąc. Musisz zachowywać się jak lwica, dla której on jest oczywiście bardzo ciekawym obiektem, ale nie więcej. Choć mężczyźni tego nie wyznają, w kobiecych oczach chcą czytać wezwanie, wezwanie do walki lub jeśli chcesz zaproszenie na udział w ekscytującej przygodzie.

Bez względu na wszystko ważne jest, by zapamiętać najważniejsze zasady tego, jak przyciągnąć zainteresowanie faceta spojrzeniem – dać mu nadzieję na twoją przychylność i przy tym dać pewność, że jesteś kobietą trudną do zdobycia.

Jak przyciągnąć faceta spojrzeniem?

Etapowa instrukcja uwodzenia lub jak przyciągnąć mężczyznę spojrzeniem:

  1. Przed obezwładnieniem faceta spojrzeniem poślij mu lekki, tajemniczy uśmiech, który służyłby zaproszeniem do rozmowy.
  2. Lekko "przesuń" po nim zainteresowanym spojrzeniem, po czym przerzuć spojrzenie na co innego.
  3. Od czasu do czasu rzuć na niego przelotne spojrzenie spod rzęs, przy tym nie zapominając o uśmiechu.
  4. Naucz się techniki "strzelania" oczami. Czyli po raz pierwszy nie dawaj mu możliwości spotkać się z tobą spojrzeniem, odrywając oczy od razu, jak tylko on zwróci na ciebie uwagę. Według wielu mężczyzn ta gra wzbudza emocje i niezwykle podnieca.
  5. Jeszcze jedno, nie zapominaj o uśmiechu. Naucz się uśmiechać samymi oczami, co sprawi, że twoje spojrzenie będzie jeszcze bardziej kuszące.

Jeżeli przedmiot twojego zainteresowania zaczyna coraz częściej spoglądać w twoją stronę, nie ukrywając przy tym uśmiechu – jesteś na dobrej drodze. W tym przypadku daj mu do zrozumienia, że nie jesteś przeciwko temu, żeby się zapoznać bliżej. Do tego na kilka sekund spotkaj się z nim wzrokiem, po czym ponownie się odwróć. Dla maksymalnego efektu powtórz to kilka razy.

Jednak zastanawiać się nad tym, jak przyciągnąć zainteresowanie faceta spojrzeniem można tylko w tych przypadkach, jeśli ten facet jest naprawdę interesujący. Jeśli po prostu postanowiłaś spróbować na nim moc swojego kuszącego spojrzenia, ryzykujesz potem stać się ofiarą jego natrętnej adoracji. A nadmierne zainteresowanie jak wiadomo nie jest lepsze od całkowitego braku zainteresowania.

 
Powiązane artykuły:
Zasady uwodzenia, czyli techniki psychologiczne pickupu
W tym artykule opowiemy o takiej technice szybkiego uwodzenia jak pickup, a także opowiemy o właściwościach i celach takiego rodzaju uwodzenia, które z reguły nie ma na myśli trwałych stosunków.
Sposoby na doskonałą zabawę z chłopakiem – jak nauczyć się flirtować?
Niektóre dziewczyny nie przedstawiają swojego życia bez flirtu - one flirtują wszędzie - w sklepie, salonie piękności, taksówce, ponieważ po innemu nie mogą. Oto o tym, jak opanować tą przemądrzałość obcowania z mężczyznami teraz porozmawiamy.
Sztuka podrywania mężczyzn – jak flirtować z chłopakiem?
Wiele przedstawicielek płci pięknej, nie zważając na to, czy zajęto ich serce na dziś, czy jest wolne, nie odmówią sobie w zadowoleniu poflirtować z mężczyzną. Jednak są ci, komu sztuka flirtu daje się ciężej aniżeli logarytmiczne równania.
Szkoła uwodzenia dla kobiet – jak oczarować faceta?
Żeby pierwsze spotkanie z chłopcem twojego marzenia nie stało się w owym czasie i ostatnim, należy umieć nie tylko przejawiać się w całej piękności, ale i być ostatecznie śliczną. Lecz co się chowa za tym tajemniczym słowem?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty