Moc liczby
Z liczbą 13 jest powiązane mnóstwo zabobonów i ją uważają za negatywnie magiczną, lecz wszystko naprawdę idzie po innemu. Zabobony, w których figuruje ta liczba, dementują się numerologią, o czym i opowie nasz artykuł.
W tym artykule opowiemy o tym, dlaczego liczbę 13 uważają za bardzo niesprzyjającą i skąd biorą swoje upływy, związane z diabelskim tuzinem. Również rozpatrzymy tą liczbę z punktu widzenia niektórych religii.
Na pewno wiele osób słyszało o wpływie liczb na los człowieka, które studiuje numerologia. Ten artykuł opowie o znaczeniu mistycznej liczby 7 i jego wpływie na swojego gospodarza.
Ten artykuł opowie o tym, jakie znaczenie mają liczby w życiu człowieka i jak one wpływają na nas. Dowiadujecie się o regułach rozliczenia liczby losu i o rozszyfrowywaniu tych znaczeń.
Treść numerologii polega na tym, że wszystko w świecie wyrażono za pomocą cyfr, które współdziała z ludźmi na bioenergetycznym poziomie. Ich znaczenia pozwalają poznać informację, którą można wykorzystać na swoją korzyść.
Jak przewidzieć czy będzie udany dzień? Okazuje się, że to może zrobić praktycznie każdy. Na przykład jeśli was interesuje data przyszłego wesela, to dowiedzieć się o słuszności swojego wyboru można za pomocą numerologii. Według jakiej formuły można to obliczyć opowiemy dalej.
Ten artykuł opowie o ezoterycznej magii liczb - numerologii.O wpływie liczb na nasze życie i o sposobach dołączenia pieniędzy do swojego życia za pomocą cyfr.
Cyfrę 5 odnoszą do kategorii mistycznych, jeśli chodzi o badania ezoteryczne i numerologiczne. W artykule opowiemy o znaczeniu tej cyfry i jej zdolności wpływania na nasze życie.
O znaczeniu cyfr w naszym życiu istnieje mnóstwo prac tak uczonych dawnych czasów, jak i współczesnych. Ten artykuł opowie o znaczeniu szóstki i jej wpływie na wydarzenia w życiu ludzi.
Numerologia dzięki cyfrom pozwala dostarczyć o człowieku dużo ważnej i ciekawej informacji. W tym artykule opowiemy się o znaczeniu cyfry 7 w dacie urodzenia, numerologii i magii.
Już dawno wiadomo, że cyfry odgrywają w życiu człowieka szczególną rolę i każda cyfra ma swoją energetykę. W tym artykule dokładnie opowiemy o znaczeniu cyfry 4.
Mówią, że los człowieka jest określony zawczasu. Lecz jak poznać, co czeka na nas w przyszłości i jakie cechy charakteru mogą stać się dla nas bardzo ważne. Odpowiedź na to pytanie podpowie - numerologia. Jak obliczyć liczbę swojego losu, opowiemy dalej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty