Moda gwiazd
Do radości zwolenników, i żalu innych, Selena Gomez nie stała się wyjątkiem w zachwycie gwiazd ozdabiać swoje ciało tatuowaniami. Lecz w odróżnieniu od wielu innych, każde jej tatu niesie pewny głęboki sens.
Fryzury gwiazd – to w niektórym rodzaju latarnie morskie, na które orientują się nie tylko zwolennicy, ale i wiele stylistów czerpią idee dla przyszłego modnego sezonu. Zwyczajnie, wśród nich znajdują się nieprawdopodobnie piękne, jak i nieudane.
Wszystkie kobiety, które odniosły sukces, zawsze dosłuchują się porad stylistów, ponieważ don ich jest zawsze przykuta uwaga armii zwolenników. Właśnie dlatego dla nich zwłaszcza, ważne jest ubierać się odpowiednio do swojego typu urody.
Liczna ilość tatuaży, co ozdabia ciało Miley Cyrus, wywołuje podniosły interes u zwolenników. Miley Cyrus z zadowoleniem komentuje swoje stroiki, pewne z których ona zrobiła dla piękności, a drugie - obdarzone głębokim sensem.
Dowolne eksperymenty Viktorii Beckham z własnym wyglądem zewnętrznym są udane. Co by dziewczyna nie czyniła ze sobą, ona zawsze zostaje stylową, atrakcyjną i jest wzorem do naśladowania dla swoich zwolenniczek.
Każde tatuowanie na ciele ikony stylu Viktorii Beckham ma głęboki sens. Dziewczyna lubi ozdabiać się tatuażem, lecz podchodzi do tego z dużą odpowiedzialnością, toż żadnych lekkomyślnych obrazków na ciele Viktorii nie ma.
Niektórym gwiaździstym parom udaje się przejawiać indywidualność we wszystkim. Jaskrawym temu przykładem są Angelina Jolie i Brad Pitt, którzy przeżywszy 9 lat razem, nareszcie rozstrzygnęli uprawomocnić swoje stosunki.
Przeszło oto już prawie 20 lat od dnia śmierci kobiety, swoimi dobrymi sprawami co zasłużyła prawo nazywać się "Królową serc", "Różą świata", a także ikoną stylu. Imię jej Lady Diana, księżna Walijska, najbardziej znana całemu światu jak Lady Di.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty