Moda ślubna
Spektakularne przemiany panien młodych
Spektakularne przemiany panien młodych Każda panna młoda na swoim ślubie chce wyglądać bosko i zjawiskowo. Czasami makijaż, naniesiony przez wizażystę, może zmienić kobietę nie do poznania. Mamy 11 dowodów na to.
7 kreacji ślubnych, które mogą być alternatywą dla tradycyjnej białej sukni
7 kreacji ślubnych, które mogą być alternatywą dla tradycyjnej białej sukni Ślub – jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, ale to wcale nie oznacza, że wszystko powinno wyglądać oficjalnie i uroczyście. Dziewczyny już mają dość tradycyjnych białych sukni ślubnych i szukają nowych, nietypowych rozwiązań.
Jak podpiąć welon? Różne techniki upięcia welonu ślubnego
Welon – jedno z aktualnych akcesoriów dla ślubnego ubrania. Zwyczajnie, wiele narzeczonych obywają się i bez tej ozdoby. Jednak dziś pozostało dosyć dziewczyn, które są przekonane, że głowa narzeczonej powinna być pokryta welonem.
Pudełko na obrączki ślubne – oryginalne dodatki na wesele
Zdawałoby się, iż po co użyczać czas wyborowi takiej drobnostki jak pudełko na obrączki na wesele? Zwyczajnie, jeśli w planach tylko rozpisać się bez uroczystości, to można i nie sprawiać się kłopotem.
Welon ślubny – czyli czym się kierować w wyborze welonu ślubnego?
Strój dla ślubu powinien być do miary srogi i zamknięty. A podczas samego obrządku narzeczona musi pokryć swoją głowę welonem, co jest proste i praktycznie, piękne i uroczyste.
Koronkowe suknie ślubne - strój prawdziwie królewski
Koronkowe suknie ślubne -  strój prawdziwie królewski

Koronkowe płótno od dawna wykorzystuje się dla szycia poślubnych ubrań, ponieważ jest wyszukane, lekkie i uroczyste. Pojawić się przed mężem i gośćmi w takiej sukni dziewczyna będzie bardzo rada. Dowiedzieć się o fasonach takiego ubrania a także o modnych tendencjach i doborze akcesoriów, potraficie, przeczytawszy ten artykuł.

Obuwie ślubne bez obcasa
Obuwie ślubne bez obcasa

Obuwie ślubne bez obcasa - to wybór numer jeden dla narzeczonych bardzo wysokiego wzrostu i ciężarnych, dla dziewczyn, którę mają pewne problemy z nogami, a także w jakości przemiennego obuwia dla aktywnych tańców.

Wieczorowe sukienki na wesele dla mamy narzeczonej
Wieczorowe sukienki na wesele dla mamy narzeczonej

Surowych reguł wyboru sukni dla mamy narzeczonej nie ma. Lecz jeśli do młodych lat jest lekkomyślność i jest dopuszczalna ekstrawagancja stroju, w dojrzalszym wieku przewagę oddaje się drogim tkaninom, wytwornemu krojowi i elegancji obrazu.

Płaszcz ślubny – zimowe okrycia ślubne
Płaszcz ślubny – zimowe okrycia ślubne

Dzień wesela – to przepiękne święto, na którym dowolna narzeczona powinna być nieprześcigniona. Poprawnie dobrany płaszcz ślubny pomoże nadać obrazowi elegancję. Przecież tylko wtedy narzeczona potrafi poczuwać się komfortowo i swobodnie.

Fryzury ślubne z długim welonem – jak poprawnie dobrać fryzurę?
Fryzury ślubne z długim welonem – jak poprawnie dobrać fryzurę?

Fryzura ślubna - ważny element jednolitego obrazu narzeczonej. Od tego, którą ona będzie zależy nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i to na ile wygodnie będzie w ciągu całego święta.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty