Moda ślubna
Najczęściej wszystkie śluby wyglądają tak samo: jednakowe dekoracje, zdjęcia na Instagramie, toasty, zabawy weselne, które nienawidzą większość gości. W niniejszym zestawieniu 12 największych ślubnych błędów według wedding plannerów.
W ciągu kilku pokoleń gwiazdy starają się, aby ich kreacje ślubne odzwierciedlały epokę, którą reprezentują. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat było mnóstwo niezapomnianych ślubów, na których gwiazdy zaprezentowały niesamowite stylizacje ślubne. W niniejszym zestawieniu najpiękniejsze z nich.
Bukiet ślubny jest ważnym atrybutem panny młodej. Podczas wyboru ślubnej wiązanki szczególną uwagę poświęca się designowi i kolorom. Jednak rzadko kiedy się zastanawiamy, jakie kwiaty powinny się znaleźć w bukiecie według Znaku Zodiaku.
Każda panna młoda na swoim ślubie chce wyglądać bosko i zjawiskowo. Czasami makijaż, naniesiony przez wizażystę, może zmienić kobietę nie do poznania. Mamy 11 dowodów na to.
Ślub – jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, ale to wcale nie oznacza, że wszystko powinno wyglądać oficjalnie i uroczyście. Dziewczyny już mają dość tradycyjnych białych sukni ślubnych i szukają nowych, nietypowych rozwiązań.
Każda dziewczyna marzy o idealne sukni ślubnej. Wyobraża sobie jej niepowtarzalny fason, spodziewając się, że będzie najpiękniejszą panną młodą.
Ślub jest najbardziej ekscytującym zdarzeniem, a suknia ślubna jest atrybutem, bez którego wiele dziewcząt nie wyobraża tej uroczystości. Właśnie dla nich przygotowaliśmy ten artykuł na temat niektórych niezwykłych i zaskakujących faktów z historii sukien ślubnych!
Za oknem jest sierpień – najgorętszy miesiąc weselny, w którym odbywa się najwięcej wesel. Czy zostałeś zaproszony na jedno z nich? Prezent jest gotowy, ale nadal nie wiesz, w czym pójdziesz na uroczystość? W takim razie ten artykuł dla ciebie.
Druhny nie powinny wyglądać lepiej niż panna młoda. Tak uważa się dzisiaj. Wydaje się jednak, że ta zasada nie zawsze działała. Były czasy, kiedy druhny ubierały się tak niezwykle, że wszystkie wzroki na ślubie były przykute do nich.
Jak myślisz, co łączy Meghan Markle, Christina Ricci, Kim Kardashian i Audrey Hepburn? To, że zdecydowały się na suknie ślubne z kolekcji Givenchy.
Każda z nas marzy o ślubie jak z bajki. Dzień, w którym weźmiecie ślub będziecie zapewne pamiętać do końca życia, dlatego warto przyłożyć się do planowania, tak aby bez pospiechu zorganizować tę wyjątkową uroczystość.
Tradycja polegająca na tym, że Pan Młody nie może zobaczyć sukni ślubnej przed ślubem niebawem może mieć tragiczne następstwa.
Potrzebujesz dawki wrażeń estetycznych?
Miłość dopada w każdym wieku, i z tym trudno się nie zgodzić, kiedy widzisz oczy szczęśliwej pary!
Ktoś zakłada suknię ślubną raz w życiu, ktoś kilka – w każdym bądź wypadku, to jest jeden z najszczęśliwszych momentów i gwiazdy wybierają wszystko, co najlepsze.
Kto powiedział, że wschodnia kobieta nawet w najszczęśliwszym i najromantyczniejszym dniu, powinna zakładać strój, który odsłania tylko nadgarstki i twarz!? Czas na to, aby obalić ten mit!
Każda panna młoda marzy o wspaniałej sukni ślubnej. Jednak nie wszystkie ładne stroje nadają się do tego, aby je założyć na wesele, ponieważ niektóre z nich po prostu niemożliwie jest ubrać.
Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka, zwłaszcza dziewcząt. Panny młode poświęcają sporo czasu i energii na dobór stroju ślubnego. W wielu krajach dziewczyny zakładają na ceremonię nie białe sukienki (jak przyzwyczailiśmy się myśleć), a stroje, które odpowiadają zwyczajom i przekonaniom religijnym ich krajów.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty