Moda ślubna
Jak myślisz, co łączy Meghan Markle, Christina Ricci, Kim Kardashian i Audrey Hepburn? To, że zdecydowały się na suknie ślubne z kolekcji Givenchy.
Każda z nas marzy o ślubie jak z bajki. Dzień, w którym weźmiecie ślub będziecie zapewne pamiętać do końca życia, dlatego warto przyłożyć się do planowania, tak aby bez pospiechu zorganizować tę wyjątkową uroczystość.
Tradycja polegająca na tym, że Pan Młody nie może zobaczyć sukni ślubnej przed ślubem niebawem może mieć tragiczne następstwa.
Potrzebujesz dawki wrażeń estetycznych?
Miłość dopada w każdym wieku, i z tym trudno się nie zgodzić, kiedy widzisz oczy szczęśliwej pary!
Ktoś zakłada suknię ślubną raz w życiu, ktoś kilka – w każdym bądź wypadku, to jest jeden z najszczęśliwszych momentów i gwiazdy wybierają wszystko, co najlepsze.
Kto powiedział, że wschodnia kobieta nawet w najszczęśliwszym i najromantyczniejszym dniu, powinna zakładać strój, który odsłania tylko nadgarstki i twarz!? Czas na to, aby obalić ten mit!
Każda panna młoda marzy o wspaniałej sukni ślubnej. Jednak nie wszystkie ładne stroje nadają się do tego, aby je założyć na wesele, ponieważ niektóre z nich po prostu niemożliwie jest ubrać.
Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka, zwłaszcza dziewcząt. Panny młode poświęcają sporo czasu i energii na dobór stroju ślubnego. W wielu krajach dziewczyny zakładają na ceremonię nie białe sukienki (jak przyzwyczailiśmy się myśleć), a stroje, które odpowiadają zwyczajom i przekonaniom religijnym ich krajów.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty