Modele spódnic ołówkowych - podstawowy element garderoby damskiej

modele spódnic ołówkowych

Żadne spodnie - w odróżnieniu od spódnicy, nie pozwolą kobiece wyglądać pociągająco i szykownie. Właśnie ta część garderoby damskiej, zawiera w sobie jakąś tajemnicę, podkreśla zalety figury. Dziś trudno sobie wyobrazić okres, gdy kobieta nie nosiła tego typu ubrania, ponieważ w ciągu wielu stuleci głównym ubraniem damskim były sukienki.

Dziś współczesna kobieta, w swojej garderobie posiada ogromną ilość fasonów tego typu ubrania. Natomiast, najbardziej aktualnym modelem w ciągu wielu dziesięcioleci jest spódnica ołówkowa, która była stworzona w latach 40 - XX wieku przez znanego projektanta mody Christiana Diora.

Spódnica ołówkowa jako główny element garderoby

Dzięki wysiłkowi projektantów mody, dziś do dyspozycji modnych pań, istnieje ogromna ilość modeli spódnic ołówkowych. Współczesna interpretacja tej odzieży - podstawa garderoby damskiej. Spódnice o różnej długości, uszyte z różnych tkanin, obecne są w każdej modnej kolekcji niezależnie od sezonu.

Uniwersalność tego typu spódnicy polega na tym, że praktycznie każda dama, niezależnie od wieku i wagi, może dobrać sobie indywidualny model. Klasyczny wariant w zestawieniu z butami na obcasach, wizualnie wyciąga sylwetkę niskiej kobiety, spódnice ołówkowe z baskinką podkreślą biodra, natomiast wariant z zawyżoną talią, podkreśli pulchne formy swojej właścicielki. Spódnica ołówkowa z kieszeniami wygląda bardziej demokratycznie i ukryje bardzo chude biodra.

Trendowe spódnice ołówkowe

Ten typ ubrania, świetnie wygląda na spotkaniach biznesowych, romantycznej randce, na imprezie lub przyjęciu. Znane domy mody, proponują różne warianty tego fasonu, które będą podstawą każdego wizerunku.

Spódnica ołówkowa, robiona na drutach – trend ostatnich sezonów. Model ten może być ażurowy, gładki, może zawierać różnorodne drobiazgi dekoracyjne, z rozcięciem lub bez. Również są aktualne spódnice ołówkowe z dzianiny. Na co dzień, bardzo wygodne są dżinsowe spódnice ołówkowe. Ostatni wariant, który jest zdobiony haftowaniem czy zamkiem, pomoże stworzyć aktualny wizerunek w stylu casual. Jeszcze jeden wynalazek projektantów mody - skórzana spódnica ołówkowa. Ten wariant z gładkiej, lakierowanej, perforowanej skóry lub skóry gadów bardzo łatwo zestawiać z białą koszulą, krótkim żakietem lub pulowerem.

Moda ciągle się zmienia, natomiast podstawowe modele pozostają. Na przykład czarna, mała sukienka lub spódnica ołówkowa - aktualne modele w ciągu wielu dziesięcioleci.

modele spódnic ołówkowych 2 modele spódnic ołówkowych 1 modele spódnic ołówkowych 3
modele spódnic ołówkowych 4 klasyczne modele spódnic ołówkowych 5 modele spódnic ołówkowych volanem 6
spódnica ołówek 7 modele spódnic ołówkowych 8 modele spódnic ołówkowych baska
 
Powiązane artykuły:
Prosta spódnica - niezmienność tradycji
Prosta spódnica - to klasyczna rzecz, która już od stuleci wchodzi do garderoby kobiet. Zależnie od długości, koloru odzieży, można ją nosić gdziekolwiek. Z naszego artykułu, dowiadujecie się więcej o tej niezastąpionej rzeczy.
Dżinsowe spódnice mini - różnorodność kolorów
Dżinsowe mini spódnice już wiele lat zostają bardzo modne. Przyciągają one męskie spojrzenia i wyglądają śmiało, zuchwale i bardzo seksownie. Z naszego artykułu, dowiadujecie się o fasonach dżinsowych mini spódnic i o tym, z czym je warto nosić.
Spódnica-gode - rodzaje gode
Spódnica-gode - nie wychodzi z mody, jest to klasyczny detal garderoby. Pasuje ona większości kobiet, pomaga skorygować figurę, pozwala wyglądać stylowo.
Satynowa spódnica - bardzo kobiecy look
Delikatny atlas podkreśla piękność, kobiecość i powab swojej posiadaczki. Właśnie dlatego, atlasowe spódnice mają taki duży popyt wśród przedstawicielek płci pięknej, w różnym wieku i profesji.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty