Modelka pochodząca z Wybrzeża Kości Słoniowej robi w Sieci furorę

Kim Kardashian ma realną konkurentkę, która zdecydowanie zdeklasowała jej pośladki.

Eudoxie Yao jest modelką pochodzącą z Wybrzeża Kości Słoniowej z Abidżanu. Ma 1,5 metra w biodrach.

Eudoxie Yao

W odróżnieniu od Kim Kardashian jej afrykańska konkurentka wszystko ma naturalne.

Eudoxie

Zarzeka się, że jej pośladki to dzieło natury:

"Nigdy w życiu nie poddawałam się operacjom plastycznym. Nigdy, nigdy, nigdy w życiu. Zawsze miałam takie wymiary. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie miały jeszcze większe wymiary. Wydawało nam się, że to jest normalne".
Yao

Ona jest naprawdę dumna z każdego dodatkowego centymetra:

"Gdy wychodzę z domu, pierwsza reakcja ludzi – to szok i zdumienie. Gdy idę ulicą, samochody zatrzymują się i powstaje korek. Jednak ludzie nic mi nie mówią".
modelka

Najciekawsze jest to, że jak tylko Eudoxie umieściła swoje zdjęcia na Instagramie, natychmiast była poddana ostrej krytyce, chociaż dotychczas dziewczyna uważała, że jest dość atrakcyjną. Dziś ona codziennie umieszcza nowe zdjęcia w stroju kąpielowym, zdobywa miliony serduszek i ma w nosie tych, komu nie podoba się jej pupa.

Yao modelka

Dziewczyna uważa, że Kim Kardashian jest wzorem do naśladowania. Nie ukrywa, że one jest jej idolką. W tym przypadku można powiedzieć tylko jedno – uczeń przerósł mistrza. Afrykańską Kim często zapraszają do udziału w różnych show, imprezach. Również ma całą rzeszę fanów i fanek.

Eudoxie modelka

Dziewczyna, która ukrywa swój wiek, nie ma żadnych kompleksów co do zbędnych kilogramów:

dumna
"Ważę 95 kg i doskonale wiem, że mam zbędne kilogramy. Jednak zaakceptowałam i pokochałam swoje ciało. Nie stosuję żadnych diet. Jem wszystko na, co mam ochotę".
Eudoxie Yao modelka

Eudoxie Yao zawsze opowiada całą prawdę o swoim stylu ubrania:

Eudoxie Yao dumna
"Mój styl jest ultra seksowny. Nawet nie wiem, jaki rozmiar odzieży noszę. Zawsze kupuję wszystko elastyczne i bardzo małe, aby wyglądało idealnie. Zdarzały się wpadki, że coś pękało, ale to bzdura. Jeśli natomiast widzę konserwatywne ubrania, natychmiast biorę nożyce do rąk".
Eudoxie Yao dumna modelka

STARLINKS

źródło:Mirror
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty