Modna i ciepła czapka robiona ściągaczem angielskim

czapka robiona ściągaczem angielskim

Czapka robiona ściągaczem angielskim – jeden z najbardziej ciepłych wariantów robienia na drutach czapek. Dzięki temu, że oczka robione są po kolei, oczko prawe, oczko lewe, stwarza się dosyć duża objętość i powietrze wewnątrz czapki grzeje nawet w czasie bardzo silnych mrozów. Oprócz tego owa technika robienia na drutach idealnie odpowiada do robienia na drutach ubrania jak dla kobiet, tak i mężczyzn.

Czapki robione na drutach ściągaczem angielskim

Ściągacz angielski (również nazywany rybackim) - to technika robienia na drutach, jeden na jeden, czyli jedno oczko prawe i jedno oczko lewe, w wyniku czego otrzymujemy wyrób, który składa się ze swoistych warkoczy i płaskich pasm między nimi. W zależności od rodzaju ściągacza angielskiego, różnica między wypukłą i niewypukłą stroną może być większa lub mniejsza. Zależy to również od grubości wełny, drutów, a również od tego jaki sposób robienia na drutach ściągacza angielskiego wykorzystano ( prosty lub okrągły). Taki styl robienia na drutach wyśmienicie odpowiada do robienia swetrów, czapek, szalików. Posiada równomierną rzeźbę, więc na wyrobach zrobionych w taki sposób bardzo ładnie wyglądają różne kolory, pasy, robione na drutach w różnych kolorach rysunki.

Najczęściej robione na drutach ściągaczem angielskim są okrycia głowy. Takie czapki są ciepłe, uniwersalne, wyglądają dosyć prosto i młodzieżowo.

Modna czapka robiona ściągaczem angielskim

Czapka robiona na drutach ściągaczem angielskim z patentem pasuje do każdego typu twarzy. Może być zdobiona różnymi pasami lub pomponem. Taka czapka również bardzo ładnie jest łączona z dowolnym typem wierzchniej odzieży. Owa objętościowa czapka robiona ściągaczem angielskim idealnie będzie pasować dziewczynom , które poszukują okrycia głowy, które może równomiernie zrównoważyć wierzchnią odzież, taką jak płaszcz oversize lub dużą kurtkę puchową.

Drugi wariant aktualnej robionej ściągaczem angielskim czapki – wydłużone damskie okrycie głowy. Takie długie czapki można nosić na dwa sposoby: albo w postaci kaptura, którego końcówki swobodnie wiszą z tyłu, albo w postaci niezwykłej czapki, gdy jest układana dookoła głowy. I jeden i drugi sposób są dosyć popularne i mają własnych zwolenników.

Główną zaletą czapki robionej ściągaczem angielskim jest to, że ona harmonicznie łączy się praktycznie z dowolną wierzchnią odzieżą: różnorodnymi płaszczami, kurtkami w różnych stylach, kożuchami, futrami.

czapka ściąg angielski 1 czapka ściąg angielski 2 czapka ściąg angielski 3
czapka ściąg angielski 4 czapka ściąg angielski 5 czapka ściąg angielski 6
czapka ściąg angielski 7 czapka ściąg angielski 8 czapka ściąg angielski 9
 
Powiązane artykuły:
Czapka z pomponem z naturalnego futra
Czapki z pomponami - to doskonały sposób wnieść parę jaskrawych kresek do swojego nowego zimowego obrazu. Dziewczyny w takich nakryciach głowy wyglądają oryginalnie. Dzięki tym akcesoriom tak łatwo wyglądać śmiało i bardzo modnie!
Czapka z okularami – jak to trafnie połączyć?
Dowolna kobieta potrafi dobrać nakrycie głowy tak, że ono nie tylko nie zepsuje jej wyglądu zewnętrznego, ale i stanie się gustowną końcową kreską obrazu. Nawet jeśli nosicie okulary, to za pomocą czapki można zamarkować swoją piękność.
Czapka Bojarka – wizerunek prawdziwej księżniczki
Takie nakrycie głowy jak czapka bojarka jest bardzo uniwersalne, toż pięknie jednoczy się z futerkowymi wyrobami i innymi rodzajami wierzchnej odzieży. No a oryginalny designe tego akcesorium nadaje całemu obrazowi niektórą arystokratyczność i finezję.
Czapka Husky – stylowy wizerunek drapieżnika
W ostatnim czasie częściej można spotkać dziewczyny w niezwykłych i nawet pociesznych czapkach. Na przykład takie nakrycie głowy jak czapka husky jest przeznaczone nie tylko dla obrony głowy od chłodu i wiatru, ale i dla unikalności obrazu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty