Monica Bellucci w stroju kąpielowym

Monica Bellucci w stroju kąpielowym

Ona ma 51 lat, a w stroju na plaży nadal wygląda nieprawdopodobnie pociągająco i kobieco. Zdjęcia Monica Bellucci w strojach kąpielowych mogą wywołać tylko jedno uczucie – zachwyt. Przecież ta piękna kobieta z każdym rokiem staje się jeszcze bardziej doskonałą, zgrabną i elegancką.

Uwodzicielska figura Monici Bellucci w stroju kąpielowym

W młodości włoska aktorka pracowała jako modelka, żeby opłacać studia na uniwersytecie w Perugii. Jak widać, na świecie nie ma przypadkowości i to zarabianie pomogło młodej Monice uwolnić swój twórczy potencjał, a już w 1988 roku ona przeprowadziła się do Mediolanu, podpisawszy umowę z agencją modelek. Na ten moment wymiary Bellucci były następujące:

  • piersi – 87 cm;
  • talia – 63 cm;
  • biodra – 92 cm.

Dziś piękna Monica nie boi się obnażać swojego ciała, demonstrując apetyczne formy. Nawiasem mówiąc, w takim dojrzałym wieku jej wymiary figury mają:

  • piersi – 93 cm;
  • talia – 67 cm;
  • biodra – 99.

Co ciekawe, gwiazda filmowa nie wykonuje żadnej aktywności fizycznej. Ona twierdzi, że jej napięty harmonogram pracy i tempo życia nie pozwalają jej cierpieć na brak aktywności fizycznej, ponieważ ona jest stale w ruchu. Ponadto, co dotyczy diety, to jej dotrzymuje się tylko wtedy, kiedy należy szybko schudnąć przed przyszłym filmowaniem. Tak więc w tych dniach jej dieta składa się wyjątkowo z warzyw, owoców, ryby ugotowanej na parze, a także chudego mięsa.

Piękna Monica Bellucci na plaży

W ostatnim czasie paparazzi nie udaje się odnotować gwiazdę, odpoczywającej gdziekolwiek na wybrzeżu oceanu. Rzecz w tym, że każdy dzień gwiazdy jest rozpisany po każdej minucie: to namiętna sesja zdjęciowa dla czasopisma Elle, to praca w serialu "Mozart w dżunglach".

Kiedy ona była na ślubie z Vincentem Casselą, jej fani mogli cieszyć się słonecznymi zdjęciami, na których małżonkowie razem ze swoimi córkami odpoczywali na brazylijskich plażach.

Monica Bellucci w błękitnym stroju kąpielowym młoda Monica Bellucci w stroju kąpielowym Bellucci w czarnym stroju kąpielowym
40 lat Monica Bellucci w stroju kąpielowym Monica Bellucci w czarnym stroju kąpielowym Monica Bellucci w czerwonym stroju kąpielowym
Monica Bellucci w leopardowym stroju kąpielowym Monica Bellucci w stroju kąpielowym przed kamerą Monica Bellucci nad morzem
 
Powiązane artykuły:
Marilyn Monroe w stroju kąpielowym
Modele opalaczy, w których swego czasu pojawiała się Marilyn Monroe są bardzo aktualne na dziś. W podobnych fasonach dowolna modnisia potrafi zbliżyć się do ideału i poczuć się podobną do kultowej gwiazdy.
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.
Shakira w stroju kąpielowym
Shakira zawsze przyciągała uwagę nie tylko swoimi nadzwyczajnymi wokalnymi danymi, ale i niestandardowym wyglądem zewnętrznym i praktycznie idealnymi parametrami figury, które śmiało demonstruje w różnych opalaczach.
Beyonce w stroju kąpielowym
Przepiękna śpiewaczka Beyonce absolutnie nie certuje swojej figury i pragnie przy pierwszej okazji zademonstrować jej otoczeniu. W sieci jest ogromna ilość zdjęć w kąpielowych kostiumach, co odkrywa wszystkie jej przynęty.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty