Musztardowy kolor – modne zestawienie kolorów ubrań

musztardowy kolor

Musztardowy to delikatnie przygaszony, stonowany kolor, ale mimo to przyciąga uwagę swoim skromnym pięknem i pasuje wielu kobietom. Musztardowy kolor ma wiele odcieni, z którymi możesz ułożyć optymistyczne i spokojne zestawy.

Musztardowy kolor ubrania

Komu pasuje musztardowy kolor ubrań? Wystrzałowo w nim wyglądają rudowłose dziewczyny. Dziewczynom z włosami blond i brunetkom również dobrze pasuje, ale im warto bardziej szczegółowo dobierać kombinacje z tym kolorem, zwracając uwagę na akcesoria.

Połączenie musztardowego koloru w ubraniach jest idealnym do jesiennych strojów. Trencze, swetry, spodnie i spódnice, akcesoria musztardowego koloru doskonale komponują się z gasnącymi kolorami natury.

Kilka wskazówek pomoże ci zrozumieć, z czym łączyć musztardowy kolor w ubraniu:

  1. Przy wyborze pary do rzeczy w kolorze musztardowym najlepszym pomocnikiem będzie sama natura – po prostu przypomnij sobie z jakimi odcieniami on komponuje się na łące, w polu, w lesie.
  2. Nie warto używać kombinacji kilku musztardowych kolorów w ubraniach – takie zestawy wyglądają nieinteresująco.
  3. Nie łącz tego koloru z intensywnymi barwami, bo one najprawdopodobniej odciągną uwagę na siebie, nie dając musztardzie pokazać swojego uroku.
  4. Należy uważać kupując dzianiny musztardowego koloru, bo mają swoją specyfikę – optycznie powiększają sylwetkę.
  5. Śmiało dodawaj do strojów w kolorze musztardowym jaskrawy makijaż – taki wizerunek bardzo efektownie wygląda.

Jaki kolor komponuje się z musztardowym w ubraniu?

Musztardowy kolor doskonale komponuje się z takimi kolorami:

  • niebieskim i zielonym;
  • białym, czarnym i szarym;
  • beżowym i brązowym;
  • czerwonym i pomarańczowym;
  • fioletowym i różowym.

Jeśli się interesujesz z czym łączy się musztardowy kolor w ubraniach, to należy pamiętać, że do stroju biznesowego nadaje się musztardowa sukienka, uzupełniona niebieskim żakietem lub musztardowa spódnica ołówek z białą koszulą. Takie zestawy będą kompletne jeśli uzupełnić je brązową torbą i tego samego koloru butami.

Romantycznie i niezwykle będzie wyglądać połączenie spódnicy w kolorze czekoladowym i musztardowego swetra. W takim stroju można udać się na randkę lub do teatru.

Wyglądać atrakcyjnie nawet w niepogodę można w musztardowym płaszczu w połączeniu z rudymi zamszowymi butami. Pod płaszczem może ukrywać się czerwona sukienka, w której będziesz mogła zabłysnąć na każdym przyjęciu.

Na prywatkę i spotkanie z przyjaciółmi można włożyć musztardową sukienkę z zielonym lub fioletowym paskiem i butami. Pozytywny nastrój można stworzyć za pomocą musztardowego golfu i spódnicy w kolorze fuksji.

Czarny lub biały płaszcz będzie wyglądać bardziej interesująco jeśli je uzupełnić musztardową chustą, szalikiem lub kremowym kominem z kaszmiru.

musztardowy kolor w odzieży 1 musztardowy kolor w odzieży 2 musztardowy kolor w odzieży 3
musztardowy kolor w odzieży 4 musztardowy kolor w odzieży 5 musztardowy kolor w odzieży 6
musztardowy kolor w odzieży 7 musztardowy kolor w odzieży 8 musztardowy kolor w odzieży 9
 
Powiązane artykuły:
Kolor beżowy ciemny – powściągliwa elegancja stylu
Beżowy kolor dla wielu kobiet jest jednym z ukochanych. I to nic dziwnego, przecież on zdolny być jak podstawą obrazu, tak i jego rodzynkiem. Do tego, że ciemno-beżowy kolor świetnie wygląda i w rzeczowej odzieży, i w ulicznym stylu.
Kolor akwamaryna – kształtowanie eleganckiego wizerunku
Jednym z ulubionych tonów światowych modelaży stał się akwamaryn, który często stosuje się w wielu kolekcjach. On promieniuje delikatność i zagadkowość, przemianę humoru i niektórą alienację, napełniając zaspokojeniem.
Kolor morski – jak dobierać kolor ubrania?
Odzież morskiego koloru to przepiękny wariant dla stworzenia obrazów. Ona dobrze podchodzi dla powszednich i odświętnych strojów. Akcesoria tego koloru można jednoczyć z biurową odzieżą, a opalacz tego odcienia.
Łączenie kolorów w różnych stylizacjach – z jakimi kolorami komponuje się kolor turkusowy?
Głęboki i nasycony i w owym czasie lekki w połączeniu z drugimi kolorami, kolor morskiej fali często spotyka się w wielu modnych kolekcjach. Wiedząc o niektórych sekretach można dobrać piękny ansambl z morskim kolorem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty