Na śluby tych gwiazdy czekamy najbardziej!

Bohaterowie niniejszego artykułu są razem już od wielu lat, mają wspólne dzieci, a ich spojrzenia i pocałunki z każdym rokiem są tylko bardziej namiętne i czule. Na pewno wiemy, że się kochają. Ale...

Jak do tej pory nie zdecydowali się na to, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Fani i dziennikarze ciągle zadają im pytania, dotyczące ich ślubu, ale wygląda na to, że nie mają zamiaru na nie odpowiadać i wypowiadać sakramentalne "Tak".

1. Shakira i Gerard Piqué

Shakira

"Poznajcie moje słoneczko" – taki napis umieściła Shakira pod wspólnym zdjęciem z piłkarzem Gerardem Piqué, wrzuconym do sieci. Od tej pory fani zaczęli bacznie śledzić związek tych zakochanych. Para poznała się podczas afrykańskiego mundialu, na którym piosenkarka wykonała hymn "Waka waka: Time for Africa", a piłkarz wystąpił w jej teledysku. Są ze sobą już od 8 lat. Mają dwóch synów: Milan Piqué Mebarak, Sasha Piqué Mebarak, jednak dotychczas nie stanęli na ślubnym kobiercu.

2. Ryan Gosling i Eva Mendes

Eva Mendes

Para bardzo dba o swoją prywatność. W 2012 roku zagrali razem w filmie "Drugie oblicze" i od tej pory są razem. Mają dwie córki: Esmeralda Amada Gosling, Amada Lee Gosling. Przyjaciele tej pary opowiadają, że Ryan Gosling uważa, że ślub cywilny nie jest gwarancją szczęśliwej rodziny, dlatego nie oświadcza się swojej wybrance. Być może już wzięli ślub z dala od blasku fleszy?

3. Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk

Jeszcze jedna znana para, która na razie nie ma zamiaru brać ślubu – to Irina Shayk i Bradley Cooper. Na początku wszyscy mówili, że aktor nie chce poślubiać znanej modelki, ponieważ nie traktuje poważnie ich związku. Jednak przyjście na świat córeczki Lei nie potwierdziło tych pogłosek. Dziś nie pozostaje nam nic innego, jak tylko podziwiać ich wspólne zdjęcia i namiętne pocałunki i czekać na, to kiedy w pewnym dniu ogłoszą zaręczyny.

4. Natalja Wodianowa i Antoine Arnault

Natalja Wodianowa

Nawet nie zważając na to, że Natalja Wodianowa nigdy nie wypowiedziała sakramentalne "Tak" na ślubnym kobiercu, wszyscy traktujemy jej wybranka jako jej męża. Są ze sobą już od 8 lat i wychowują pięcioro dzieci – trójkę z pierwszego małżeństwa modelki i dwójkę wspólnych dzieci. Dziś biznesmen popiera wszystkie przedsięwzięcia charytatywne modelki i zawsze towarzyszy jej na wszystkich przyjęciach. Wyglądają na bardzo szczęśliwych.

5. Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias

Enrique Iglesias

Anna i Enrique poznali się podczas kręcenia teledysku "Escape" w 2001 roku i od tej pory są razem. Dziennikarze aktywnie plotkowali na temat ich związku: kilka razy umieszczano informację o ich rozstaniu, ślubie. Jednak oni nadal są razem i wygląda na to, że bardzo się kochają. W grudniu 2017 Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami bliźniąt Lucy i Nicolas. Po takim wydarzeniu w mediach znowu zaczęto spekulować na temat tego, kiedy to piosenkarz oświadczy się znanej tenisistce. Dziś bliźnięta skończyły już 8 miesięcy, ale para na razie nie wzięła ślubu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty