Najbardziej seksowny kucharz, który przygotowuje w gaciach

Poznajcie się! To Franco Noriega – najbardziej seksowny szef kuchni na świecie, który przygotowuje ...jedynie w szarych bokserkach!

Na dzień dzisiejszy każdy dobry kanał telewizyjny ma swoje kulinarne show. I nie ma znaczenia, czy to program poranny, popołudniowy, czy niedzielny z gwiazdą – format gotowania przed publicznością zawsze jest na szczycie popularności.

Najbardziej seksowny kucharz

Ale od niedawna oceny telewizyjnych kucharzy znacznie spadły i wiesz dlaczego? Tak, bo mają konkurenta, na którego widzowie chcą patrzeć nawet bez dźwięku! Nie... warto powiedzieć całą prawdę – jego chcą oglądać nawet jeśli on będzie gotować prawdziwe"pomyje"!

seksowny kucharz

Pewnie domyśliłaś się już, że 27-letni chłopak, pochodzący z Peru, trafił na ekrany TV nieprzypadkowo. Do tego, jak nauczył się seksownie ubijać mikserem wszystko, co trafi pod rękę, zdążył popracować modelem. I najciekawsze jest to, że zauważył Franco Noriegę jeden z najbardziej kultowych fashion fotografów naszych czasów – Mario Testino, który również pochodzi z Peru...

kucharz

Ale nawet z taka protekcją u Franco nie wszystko szło gładko. W 2007 roku jeszcze wierzył w swój talent aktorski i myślał, że przystojny wygląd pomoże mu utorować drogę na duży ekran.

Franco Noriega

Ale później zdał sobie sprawę, że na swoją szansę może czekać jeszcze długo i przeniósł się do Nowego Jorku, otworzył restaurację peruwiańskiej kuchni "Baby Brasa", łącząc pożądane z pożytecznym.

Franco zaczął przygotowywać przed kamerą dania i przesyłać filmy wideo do sieci społecznościowych. Ale czy to możliwe, zebrać miliony wyświetleń i setki tysięcy widzów, opowiadając tylko przepis na budyń? A jeśli opowiadać przepis na budyń w slipach, tym bardziej, gdy masz świetną wysportowaną sylwetkę – to już istotny argument?

No i po co tyle tekstu, jeśli można po prostu na niego spojrzeć. I... nie zapomnij chociażby od czasu do czasu przenosić uwagę na składniki i na nazwy potraw, które będzie gotować Franco Noriega!

Noriega
źródło:Thesun
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty