Najbardziej skuteczny sposób na usunięcie brzuszka i spalenie boczków

najbardziej  skuteczny sposób na usunięcie brzuszka i spalenie boczków

Idealna figura i wymiary - takie marzenie prawie każda dziewczyna może zrealizować. Istnieje kilka najbardziej skutecznych sposobów, które pomogą usunąć zbędny tłuszcz na brzuchu i boczkach. Dzięki bardzo silnemu pragnieniu, by zrealizować to czego chcesz i dążeniu by zawsze wyglądać pociągająco, każda piękna Pani po upływie 30 dni może wyglądać zabójczo.

Dlaczego tłuszcz skupia się na boczkach i brzuszku?

Zanim bardziej szczegółowo opiszemy ćwiczenia i odżywianie, przy pomocy których można osiągnąć wymarzone 90-60-90, nie mniej ważne jest opisanie czynników, które powodują pojawienie się znienawidzonych, zbędnych kilogramów.

Po pierwsze, w dniu dzisiejszym w hipermarketach na półkach, znajduje się ogromna ilość produktów spożywczych (margaryna, fast food, ciasteczka) w skład których, wchodzą bardzo szkodliwe dla organizmu tłuszcze trans lub tłuszcze roślinne o niskiej jakości.

Po drugie, częste stresy, niepoprawne odżywianie się, mało ruchliwy tryb życia - wszystkie te czynniki powodują pojawienie się boczków i brzuszka. Oprócz tego, podczas menopauzy komórki tłuszczowe rozprzestrzeniają się po całym organizmie kobiecym, w pierwszej kolejności atakując obszar brzucha.

Oprócz wyżej wspomnianych czynników, na pojawienie się zbędnego tłuszczu wpływa nadmiar hormonu kortyzolu, w związku z jego nadmiarem tłuszcz nie rozszczepia się, a skupia się w wyżej wspomnianych obszarach.

Jak spalić tłuszcz z brzuszka i boczków?

  1. Spożywajmy produkty z niską zawartością tłuszczu. Każdy dobrze wie, że należy kontrolować swoje odżywianie. Więc aby pozbyć się tłuszczu z brzuszka i boczków, należy jeść świeże owoce, chleb pełnoziarnisty, warzywa, brązowy ryż, produkty z dużą zawartością błonnika. Natomiast cukierki, czekolada, ciasteczka i inne smakołyki zaszkodzą twojej sylwetce.
  2. Więcej ćwiczeń. Skuteczny sposób aby pozbyć się brzucha i boczków - uprawianie fitballu, hula-hoop (wystarczy 15 minut dziennie) z ciężarkami (dzięki nim skuteczność ćwiczeń zwiększy się o kilka razy). Mówiąc dokładniej o treningach, to podczas nich należy uwzględnić ćwiczenia na „rowerze” , skłony, skręty tułowia.
  3. Pozbywajmy się nałogów. Uprawianie sportu przybliża nas do wymarzonej sylwetki, natomiast nieprawidłowe odżywianie się, palenie, alkohol, odwrotnie oddalają od ciebie twoją idealną figurę.
  4. Spacerujmy na świeżym powietrzu i nie szukajmy dla siebie usprawiedliwień. Zdrowy sen i spacery pomagają szybko pozbyć się brzucha i boczków. Warto również podkreślić, że ciągłe powtarzanie „Nigdy nie schudnę”, „Nie dam rady” pogorszy sytuację. Chcesz schudnąć? Wtedy śmiało zmierzaj do swego celu, a nie wymyślaj wymówek, czemu dzisiaj nie zdążyłaś wykonać ćwiczeń.
sposób na usunięcie brzuszka i spalenie boczków
 
Powiązane artykuły:
Fitness - domowy zestaw ćwiczeń
Uprawianie fitnessu w domowych warunkach, na życzenie można przekształcić na pełnowartościowy trening za pomocą koniecznego inwentarza. Fit ball i hantle pomogą urozmaicać fizyczne ćwiczenia i zwiększyć efekt od obciążeń.
Kilka podstawowych sposobów jak się pozbyć zbędnej wagi?
Przyczyn powstania zbędnej wagi jest dużo, ale żeby pomyślnie pozbywać się tłuszczu należy wiedzieć, dlaczego tak stało się. Znając przyczynę tego pytania, możemy o wiele szybciej i prościej je rozstrzygnąć.
Idealna figura dla dziewczyny – cechy pięknej sylwetki
Jaka idealna figura dla dziewczyny? To wciąż sławne 90-60-90, czy smaki mężczyzn kardynalnie zmieniły się? O tym jakie dziewczyny dziś podobają się mężczyznom opowie ten artykuł.
Nadwaga - przyczyny i niebezpieczeństwa
Nadwaga jest przyczyną złego zdrowia, wyglądu zewnętrznego i niskiej samooceny. Czasami trudno sobie samej przyznać co jest prawdziwą przyczyną jej obecności, lecz to jest ważne, żeby pozbyć się nienawistnych kilogramów.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty