Nakładka świecąca na prysznic – zalety słuchawky prysznicowej z podświetleniem LED

nakładka świecąca na prysznic

Prysznic z podświetleniem wody może stać się dodatkiem, który efektownie ozdobi twoją łazienkę i stanie się jej wisienką na torcie.

Właściwości kolorowej nakładki na prysznic LED

Dzięki zastosowaniu technologi diodowej LED, końcówka prysznica podświetla strumień wody w różnych kolorach. Istnieją nakładki, które po prostu świecą i mają tylko efekt dekoracyjny. Innym rozwiązaniem będzie słuchawka na prysznic z podświetleniem wody, której kolor zmienia się w zależności od zmiany temperatury. To pozwala określić temperaturę wody, nie dotykając jej.

Na przykład kolor podświetlenia może się różnić w zależności od tego, jak zmienia się temperatura wody, w następujący sposób:

  • zielony – jeśli temperatura wody wynosi mniej 32ºС;
  • niebieski – temperatura wody 32-41ºС;
  • czerwony – temperatura wody 41-45ºС;
  • migający czerwony – temperatura wody większa 45ºС.

W ten sposób po włączeniu zimnej wody podświetlenie zapala się na zielono. Jeśli zwiększyć temperaturę wody, kolor zmienia się na niebieski. Jeśli jeszcze zwiększyć dopływ gorącej wody, to najpierw będzie pomarańczowy kolor, a następnie czerwony. Jeśli włączyć tylko ciepłą wodę, to czerwony kolor zacznie migać. To jest sygnał, że woda ma bardzo gorącą temperaturę i istnieje niebezpieczeństwo poparzenia.

Charakterystyka słuchawki LED na prysznic

Zazwyczaj świecące nakładki prysznicowe mają następujące parametry:

  • wielkość opakowania wynosi 23х10х8;
  • waga nie przekracza 320 g;
  • średnica 18 mm;
  • materiał, z którego została wyprodukowana słuchawka – to plastik pokryty specjalną powłoką galwaniczną;
  • posiada złącze redukcyjne ½, które pasuje do większości standardowych węży prysznicowych;
  • nakładka działa bez baterii, od wewnętrznej dynamo-maszyny, która jest napędzana wodą; słuchawka jest całkowicie bezobsługowa.

Słuchawka LED prysznicowa z podświetleniem wody stanie się nie tylko oryginalnym designerskim rozwiązaniem, ale będzie mieć wartość użytkową, ponieważ z jej pomocą można szybko określić temperaturę wody wizualnie.

Taki oryginalny prysznic przyniesie pozytywny nastrój podczas zabiegów wodnych, a szczególnie ucieszy dzieci.

 
Powiązane artykuły:
Niezbędne akcesoria łazienkowe i kuchenne – jak wybrać baterię mieszającą ?
Zaczynając remont postarajcie się od razu przemyśleć wszystkie kluczowe momenty - w tej liczbie odnoszące się do baterii mieszających. Przecież, zgodzicie się, od ich jakości bezpośrednio zależy komfort użycia zlewu, wanny, czy dusza.
Zlew z kamienia sztucznego – wyposażenie wymarzonej kuchni
O konieczności zlewu na kuchni wątpliwe czy ktoś jest w stanie sprzeczać się. A oto o tym, który właśnie powinien być zlew, można sprzeczać się godzinami. Jeden z najpopularniejszych wariantów jest zlew z kamienia sztucznego - piękne, długowieczne i wygodne.
Uchwyt prysznicowy – czyli jak wybrać właściwy zestaw natryskowy?
Główne przewagi uchwytu prysznicowego – kompaktowość i wygoda korzystania. Ustalić dusze można i w prysznicowej kabinie, i na dodatek do kąpieli. Lecz w jakimkolwiek wypadku będzie potrzebny uchwyt prysznicowy. O różnych rodzajach czytajcie w artykule.
Odpływ do wanny – jak to działa?
Kupując technikę do wanny, często wyolbrzymiamy znaczenie wyglądu zewnętrznego i całkiem zapominamy o ważności części montażowych. Na przykład, czy dużo wiecie o różnych rodzajach odpływu do wanny?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty