Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?

Naomi Campbell w młodości

Znana czarnoskóra modelka Naomi Campbell zawsze wyróżniała się swoim wspaniałym wyglądem zewnętrznym i niezbyt spokojnym charakterem. Modelka po raz pierwszy znalazła się na podium jeszcze w wieku piętnastu lat i potrafiła zdobyć wiele nagród i tytułów i zostać jedną z najpopularniejszych top modelek świata.

Naomi Campbell

Pierwsza sesja zdjęciowa znanej modelki odbyła się w roku 1985, wtedy młoda Naomi Campbell po prostu zmusiła wybuchnąć świat modelingu i została najbardziej znaną modelką. Ona stała się popularna dzięki temu, że jest pierwszą czarnoskórą kobietą, która znalazła się na okładce słynnego czasopisma ELLE. Po tym jej kariera rozwija się bardzo szybko. Nie wszyscy wiedzą, że Naomi nazywają "Czarną panterą", przy czym ją tak zaczęli nazywać, nie w związku z jej kolorem skóry, a dzięki niezwykłej plastyczności i wspaniałej gracji kocicy, z którą ona porusza się po podium podczas pokazów.

Wizytówka modelki

Naomi Campbell w młodości wyglądała bardzo pociągająco, jednak ciągła ciężka praca nie doprowadziła do niczego dobrego. Na początku roku 2000 cały świat się dowiedział o tym, że Naomi ma problemy zdrowotne. Również w latach 2005-2007 modelka zaczęła rozrabiać. Dosyć często zdarzały się awantury z jej udziałem, a jej imię było na okładce praktycznie każdego czasopisma.

Jeśli porównać Naomi Campbell w młodości i dziś, to kobieta bardzo się zmieniła i nawet można powiedzieć, że prowadzi bardziej spokojne życie niż dziesięć lat temu, ma ukochanego mężczyznę. Awantury z jej udziałem dziś są raczej rzadkością, a świat modelingu dotychczas pamięta słynne imię, które pozostawiła modelka w pamięci ludzi na długie lata.

Naomi Campbell z matką Naomi Campbell młoda Naomi Campbell młodziutka
Naomi Campbell na początku Naomi Campbell w dzieciństwie Naomi Campbell w bieliżnie
Naomi Campbell model Naomi Campbell w wieku Naomi Campbell teraz
 
Powiązane artykuły:
George Clooney w młodości – faworyt wszystkich kobiet
George Clooney do pięciu lat wystąpił w programie "The Nick Clooney Show", którą prowadził jego ojciec, znany polityczny dziennikarz. Poczynanie twórczej drogi stało się znamiennym epizodem w serialu, z którego powoli, lecz słusznie rozpoczęła się aktorska kariera.
Shakira w młodości – droga do uznania
Shakira zapisała swój pierwszy album w 1990 roku. Na ojczyźnie, w Kolumbii, ona ma mnóstwo zwolenników z dziecięcych lat. Lecz prawdziwy huczny sukces stał się w 1998 roku, kiedy jej album rozszedł się na świecie wielomilionowymi nakładami.
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.
Mel Gibson w młodości – nieprzewidziany i seksualny
Kariera Mela Gibsona ciasno związana z Australią, do której on emigrował z rodzicami. Sława aktora razem z obrazem "Szaleńczy Maks" przecięła granicę kontynentu. Późniejsze filmy potwierdziły, że Mel to aktor z dużymi możliwościami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty