Naprawienie piersiowego wykarmiania
Jeśli poród był przyrodniczy, to mleko przychodzi przedtem aniżeli jeśli bobas pojawił się na świecie drogą cesarskiego cięcia. Wtedy u kobiet, czekających przypływu mleka powstaje kwestia, na który dzień ono pojawia się.
Cesarskie cięcie istotnie różni się od przyrodniczych porodów. Organizmowi, żeby przebudować się i zrozumieć, że dziecko już urodziło się, należy niedużo więcej czasu, zwłaszcza jeśli operacja była planowa.
Po raz pierwszy wziąwszy dziecka na ręce u młodych mamuś powstaje mnóstwo pytań: jak poprawnie załączać do piersi, ile i jak często karmić bobasa, i wiele innych. To normalne, przecież każda kobieta życzy sobie troszczyć się o swoje dziecko.
Ciężkie godziny porodu już w przeszłości i oto na rękach malutka grudka szczęścia. Teraz was niepokoją całkiem inne pytania. Jak lepiej pobudzić piersi, żeby szybciej przybyło mleczko i pełnowartościowo nakarmić bobasa?
W ciągu całego okresu karmienia piersiami u kobiet mogą zdarzyć się problemy, które są niebezpieczne tym, co może zaginąć mleko, zwłaszcza to aktualnie na początku piersiowego wykarmiania.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty