Nas sława nie obchodzi! 10 aktorów, którzy znaleźli dobrą pracę

Ogromna liczba ludzi marzy, by należeć do hollywoodzkiej pierwszej ligi, ale przy tym istnieje wiele opowieści o tych, którzy zmieniają sławę na spokojne życie zwykłego człowieka. Proponujemy ciekawe historie gwiazd, którzy przerwali swoją karierę aktorską.

Życie gwiazd show-biznesu wydaje się być bezchmurne: milionowe honoraria, imprezy, wczasy i tak dalej. Przy tym są tacy, którzy zrezygnowali z takiego życia i sławy, i stali się "normalnymi" ludźmi. Zapoznajmy się z ich ciekawymi historiami.

1. Nikki Blonsky

Nikki Blonsky

Dziewczyna 10 lat zajmowała się działalnością aktorską, a najbardziej znanym jej osiągnięciem jest rola w serialu "Brzydula Betty". Przez te lata nie stała się mega popularna, więc postanowiła spróbować swoich sił w innej dziedzinie. W końcu otrzymała certyfikat kosmetyczki, fryzjera i wizażysty i teraz nieźle na tym zarabia.

2. Ariana Richards

Ariana Richards

W młodym wieku Ariana zagrała w popularnym filmie "Park Jurajski", ale po tym nadeszła świadomość tego, że aktorstwo nie jest jej powołaniem. W końcu otrzymała wyższe wykształcenie w dziedzinie sztuk pięknych i stała się odnoszącą sukcesy artystką. Ciekawostka: jeden z obrazów namalowanych ręką Richards znajduje się w gabinecie Stevena Spielberga.

3. Jeremy Renner

Jeremy Renner

Mężczyzna doskonale poradził sobie ze swoją rolą Sokole Oko w filmie "Thor" i "Avengers", ale w wywiadzie wyznał, że aktorstwo nie jest głównym źródłem jego zarobków. Jeremy pracuje w branży budowlanej. Kupuje niedokończone domy, robi remont i sprzedaje je za dobrą sumę.

4. Danny Lloyd

Danny Lloyd

Zdobyć rolę w popularnym filmie grozy "Lśnienie" było nie tak łatwo, ale Lloydowi się to udało. Po premierze obudził się sławny, ale to nie przeszkodziło mu pożegnać się z kinem i zacząć normalnie" żyć ". W rezultacie on już od ponad 10-ciu lat pracuje w uczelni jako profesor biologii.

5. Tom Selleck

Tom Selleck

Przez długi czas aktora nazywano nie inaczej, jak detektyw Magnum, ale on już dawno zrozumiał, że Hollywood nie jest dla niego. Już od ponad 30 lat nie przymuje roli i mieszka na własnej farmie, gdzie uprawia awokado. Selleck otwarcie oświadcza, że jest szczęśliwym człowiekiem.

6. Bradley Pierce

Bradley Pierce

Branża aktorska więcej nie interesuje faceta, który jest znany szerokiej publiczności z roli w filmie "Jumanji". Znalazł siebie w innej dziedzinie – został barmanem, a także stworzył organizację szkoleniową nauczającą innych ludzi tego rzemiosła.

7. Chris Owen

Chris Owen

Widząc zdjęcia tego faceta w młodym wieku, natychmiast przypominasz komedię "American Pie". Ale z rolami mu nie dopisało szczęście, i aby zarobić na życie, zaczął pracować jako kelner w kalifornijskiej restauracji sushi. Owen mówi, że często życiowe marzenia pozostają niezrealizowane, a on jest tego dowodem.

8. Skandar Keynes

Skandar Keynes

Choć facet już dawno nie jest nastolatkiem, nadal kojarzy się z bohaterem "Opowieści z Narnii" Edmunda Pevensey. Aktor rzadko wspomina o tej części swojego życia, ponieważ pożegnał się z kinem. Zdobył wyższe wykształcenie i teraz pracuje jako doradca parlamentarny.

9. Jack Gleeson

Jack Gleeson

Choć w mega popularnym serialu "Gra o tron" aktor zagrał negatywnego bohatera, właśnie ta rola uczyniła go znanym. Można było wspinać się po szczeblach kariery, ale Jack postanowił inaczej. On powiedział, że ciężko mu żyć pod okiem kamer, więc zmienił branżęi stał na czele teatralnej trupy, z którą koncertuje w Ameryce.

10. Frankie Muniz

Frankie Muniz

Jako nastolatek, facet był zaangażowany w wiele projektów, ale przede wszystkim był znany z głównej roli w serialu "Malcolm w świetle reflektorów". Z czasem przestał interesować się tą dziedziną, i Frankie znalazł się w sporcie. Od 2005 roku aktywnie uczestniczy w wyścigach samochodowych, prowadzi bolid i pokazuje dobre wyniki na zawodach.

Jak widać, nie dla wszystkich tak ważna jest sława i uznanie, niektórzy aktorzy i aktorki, mając wszelkie szanse na sukces, dobrowolnie z nich rezygnują.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty