Nasze ciało
Zadaniem układu limfatycznego jest usuwanie z naszego organizmu toksyn, alergenów, bakterii, czyli on przyjmuje aktywny udział w funkcjonowaniu odporności.
Szczupła i piękna figura podoba się i kobietom, i mężczyznom. A tak w ogóle, dlaczego i od czego rośnie brzuch u mężczyzn i kobiet? Spróbujmy zorientować się w tej trudnej sprawie.
Wiele z nas słyszało, że przyczyną nadmiernej wagi może być nie tylko nieprawidłowe żywienie i nieobecność aktywności fizycznej, ale i hormony. Czy tak to jest i jakie właśnie hormony "odpowiadają" za nasze zbędne kilogramy? O tym teraz opowiemy.
Na dziś większość kobiet jest niezadowolona swoim wyglądem zewnętrznym, a zwłaszcza wagą. Lecz jak poznać, czy rzeczywiście waga nie odpowiada normie, czy to mówią kompleksy? Spróbujcie obliczyć wskaźnik masy swojego ciała!
Osteochondroza bardzo rozpowszechniona choroba, która dostarcza dużo nieprzyjemnych odczuć i dyskomfortu. Jeśli nie ma możliwości odwiedzać masażystę, to można ulżyć swój stan, a jak to zrobić opowiedziano w artykule.
Wiele kobiet bezskutecznie walczą z tłuszczowymi odkładaniami na nogach i często – bezskutecznie. Dla efektywnej walki jest potrzebne kompleksowe podejście, pod postacią wysiłków fizycznych i prawidłowego odżywiania.
Jak poprawnie żywić się po treningu dużo zależy od tego, które cele prześladujecie, uprawiając sport. O tym, który pokarm jest potrzebny na odchudzanie, a która dla zestawu mięśniowej masy, opowie ten artykuł.
Poranna gimnastyka gra ważną rolę przy odchudzaniu, ponieważ uruchamia zamienne procesy i aktywizuje wszystkie systemy organizmu. Rześkość i dobry humor w ciągu dnia zabezpieczą proste i dostępne ćwiczenia.
W tym artykule porozmawiamy o tym jak schudnąć z bioder tym, kto ma typ figury "gruszka" za pomocą korekcji racji i nieskomplikowanych, lecz efektywnych ćwiczeń.
Żeby treningi były bardziej efektywne i dla obniżenia ryzyka otrzymania urazu, trzeba umocnić więzadła i ścięgna. W tym artykule są przedstawione sposoby, co pozwalają sprawić się z tym zadaniem.
Trening mięśni pochwy sprzyja nie tylko ich umocnieniu, ale pożytecznie dla tych, kto przygotowuje się wkrótce zostać mamą, ale i po to, żeby lepiej poznać swoje ciało i polepszyć jakość seksu w planie odczuć.
Intymne mięśnie, jak i dowolne inne, poddają się, a nierzadko i wymagają treningu. Nasz artykuł opowie o bardzo efektywnych ćwiczeniach dla treningu mięśni intymnych.
Przy odchudzaniu waga może zatrzymać się z różnych przyczyn. Najczęściej jest winny ten, kto wybiera zbyt szorstki system żywienia, czy zajmuje się tym rodzajem sportu, który doprowadza do zwiększenia mięśniowej masy.
Istnieje mnóstwo klasyfikacji typów człowieka. W zasadzie zawsze wydzielają się 3 główne typy i kilka pośrednich.Przecież bardzo często człowiek nie należy do jakiegoś jednego typu, a znajduje się "między nimi". Z artykułu dowiadujecie się o dwóch najpopularniejszych klasyfikacjach.
Spalenie tłuszczu - bardzo skomplikowany proces dla organizmu i uruchomić jego jest dosyć trudno. Wiele osób nie domyślają się, że oni chudną na szybkich dietach nie kosztem tłuszczu, a kosztem wody i oczyszczenia jelita. Z artykułu dowiadujecie się, co należy robić, żeby pozbyć się tłuszczu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty