Nie ignorujcie tych 6 znaków albo w jaki sposób Fortuna puka do twoich drzwi

Człowiek jest stworzony w taki sposób, że bardziej wierzy w złe przedmioty, szczęście traktujemy jako coś przypadkowego. Być może Fortuna czyha na nas na każdym kroku, chce przyciągnąć naszą uwagę, jednak gdy nie zwracamy na nią uwagi, odchodzi!

No cóż, być może zaraz właściwa pora na to, aby dać jej szansę, tym więcej istnieje 6 znaków, za pomocą których Fortuna nie tylko sygnalizuje o swojej obecności, ale już puka do twoich drzwi!

1.Nietoperze

Nietoperze

Od niego i zaczniemy...Gdy w domu pojawia się jakaś żywa istota wbrew twojej woli – to zawsze dostarcza dużo problemów. Jednak, jeśli tak się zdarzyło, to najlepiej, żeby to były nietoperzy. Nie uwierzycie, ale właśnie to zwierzę odczuwa jak dom wypełnia się czystością, dobrą pozytywną energią i szuka przytulnego miejsca na strychu. Otóż nie wyrzucaj je z domu – nietoperze przynoszą Fortunę i już wybrali cię!

2. Swędzi lewe ucho

ucho

Gdy swędzi lewe ucho, to istnieją zabobony ludowe, które na sto sposobów udowodnią ci, że to coś oznacza – plotkują o tobie! Jeśli swędzi w deszczowy poniedziałek lub w pełni księżyca w czwartek – spodziewaj się awantur i bójek. Przecież umówiliśmy się, że nie będzie ignorować sygnałów Fortuny. Jeśli swędzi lewe ucho, masz szczęście – gadają o tobie, ale mówią tylko dobre rzeczy. W postaci bonusu – niebawem czeka na ciebie romantyczna randka lub początek mocnej przyjaźni.

3. Nieznajome zwierzę cię toleruje

pies

Nawet najlepsi psychologowie nie potrafią tak dobrze zrozumieć charakteru człowieka jak to robią zwierzęta. Nigdy się nie mylą. Więc jeśli cię tolerują nieznajome zwierzęta – to wspaniały znak, że Fortuna po twojej stronie. Obowiązkowo daj bezdomnemu kotowi lub psu jakiś smakołyk, jednak nigdy nie przepędzaj, w taki sposób odstraszasz swoją Fortunę!

4. Ptasie odchody

ptak

Nie ma nic przyjemnego w ptasich odchodach. Również bardzo skomplikowaną jest procedura czyszczenia ubrania i włosów. Ptasie oznakowania wskazują Fortunie miejsce twojej lokacji. Między innymi oznakowany samochód, odzież też należy uwzględniać!

5. Założenie ubrania na lewą stronę lub tył na przód

odzież

Umówmy się, że mowa o wypadkach, gdy to zrobiłeś przypadkowo, a nie specjalnie. Jeśli tak się zdarzyło, to nie odbieraj spódnicę założoną tyłem na przód lub spodnie założone na lewą stronę jako całkowitą katastrofę – w taki sposób Wszechświat sygnalizuje o tym, że spełni każde twoje marzenie. Ubranie założone na lewą stronę przyciąga Fortunę.

6. Magia cyfry 8

kula

Nie zważając na to, że wszyscy mówią o tym, że siódemka jest szczęśliwą liczbą, tak naprawdę nie jest – wiele kultur świata Fortunę kojarzy z liczbą 8! Numerolodzy i ezoterycy widzą w niej odwrócony znak nieskończoności, a u Chińczyków hieroglif "bogactwo" brzmi tak samo, jak liczba osiem. Jeśli nie masz ulubionej liczby, zwróć uwagę na to, ile razy dziennie masz do czynienia z cyfrą 8. Jeśli więcej niż zazwyczaj – Fortuna puka do twoich drzwi! Puk, puk!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty