Nie można dawać w prezencie, koniecznie musisz to wyrzucić: 20 najbardziej absurdalnych prezentów sylwestrowych

W przeddzień Sylwestra każdy z nas marzy o czymś szczególnym i magicznym. Dlatego wiele z nas z niecierpliwością czeka na to święto. Wiesz, co jest najważniejszą częścią składową każdego święta? Bez wątpienia, to są prezenty!

Ogromna ilość błyszczących pudełek, które czekają na swoich adresatów pod zielonym drzewkiem – to marzenie każdego z nas. Niestety nie każdy dostaje pod choinkę wymarzony prezent. Czasami ludzie dostają dosyć dziwne prezenty. Chcesz wiedzieć, jakie prezenty wywołują poirytowanie i zakłopotanie? W niniejszym artykule prezenty, których nie warto dawać na Sylwestra.

1. Zachcianka babci

Zachcianka babci

Okazuje się, że nie wszyscy potrafią dobierać prezenty, zwłaszcza dla bliskich. Wyobraź sobie, że dostaniesz w prezencie od babci komplet seksownej bielizny. W taki sposób chce zasugerować, że już właściwa pora na wnuki. Nie będziesz zadowolona z takiego prezentu, będziesz jedynie czuć się nieswojo.

2. Wspaniała deska sedesowa dla krewnych

Wspaniała deska sedesowa

Prezent powinien darować radość, nawet jeśli to jest drobiazg. Czyż może ekstra wygodna deska sedesowa od teścia sprawić przyjemność? Tak owszem, ale lepiej nie ryzykować. Dosyć intymny prezent.

3. Wymarzona lalka

lalka

Jeśli chcesz dać dziecku w prezencie lalkę, to zapytaj rodziców o płeć dzieciaka. Ponieważ później będziesz się czuć nieswojo, jeśli chłopczyk ze zdziwieniem będzie spoglądać na ciebie i twój prezent.

4. Praktyczny prezencik

Praktyczny prezencik

Pewnego razu kobieta dostała na Sylwestra prezent od szefa. Niespodzianka z napisem "Coś praktycznego" leżała na jej biurku. Gdy kobieta rozpakowała prezent, to była zszokowana, ponieważ zobaczyła tam podpaski. Szef natomiast się zapytał: "Mam nadzieję, że Pani używa podpasek właśnie tego producenta? " Bez wątpienia to najgorszy prezent, który nie potrzebuje żadnych komentarzy. Między innymi kobieta niebawem się zwolniła.

5. Dziwna aluzja

Dziwna aluzja

W jaki sposób byś odreagowała, jeśliby krewny dał ci w prezencie kondoma i kilka setek? Nie ma chyba człowieka, który by się ucieszył z takiego prezentu.

6. Pudełko kamyków

Pudełko kamyków

Bez wątpienia, jeśli byś dostała pudełko z kamieniami szlachetnymi, to byś na pewno się ucieszyła. Jednak pewna kobieta miała pecha. Na Sylwestra dostała w prezencie pudełko ze żwirem. Być może to był jakiś żart, jednak na pewno miała zepsuty humor.

7. Zestaw rozpruwacza

Zestaw rozpruwacza

Są prezenty, które nie warto dawać na święta. Dlaczego? Ponieważ wyglądają dosyć dziwnie. Pewny chłopka dostał na Sylwestra zestaw narzędzi chirurgicznych. Na szczęście chłopczyk uwielbiał biologię, więc używał narzędzi do sekcji zwłok świnek morskich.

8. Kopia kurtki

Kopia kurtki

Dawać w prezencie odzież można tylko wtedy, jeśli dokładnie dobierzesz rozmiar. Jeśli nie znasz rozmiaru, nie warto eksperymentować. Pewna kobieta dostała w prezencie kurtkę. Kurtkę uszyto własnoręcznie i była ona powiększoną kopią kurtki dla lalki.

9. Bielizna do rąk

Bielizna do rąk

Jeśli to ma być żart, to rękawiczki w postaci majtek będą wspaniałym prezentem dla przyjaciela. Jednak lepiej nie eksperymentować.

10. Lateksowa niespodzianka

Lateksowa niespodzianka

Jak już mówiliśmy wcześniej, prezerwatywy nie są wymarzonym prezentem sylwestrowym. Pewny chłopak dostał w prezencie od swojej cioci brelok ze starym logiem Nike i kondomem w środku. Kobieta chciała sprawić miłą niespodziankę, ale jej to się nie udało zrobić.

11. Anty sylwestrowy prezent

Antysylwestrowy prezent

Pewien znajomy opowiedział historię o tym, jak do nich przyjechał wujek z dużą ilością prezentów sylwestrowych zapakowanych w papier z wizerunkiem diabła. W środku znajdowały się przerażające prezenty dla wszystkich.

12. Delikatna aluzja

aluzja

Każdy człowiek dąży do tego, aby jego prezent do czegoś nawiązywał lub coś sugerował. Właśnie to może być gorsze od samego prezentu. Dziewczyna dostała od szefa w prezencie cooler do wina i kartę podarunkową Victoria Secret. Ona była zszokowana.

13. "Ciężarny" brelok

brelok

Każdy mężczyzna doskonale wie, że jest dosyć trudno wybrać prezent dla kobiety. Zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety w ciąży. Kobieta w ciąży dostała od swego szefa brelok w postaci kobiety w ciąży, w brzuszku, której bujał się dzidziuś. Niestety miły drobiazg zrobił na kobiecie przygnębiające wrażenie.

14. Najgorszy prezent

Najgorszy prezent

Wiesz, co jest najgorszym prezentem sylwestrowym? Bielizna. Pewnego razu dziewczyna dostała w prezencie brudną bieliznę męża swojej matki chrzestnej. Wyobraź sobie, jakie emocje wywołał taki upominek?

15. Zapieczętowana broda

broda

Myśli się materializują. Jednak nie zawsze się spełniają w taki sposób, w jaki byś chciał. Pewien chłopak marzył o tym, aby mieć taką samą brodę jak jego wujek. Wujek postanowił zrobić mu niezwykły prezent, dając w torebce swoją ściętą brodę. Czyż myślał, że chłopak ją przyklei?

16. Sylwestrowy wzór

Sylwestrowy wzór

Bez wątpienia każdy z nas uwielbia dostawać prezenty. Najgłówniejsze, aby prezenty nie były absurdalne. Babcia postanowiła wszystkim swoim krewnym dać własnoręcznie zrobione prezenty. Na każdym prezencie był wizerunek babci, aby bliscy nigdy o niej nie zapomnieli.

17. Co jest w pudełku?

paczka

Wydawałoby się, że każdy z nas wie, co lubią nasi krewni, zwłaszcza jeśli chodzi o męża i żonę. Jednak nie zawsze tak jest. Pewna kobieta umieściła w internecie zdjęcie prezentu, który dostała od męża. Włożył do pudełka czaszkę. Nie wiadomo, co chciał w taki sposób powiedzieć.

18. Japonki

Japonki

Bez wątpienia wakacje letnie warto planować zimą. Jednak jeśli teściowa daje ci w prezencie na Sylwestra klapki zrobione z podpasek – chyba warto się zastanowić nad relacjami w twojej rodzinie.

19. Śmierdząca rzecz

Śmierdząca rzecz

Każdy zespół w pracy ma własne tradycje. W pewnym biurze koledzy z okazji Sylwestra kupują sobie nawzajem prezenty i jeden mężczyzna dostał dużą zrobioną na drutach sowę, która okropnie śmierdziała. Przerażający prezent.

20. Szczególna szczoteczka do zębów

szczoteczka do zębów

Najczęściej ludzie kupują jakieś pożyteczne prezenty, które przydadzą się w przyszłości. Właśnie to się wydarzyło w tej historii. Młody człowiek spotykał się z dziewczyną, która się dowiedziała, że chłopak czuje się nieswojo, ponieważ ma fluorozę. Rodzina dziewczyny postanowiła dać mu na Sylwestra szczoteczkę do zębów z jego imieniem. Bez wątpienia facet czuł się nieswojo i głupio.

źródło:List25
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty