Niebieski sweter – stwórz delikatny i kobiecy wizerunek

niebieski sweter

Kolorowe pastelowe barwy w garderobie w zimnym sezonie pomagają zachować modnym paniom w swoim wizerunku świeżość, delikatność, kobiecość i elegancję. Dziś najbardziej udanym rozwiązaniem uważa się niebieski kolor. Owy niebieskawy odcień idealnie pasuje do zimnych looków. Dobierając codzienną garderobę, styliści proponują zatrzymać swoją uwagę na niebieskim swetrze. Oprócz stylowych kolorów, owy przedmiot odzieży zabezpieczy komfort, praktyczność i pewność siebie. Zapoznajmy się z tym, jakie niebieskie swetry są modne.

Krótki niebieski sweter

Stylowym rozwiązaniem w ciepłym sezonie uważają się krótkie modele. W okresie zimowym taki wyrób oryginalnie zastąpi bluzkę lub sweter świąteczny. Designerzy proponują krótkie niebieskie swetry jak obcisłe, tak i szerokie.

niebieski sweter z czym nosić 1 niebieski sweter z czym nosić 2 niebieski sweter z czym nosić 3

Niebieski sweter oversize

Modnym trendem uważa się model o objętościowym fasonie. Oryginalność swetrów oversize w niebieskim kolorze polega na tym, że za rachunek delikatnych kolorów owa odzież nie wygląda zbyt olbrzymią i objętościową, a całkiem odwrotnie - stylowo i delikatnie.

niebieski sweter z czym nosić 4 niebieski sweter z czym nosić 5 niebieski sweter z czym nosić 6

Robiony na drutach niebieski sweter

Najbardziej popularnymi modelami na co dzień pozostają swetry robione na drutach. Niebieski kolor wygląda bardzo ładnie jak w połączeniu z ażurowymi wzorami, tak i z robionymi na drutach rysunkami z warkoczy, aranyami, etc.

niebieski sweter z czym nosić 7 niebieski sweter z czym nosić 8 niebieski sweter z czym nosić 9

Z czym łączyć niebieski sweter?

Niebieski sweter idealnie pasuje do stworzenia romantycznego delikatnego looku. Delikatne spódnice midi i krótkie sukienki z szyfonu, jedwabiu będą stylowym rozwiązaniem, które również pasuje w postaci stroju świątecznego. Jeśli chodzi o codzienny wizerunek, to wygranym wariantem będzie połączenie niebieskiego swetra z wąskimi lub prostymi dżinsami, klasycznymi spodniami w kolorze nude, a również z jaskrawymi damskimi spódnicami-słońce w kolorze granatowym, zielonym, żółtym, malinowym.

niebieski sweter z czym nosić 10 niebieski sweter z czym nosić 11 niebieski sweter z czym nosić 12
 
Powiązane artykuły:
Sweter na suwak – uniwersalność i wygoda
Taka rzecz jak sweter na suwak, poza wątpliwością stanie się udanym dopełnieniem dla dowolnej garderoby. Umiejętnie dobrawszy do niego pewne elementy odzieży, można stworzyć nieprawdopodobnie stylową postać. Przy czym komfort jest gwarantowany.
Długi sweter do legginsów – różnorodność modeli
Długi sweter do legginsów jest uważany za jedno z najbardziej aktualnych pojednań na każdy dzień, a zresztą nie tylko. W takim stroju dowolna kobieta będzie czuła się komfortowo i stylowo.
Sweter z rękawem raglan – ciepłe i stylowe ubranie
Sweter z rękawem raglan stał się popularnym wyrobem codziennej odzieży dla kobiet. Modne modele są prezentowane przez wiązane wyroby, przedłużony krój, w połączeniu z różnym gardłem, a także w fasonie z otwartymi plecami.
Sweter z kołnierzem – trzy ideale warianty
Sweter z kołnierzem – modna i praktyczna odzież na zimę. Najpopularniejszymi dziś uważają się modele z kołnierzem, a także okrągłe wycięcie gardła w połączeniu z kołnierzem koszuli.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty