Niechirurgiczna plastyka korekcyjna powiek

niechirurgiczna plastyka korekcyjna powiek

Z wiekiem u każdej kobiety skóra staje się mniej jędrna, brwi nieco opadają, a skóra części twarzy obwisa. To wygląda niepociągająco i wizualnie dodaje lat kobiecie. Czyż jednak jedynym rozwiązaniem tego problemu jest zabieg chirurgiczny? Nie, istnieje pełnowartościowa zamiana – niechirurgiczna plastyka korekcyjna powiek.

Niechirurgiczna plastyka korekcyjna powiek oczu

Niechirurgiczna plastyka korekcyjna powiek – to absolutnie bezpieczna i skuteczna technika odmładzania, która jest wykonywana za pomocą specjalnego lasera. Ona nie tylko nie zaszkodzi zdrowiu pacjenta, ale również w czasie jej przeprowadzenia nie ma żadnego ryzyka przypadkowego przemieszczenia tkanek twarzy, czyli nie zostaną zmienione rysy twarzy.

Za pomocą owej konturowej plastyki powiek można się pozbyć:

  • "starzejących się" powiek;
  • zmęczonego spojrzenia;
  • obwisłej skóry górnej powieki.

Oprócz tego owy zabieg zmniejszy "worki" pod oczami, nabyte defekty, zmiany wiekowe.

Jak przebiega niechirurgiczna plastyka korekcyjna powiek?

Wykonywana jest niechirurgiczna korekcja na "azjatyckich" i "europejskich" powiekach. Do niej może się udać każdy człowiek, ale owe odmładzanie można jakościowo wykonać tylko w tym wypadku, jeśli poprawnie oceniono grubość skóry dookoła oczu, stopień deformacji, dokonano poprawnych wymiarów.

Przed zabiegiem należy dokonać całkowitego demakijażu twarzy, następnie na cerę zostaje naniesiony specjalny środek znieczulający (zazwyczaj to jest żel). Znacznie zmniejsza ból.

Laserowa niechirurgiczna korekcja powiek nie wpływa negatywnie na oczy, ale aby nie uszkodzić oko na niego zakłada się specjalną soczewkę. plastyka korekcyjna powiek  Następnie dokonuje się delikatnego szlifowania cery dookoła oczu. Plastyka korekcyjna górnych i dolnych powiek wykonywana jest za pomocą różnego, jeśli chodzi o moc lasera, ponieważ różne części mogą potrzebować różnego oddziaływania.

Po zakończeniu zabiegu na cerę dookoła oczu kładzione są specjalne zimne okłady. Po upływie kilku minut na owe miejsce jest nakładana specjalna maść antyseptyczna, która minimalizuje ryzyko zakażenia i negatywne następstwa laserowej korekcji.

Po plastyce powiek rzadko występują jakieś powikłania. Jednak w ciągu pierwszej doby po zabiegu może pojawić się ból, swędzenie, obrzęk powiek, zaczerwienienie.

 
Powiązane artykuły:
Przeszczepy skóry – jak przebiega transplantacja?
Istnieje duży spis świadczeń do przeprowadzenia przeszczepu skóry. Taka operacja jest bardzo niebezpieczna, lecz tylko z jej pomocą można pozbyć się od dużych defektów skóry. Dokładniej o procesie przesiadki i rehabilitacji czytajcie w artykule.
Operacja plastyczna na nos – rhinoplastyka
Rhinoplastyka i konturowa plastyka nosa stosuje się do tych estetycznych procedur. Jak idzie chirurgiczna ingerencja, co należy wiedzieć o plastyce nosa i jak opiekować się nim po operacji? O tym opowiemy w naszym artykule.
Plastyka korekcyjna podbródka
Dużo kobiet marzy o plastyce – korekcja formy podbródka. To niewielka część ciała niepokoi co trzecią kobietę. Którymi sposobami można doprowadzić formę swojej twarzy do idealnych parametrów? O tym opowiemy w artykule.
Plastyka korekcyjna czubka nosa
Rynoplastykę i korekcję koniuszka nosa robią i niepubliczne kobiety. Te procedury są dosyć skomplikowane i wymagają od lekarzy uwagi. Za pomocą jakich metod i po co przeprowadza się plastykę nosa? O tym opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty