Nieduży wzrost Prince nie był przeszkodą w jego karierze

wzrost Prince

Fani od zawsze podziwiali talent Prince, oprócz tego gwiazdor umiał zadziwiać publiczność swoim wyglądem zewnętrznym. Jeden z uznanych liderów światowej muzyki pop praktycznie zawsze pojawiał się na scenie w butach na bardzo wysokich obcasach, ponieważ wstydził się własnego maleńkiego wzrostu i bał się, że w oczach otaczających będzie wyglądać jeszcze niższym.

Jaki wzrost miał Prince?

Na podstawie różnych danych, które podaje prasa, wzrost artysty wynosił około 157-158 cm. Jednak wiele jego fanów, którzy mieli szczęście zobaczyć go na żywo mówią, że jego wzrost nie przekraczał 150cm i właśnie ową szczególność on ukrywał za pomocą obcasów.

Taki bardzo niski wzrost bardzo zasmucał super gwiazdora. W młodości nawet wstydził się występować przez szeroką publicznością, jednak później pokonał owy kompleks i zaczął wykorzystywać różnorodne tricki, aby wydawać się wyższym. Oprócz tego maleńki wzrost dosyć często był przeszkodą na drodze budowania stosunków romantycznych.

Chociaż spotykał się z dużą ilością kobiet i oficjalnie był żonaty dwa razy, jednak z niektórymi dziewczynami wstydził się spotykać, ponieważ były o wiele wyższe od niego. Nie zważając na to, żony Prince nie były zbyt niskie – wzrost obu jego żon, Mayte Garcia i Manieli Testoni, wynosi około 168cm. Znany wykonawca również wyróżniał się szczupłością. Waga Prince Rogersa Nelsona przy takim niskim wzroście wynosiła około 50 kg. Nie zważając na to, owa szczupłość wcale nie przeszkadzała artyście podczas występów. On aktywnie się rozbierał i demonstrował własne ciało.

Wokalista i muzyk był wegetarianinem i spożywał przede wszystkim świeże warzywa. Jednak nie długo przed śmiercią przestał również i je spożywać. Na podstawie słów kucharza, który pracował w domu Prince, artysta odczuwał straszny ból i dyskomfort w gardle i żołądku, dlatego nie mógł nic połknąć. Przed zgonem wokalista był bardzo wycieńczony, co bardzo pogorszyło jego stan.

nieduży wzrost Prince Prince miał bardzo mały wzrost Prince zawsze chciał być wyżej
Prince w kobiecym obuwiu Prince chodziŁ na obcasach po koncercie sylwetka Princa
Prince i kobiety nagi Prince na koncercie Prince był niżej żon
 
Powiązane artykuły:
Palce Megan Fox – wada, czy niezwykła zaleta?
Wiele osób z nas mają wrodzone kosmetyczne defekty i znani ludzie też nie są wyjątkiem. Megan Fox na przykład urodziła się z brachydaktylią, wskutek której u dziewczyny są zbyt krótkie palce u rąk.
Wzrost i waga Wesley Snipesa
Zewnętrzne parametry gwiazdora – to zaledwie jego błona. Jednak Wesley Snipes to nie tylko publiczny człowiek, ale i pupil kobiet i wielu mężczyzn. Można powiedzieć, że jego wygląd zewnętrzny idealnie harmonizuje z siłą ducha.
Wzrost i waga Natalii Vodianovej
Natalia Vodianova – znana na cały świat supermodelka i wielodzietna mama. Zwolenniczki zawsze szczelnie interesowały się jej działalnością i osobistym życiem, chciały znać nawet osobiste szczegóły, jak na przykład wzrost i waga Natalii.
Wzrost i inne wymiary Chrisa Hemswortha
Żeby otrzymać rolę superbohatera Thora w jednoimiennym filmie, australijskiemu aktorowi Chrisowi Hemsworthowi zdarzyło się serio postarać, i to nie tylko na sali treningowe.. Jednak on prawdziwie zdziwił zwolenników swoimi fizycznymi parametrami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty