Niemowlak żegna swego brata bliźniaka

Wzruszająca historia bliźniaków Hawka i Masona zdobyła serca internautów na całym świecie. Jeśli zazwyczaj takiego typu historie mają happy end, naszą skończysz czytać ze łzami w oczach.

Jeden z bliźniaków w rodzinie Buchmeyerów urodził się z rzadką wadą, przepukliną przeponową.

Malutki Hawk

(Malutki Hawk)

Matka Hawka wiedziała, że nie uda mu się pokonać śmiertelną chorobę, więc poprosiła wszystkich o modlitwę w jego intencji. Niestety po kilku dniach rodzina opublikowała w sieciach społecznych smutną wiadomość o tym, że "ich maleńki ukochany syneczek powrócił do domu, aby być obok Pana Jezusa".

Jednak niedługo przed śmiercią Hawka Brenda i Tom zrobili główne zdjęcie w ich życiu – ostatnie pożegnanie bliźniaków. Mason żegna swego brata bliźniaka. Nie zważając na to, że natychmiast po urodzeniu Hawk był poddany kuracji, on był bardzo spokojny, w odróżnieniu od jego brata.

walczy z chorobą

(Maleńki Hawk walczy z chorobą)

"Mason był bardzo niespokojny – opowiada mama bliźniaków – Pielęgniarka poradziła nam, abyśmy położyli go obok brata. Zrobiliśmy to! Jak tylko Mason odczuł, że leży obok brata, natychmiast się uśmiechnął i dotknął jego ręki. Nasze dzieci wiedziały, że są braćmi".
Mason

(Mason pożegnał swego brata).

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty