Niestety, ale te 12 gwiazd na ekranie wyglądają lepiej, niż w zwykłym życiu!

Na widok Gerarda Butlera u kobiet szybciej zaczynają bić serca, natomiast mężczyźni marzą o Cameron Diaz lub Mili Kunis. Ciekawe, czy mogliby dłużej pozostać w naszych fantazjach, gdybyśmy spotkali ich na ulicy? Bardzo wątpimy!

Właściwie znaleźliśmy 12 takich gwiazd, którzy na ekranie wyglądają o wiele lepiej niż w zwykłym życiu!

1. Cameron Diaz

diaz

Z każdą nową rolą ta aktorka udowadnia, że tytuł "symbolu seksu" ona tak po prostu nie odda, i jeszcze o niego powalczy. Niestety w dni powszednie Cameron o tym całkowicie zapomina, i jej wygląd czasem nawet przeraża fanów i paparazzi!

2. Gerard Butler

batler

Kamera bardzo lubi tego aktora, ale fakt pozostaje faktem – w prawdziwym życiu cały jego blask i urok gdzieś się ulatniają!

3. Sarah Jessica Parker

parker

Oczywiście, nikt z nas nie staje się młodszy, ale Sarze Jessice Parker jak tylko usłyszy komende "Kamera! Akcja!", udaje się zrzucić co najmniej kilkanaście lat i wygląda po prostu oszałamiająco. A gdybyś spotkał ją w sklepie lub na spacerze, na pewno byłbyś zawiedziony!

4. Mila Kunis

kunis

Tej aktorce udaje się jednocześnie dostać się do rankingu "najbardziej pożądanych gwiazd" i "znanych kobiet, które bardzo zaniedbały siebie". Co to za magia taka?

5. Mickey Rourke

rurk

Dziś dawny symbol seksu w Hollywood jest nie w najlepszej formie fizycznej, jednak na planie udaje mu się ”pokazać najlepszą wersję siebie" i zdobyć kilka tysięcy kobiecych serc. Co prawda w życiu codziennym może je odstraszyć swoim widokiem...

6. Julia Roberts

roberts

Na początku myśleliśmy, że jej urok polega na wytwornych sukienkach aktorki na ekranie, ale okazało się, że na kadrach filmu Julia Roberts jest urocza nawet w zwykłych dżinsach, czego nie można powiedzieć o prawdziwym życiu...

7. Hugh Laurie

lori

Tu mamy jeszcze jedne na 100% przekonujące zdjęcie argument, które nie potrzebuje komentarzy!

8. Kara Wear

delevin

Brytyjska top modelka i aktorka Kara Wear na dzień dzisiejszy jest jedną z najbardziej poszukiwanych w swoim zawodzie. Dziewczyna podpisuje najbardziej korzystne kontrakty z modnymi markami, które są pewne, że tylko ona jest w stanie w jak najlepszy sposób zaprezentować ich kolekcje, a reżyserzy pospiesznie oferują jej nowe role wiedząc, że milionowa armia fanów filmowych będzie zafascynowana nią. Ale dlaczego w codziennym życiu byśmy Karę nawet nie zauważyli?

9. Amanda Seyfried

seyfrid

Nie szukaj tu żadnego haczyka, a przyjmij to za prawdę – niektóre gwiazdy naprawdę na ekranie wyglądają po prostu magicznie, a w życiu ... no normalnie. I Amanda Seyfried jest jedną z nich!

10. Matthew Perry

perri

I wygląda na to, że zasada ta działa na Matthew jeszcze z czasu kręcenia serialu "Przyjaciele"!

11. Shia Labaf

labaf

Jak to może być???

12. Mia Wasikowska

vasikovska

Chcesz " strzał kontrolny "? Masz! Tak, to młoda australijska aktorka Mia Wasikowska, której powierzono zagrać główną rolę w nowej ekranizacji "Alicji w Krainie czarów" i bardzo trafnie!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty