Niezwykłe brodawki sutkowe – wspaniały dar natury czy anomalia?

niezwykłe  brodawki sutkowe

Ciemne i jasne, duże i małe, o wyciągniętych kształtach i odwrotnie, wciągnięte – to są charakterystyki brodawek sutkowych. Istnieje ogromna ilość ich rodzaju, więc przewidzieć jaki kształt brodawek będzie miała dziewczynka w przyszłości, gdy dorośnie, jest praktycznie rzeczą niemożliwą.

Najbardziej rozpowszechnionymi na Ziemi są żeńskie ciemne aureole o okrągłych kształtach z dużymi sutkami.Posiadają je 40% przedstawicielek płci pięknej, natomiast niezwykłe brodawki sutkowe mają nie więcej aniżeli sto kobiet.

Żeńskie brodawki sutkowe o niezwykłych kształtach

Natura jest bardzo ciekawą sztuczką i ona obdarza ludzi wydawałoby się nieordynarnymi częściami ciała o niezwykłych kształtach. Piersi przedstawicielek płci pięknej nie są wyjątkiem i wszystkim jest wiadomo, że istnieje około 10 kształtów gruczołów mlekowych.

Najbardziej nietypowe kształty kobiecych brodawek sutkowych wyglądają w następujący sposób:

  1. Płaskie lub wciągnięte brodawki sutkowe. U kobiet, które są właścicielkami takich brodawek, w stanie spokoju one są niewidoczne. Sutki po prostu ukryte są w piersi. Jednak podczas pobudzenia seksualnego one zmieniają swoją lokalizację i stają się widoczne. Zazwyczaj owy typ jest dziedziczny i dziewczyna nie będzie miała takich brodawek, jeśli przodkowie nie posiadały takiej szczególności.
  2. Wydłużone. Do tego typu niezwykłych brodawek sutkowych należą najdłuższe z istniejących. W stanie spokoju ich długość sięga 8 mm, a w stanie pobudzenia przekracza centymetr.
  3. Z mocno widoczną aureolą. Owe brodawki wznoszą się nad inną częścią piersi. Takie niezwykłe aureole brodawek sutkowych posiadają kobiety z nadmierną objętością tkanki podskórnej i anomalnym skurczonym stanem mięśni owej strefy. Owy stan nie potrzebuje leczenia i uważa się za normalny dla takiego kształtu aureoli.

Otóż podsumowując, chcemy podkreślić, że sutki o niezwykłych kształtach to raczej dar natury, aniżeli anomalia. One, podobnie jak i inne pełnią swoją podstawową funkcję – karmić dzieci, chociaż warto zaznaczyć, że dla takich kształtów brodawek sutkowych jak wciągnięte i płaskie, owe zadanie może być dosyć problematyczne, ponieważ maluchowi będzie dosyć trudno je uchwycić. W tym wypadku problem można rozwiązać za pomocą różnych kapturków.

Jeśli jesteś posiadaczką brodawek sutkowych o niezwykłych kształtach, albo ich kształt bardzo cię martwi, to udaj się do kliniki plastycznej chirurgii. Być może po wizycie u lekarza zaproponują ci dokonać korekcji brodawek.

 
Powiązane artykuły:
Poznaj dlaczego po seksie boli pochwa
Czasami kobiety przeżywają dyskomfortowe uczucia w czasie, czy bezpośrednio po seksie, wskazując na ból w pochwie. Dalej dokładnie rozbierzemy, dlaczego powstaje ból w tym miejscu i co w takim razie robić kobiecie.
Odmładzanie pochwy - wskazania i przeciwwskazania
Taka małoinwazywna manipulacja jak odmładzanie pochwy staje się coraz więcej pożądaną. Ta procedura ma niewielką listę przeciwwskazań i może przeprowadzać się kilkoma sposobami. Dokładniej o tym dalej.
Trzy skuteczne metody na obliczenie dnia owulacji
Dziś istnieją różne metody ujawnienia owulacji, zaczynając z kalendarzowego sposobu i zakańczając testami i badaniami. Wybór dużo w tym jest uwarunkowany regularnością cyklu i właściwie waszym pragnieniem.
Jak zmniejszyć pochwę?
Kobiety rozumieją, że od tego jak obejmuje ich pochwa partnera, zależy ostrość odczuć od seksu. Toż jeśli pochwa jest dosyć szeroka, albo po porodach powstał taki problem, kobiety szukają sposobu, jak można zwęzić pochwę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty