Noc poślubna – porady, jak najlepiej się przygotować do niej

noc poślubna porady

Dziś już u nikogo nie powstaje pytania, jak przechodzi pierwsza noc poślubna, lecz wskazówki o tym jak ją przygotować i przeprowadzić, są potrzebne dla wielu par. Co robić w noc poślubną – patrzyć na gwiazdy i oddawać się pasji prosto nieba, czy schować się od całego świata w małżeńskiej sypialni, to decydować wam. A żeby wyznaczyć się było prościej, oto kilka porad i idei dla organizacji nocy poślubnej.

Kilka porad, jak przeprowadzić noc poślubną

  1. Zgodnie z tradycją pokój dla nocy poślubnej ozdabiają tak, żeby stworzyć romantyczną atmosferę. Często ten obowiązek biorą na siebie rodzice nowożeńców, czy świadkowie. Lecz jeśli masz wątpliwości, że oni nie zgadną twojego smaku, to lepiej kontrolować ten proces. Zwróć uwagę na pościel, lepiej szczelną bawełnę, jedwab, czy len z jedwabiem. I niech one będą jednotonowe – żeby nie odwlekała się uwaga na rysunek. Wybierz muzykę na tą noc, tylko tą, co podoba się wam obu. Wiele osób nawet radzą wybrać melodię bez słów, najwyraźniej obawiając się, że w najważniejszy moment para zacznie śpiewać.
  2. Wiele narzeczonych wyobrażają sobie, że noc poślubna przechodzi jak nieprzerwany wodospad delikatności i podniecenia. Lecz użyczyć czas głównemu udaje się nie zawsze – bardzo się męczą nowożeńcy i szampana wypijają za dużo na imprezie. Żeby to nie stało się, mniej alkoholu i więcej uwagi jeden do drugiego. Nie warto dotrzymywać się wszystkich zasad gościnności i siedzieć do ostatniego gościa, kiedy chce się być samym, wtedy i należy to robić życząc gościom dobrego przedłużenia wieczoru. No, ale żeby było czym nakarmić pasje, zatroszcz się o stolik w sypialni. Niech tam będą afrodyzjaki – czekolada, truskawka, owoce morza.
  3. Jak zrobić noc poślubną niezapomnianą? Oczywiście porządnie do niej przygotować się. Panna młoda w sukni ślubnej wygląda wspaniale, lecz zatroszcz się, żeby i pod suknią było na co popatrzeć. Seksowna bielizna i zachowany w sypialni przejrzysty peniuar świetnie podejdą dla tego celu. Nowa intymna fryzura też nie będzie zbędna.
  4. Oczywiście nikt nie chce, żeby noc poślubna zakończyła się szybko, więc przemyśl jej scenariusz lub improwizuj na bieżąco. Zaproponuj zabawę erotyczną, zatańcz striptiz dla ukochanego, wspólny przegląd Kamasutry.

Noc poślubna i pierwszy seks

Tak i w nasz czas seksualnego wyzwolenia zdarza się, że dziewczyna traci dziewictwo tylko w noc poślubną. W tym wypadku często można słyszeć od przyszłych żon słowa "boję się poślubnej nocy" i odbywa się to nie dlatego, że dziewczyna nie wie jak wszystko będzie. Przeciwnie, bardziej starsze i doświadczone przyjaciółki zazwyczaj opowiadają o tym czego oczekiwać, lecz robią to nieprawidłowo, przestraszając narzeczoną bólem i krwią podczas pierwszego seksu. W wyniku dziewczyna zaciska się i rzeczywiście otrzymuje ten ból, którego tak się boi.

Żeby to się nie stało należy wyrzucić wszystkie "straszydła" z głowy. Poproś przyszłego małżonka pomóc ci rozluźnić się, niech będzie czuły i delikatny. Jeśli pęknięcie błony dziewiczej stanie się w moment silnego podniecenia, to bólowe odczucia będą minimalne. Ponadto ból nie jest obowiązkowym towarzyszem pierwszego seksu – u niektórych błona jest jak przeprowadzić noc poślubnąelastyczna i dobrze rozciąga się lub jest cienka i rwie się prawie bezboleśnie. Tak więc nie trzeba męczyć sobie głowę wszelkimi myślami na temat, jak powinna zachowywać się dziewczyna w noc poślubną, lepiej rozluźnij się i pozwól partnerowi dziś wziąć inicjatywę w swoje ręce.

Najlepszą pozycją dla dziewicy jest uważana następująca: dziewczyna musi położyć się na plecy, podłożyć pod krzyże rolkę, czy niewielką poduszkę, a nogi ugiąć w kolanach i unieść do piersi. W tej pozycji błona dziewicza naciąga się i jej pęknięcie odbywa się szybko, wywołując krótkotrwały ból. Po pęknięciu błony zaczyna się krwawienie, które zazwyczaj szybko mija, ale jednak powtórzyć miłosne ćwiczenia lepiej przez 4–5 dni, kiedy wszystko się zagoi.

 
Powiązane artykuły:
Dlaczego wczesny seks jest taki niebezpieczny?
Współczesne społeczeństwo ledwie można nazwać skromnym. Jaskrawe temu potwierdzenie - pragnienie młodych szybko zostać dorosłymi, to znaczy przedtem zająć się seksem. Lecz czy usprawiedliwiono takie pragnienie?
Jak chłopaki tracą dziewictwo?
Nawet w pytaniach żeńskiego dziewictwa, które już nie raz było omówione i "przeżute", nie wszyscy znają się. Co tu mówić o cnocie chłopaków, wokół której powstała cała aureola domniemań i mitów!
Jak uprawiać seks po raz pierwszy?
Dziewczyny, które zachowują się dla jedynego mężczyzny w życiu, dziś spotykają się rzadko. Coraz więcej dziś interesują się jak zorganizować swój pierwszy seks, żeby on zapamiętał się i nie zostawił negatywnych wrażeń?
Jak utracić dziewictwo – co należy robić i jak się zachowywać?
Z jednej strony to zazwyczaj bardzo dobrze, że dziewczyny zastanawiają się nad tym - jakie będzie ich pierwsze seksualne doświadczenie i jak zrobić tak, żeby od niego pozostały tylko przyjemne wrażenia?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty