Noworoczne wakację
Jeśli chcecie spotkać Nowy Rok niezwykłym sposobem – wyruszajcie na Goa, i morze jaskrawych wrażeń wam jest zabezpieczone! Noworoczne święto, doprawione indyjskim kolorytem, zapamięta się na długo.
Izrael – to nie tylko unikalny kraj z niezwykłymi instrukcjami. Również on słynie i swoimi świętami - Nowym Rokiem. Zanurzcie się do odświętnej atmosfery razem z naszym artykułem.
Boże Narodzenie nie za górami. To oznacza, że już teraz należy myśleć nad tym, gdzie właśnie jego będziecie świętowały. Rekomendujemy zatrzymać swój wybór na festynie tego świętego dnia w Europie.
Ogółem parę miesięcy i do każdego domu przyjdzie Boże Narodzenie. Tego roku chcecie go uczcić w Europie? Doskonała decyzja. Pomożemy wam wyznaczyć, do którego właśnie jechać kraju.
Jeśli rozstrzygnęliście nabyć tura do Wietnamu na Nowy rok, dajcie odpowiedź sobie na pytanie, czy chcecie zaznaczać Wietnamski Nowy Rok, czy tradycyjny. Rzecz w tym, że Nowy Rok w Wietnamie zależy od miesięcznego kalendarza.
Finlandia – kraj, gdzie żyje Santa. To gdzie jeszcze spotkać Nowy Rok, jak nie na ojczyźnie czarownego dziadka? Nowy Rok w Finlandii – to masa wrażeń i dla dzieci i dla dorosłych!
Chcecie odznaczyć Nowy Rok w kraju, który słynie swoimi zimowymi, odświętnymi tradycjami, bożonarodzeniowymi jarmarkami? Wtedy pośpieszacie nabyć jeden z licznych turów do Norwegii – będziecie zdziwione!
Lubicie romantykę, nie chcecie spotykać Nowego Roku za zwykłym stołem? Wyruszajcie do Włoch! Noworoczne festyny rozpoczynają się tu 25 grudnia, a w noworoczną noc Włosi wychodzą na dwory, żeby życzyć jeden drugiemu szczęścia.
Sprzykrzyło się zaznaczać Nowy Rok za stołem przed telewizorem? Chcecie prawdziwych wesołości i nieodżałowanych wrażeń? Wyruszajcie na Kubę! 1 stycznia w tym kraju zaznaczają od razu dwa święta: Nowy Rok i Dzień Zwolnienia.
W wielu europejskich krajach Boże Narodzenie zaznaczają więcej aniżeli Nowy Rok. Toż właśnie temu świętu w Europie są poświęcone specjalne jarmarki. Bożonarodzeniowy jarmark – to atrakcje i barwne przedstawienia.
Podróż do Stanów Zjednoczonych dla wielu asocjuje się nie tylko z odwiedzaniem pamiątek, ale i z bardzo korzystnym i porywającym shoppingiem. Jak nie zbankrutować i co przywieźć z kraju nieskończonych możliwości? O tym czytajcie w artykule.
Wszyscy lubimy Nowy rok nie tylko za mandarynki, szampan i zapach choiny znajomy z dzieciństwa, a jeszcze i za trwałe wolne dni, które można śmiało nazwać prawdziwymi wakacjami.
Jeśli wam chce się prawdziwego czaru na Nowy rok, a od zwykłego stołu świątecznego zmęczyliście się, wyruszajcie na to święto do Niemiec. Nowy rok - święta sprawa dla mieszkańców tego kraju, oni zaznaczają go od szczerego serca.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty