Nowy rok
Sylwester – najgłówniejsze święto w roku, na które czeka każde dziecko. Każde dziecko czeka prezentu od ulubionego Mikołaja. Czym ucieszyć dziecka, żeby noworoczny prezent nie rozczarował bobasa?
Czy wiesz gdzie mieszka Święty Mikołaj? Jasna rzecz dużo z nas słyszało o tym, że wioska Świętego Mikołaja znajduje się w Laponii. Jednak gdzie znajduje się owa Laponia?
Ozdoba okien z okazji Sylwestra – bardzo ważny element święta. Przecież noworoczny nastrój – to śnieżynki i girlandy na oknach mieszkania. Opowiemy jak ozdobić okna z okazji Sylwestra.
To jedno z najbardziej światłych i radosnych świąt, które wesoło obchodzą we wszystkich państwach świata. W artykule opowiemy o tradycjach festynu Nowego Roku w Rosji.
Tradycje Nowego Roku w Indiach w korzeniu różnią się od zwykłych nam, i one są przepiękne. Jak obchodzą Nowy Rok mieszkańcy w Indiach? O tym czytamy dalej.
Tradycja dekorować choinkę – to przepiękny przednoworoczny rytuał, w którym z zachwytem bierze udział cała rodzina. Jak poprawnie ozdabiać noworoczną choinkę? O tym opowiemy w artykule.
Niemcy słyną na cały świat stosunkiem do rodzinnych świąt i tradycji, toż i Nowy Rok w Niemczech - najcieplejsze i radosne święto. O tradycjach festynu Nowego Roku w Niemczech opowiemy w artykule.
Japończycy bardzo z drżeniem stosują do narodowych tradycji, co w korzeniu różnią się od naszych. W artykule opowiemy o obchodzeniu Sylwestra w Japonii.
Noworoczny decorum – to nie tylko choinka, ale i tematyczne załatwienie domu. W artykule opowiemy o takiej idei noworocznego załatwienia domu jak umocowanie łańcucha choinkowego do sufitu, a także o tym jak to zrobić.
Bez względu na wiek wszyscy lubimy Nowy Rok, co towarzyszy ciekawym tradycjom, które przyszły do nas z dawnych czasów. O nich opowiemy w artykule.
Żeby nie przekształcić Nowy Roku na stół świąteczny, warto starannie przemyśleć, czym pobawić siebie i swoich gości. Niektóre idee ciekawych noworocznych rozrywek opowiemy w naszym nowym artykule.
Nowy Rok – doskonały czas ucieszyć krewnych i bliskich swoją uwagą i zazwyczaj ciekawymi prezentami. Idee dobrych noworocznych prezentów opowiemy w artykule.
Żeby stworzyć w domu noworoczny humor, warto jego zawczasu udekorować. Niektóre idee pięknych noworocznych wnętrz podpowiemy w naszym nowym artykule. Bierz na notatkę.
Na Sylwestera każda rodzina tradycyjnie przybiera choinkę, wkładając maksimum twórczości do tego zajmowania. W artykule opowiemy, czym można udekorować noworoczną choinkę.
W ostatnim czasie wiele osób preferują stawiać do mieszkań sztuczne choinki. Po pierwsze to oszczędzanie - kupujecie jeden raz, korzystacie dużo lat, a po drugie troskliwy stosunek do przyrody. Lecz nawet sztuczny smrek należy umieć wybierać poprawnie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty