Numerologia - cyfra losu

numerologia cyfra losu

Nauka o liczbach - "numerologia" daje możliwość poznania cyfry losu, obliczana na podstawie daty urodzenia, przewiduje cechy charakteru człowieka. Takie obliczenia są bardzo proste i z tym zadaniem poradzi sobie nawet dziecko.

Numerologia - kod losu

Niektórzy uważają, że kod losu należy obliczać na podstawie imienia i nazwiska. Ale ponieważ one mogą się zmieniać, więc uważa się, że numerologia w życiu człowieka określa główny kod na podstawie daty urodzenia.

Aby go obliczyć trzeba po prostu złożyć razem wszystkie cyfry, które wchodzą w skład daty urodzenia. Jeśli otrzymałeś dwucyfrową liczbę, musisz ją składać dotąd, dopóki nie powstanie jednocyfrowa liczba.

Przykładowo data urodzenia 9.03.1985, to numerologię losu oblicza się w następujący sposób: 9+0+3+1+9+8+5=36, 3+6=9.

Więc numerologia określiła cyfrę 9. Przejrzeć znaczenie wszystkich cyfr można w niniejszym artykule.

Numerologia - cyfry twojego losu

Nauka numerologii daje możliwość poznania znaków losu, lepiej zrozumieć samego siebie i wybrać drogę życiową. Poznajmy znaczenie każdej cyfry.

Cyfra losu - 1

Główna cecha takiego człowieka – cecha lidera, niezależność i inicjatywa. Taki człowiek jest urodzony aby zdobyć sukces na stanowisku kierownika. Najważniejsze – rozwijać wolę i zdecydowanie, mieć określone cele w życiu i własne zdanie. Nie zawsze trzeba będzie kroczyć po już określonym szlaku, czasami trzeba będzie wprowadzać coś nowego, stosować nowe podejście twórcze.

Cyfra losu - 2

Los określa ci misję ugodowca. Będziesz mógł osiągnąć sukces, właśnie dzięki pozytywnemu nastawieniu. Jeśli jesteś dobry i otwarty, wszystko ci się uda. Umiejętność przekonywania, dyplomacja i umiejętność dogadywania się – twoja główna zaleta. Nawet jeśli rola ugodowca nie zawsze ci się podoba, jednak w taki sposób będziesz najszczęśliwszy. Unikaj walki - ona cię zniszczy.

Cyfra losu - 3

To cyfra człowieka twórczego, optymisty. Właśnie spojrzenie na każdą sytuację w sposób pozytywny - właśnie to, czego potrzebujesz. Musisz stawiać czoło wszystkim nieprzyjemnościom z uśmiechem na twarzy i właśnie takie podejście do życia da ci możliwość poczuć się szczęśliwym i radosnym. W chwilach zmartwienia będziesz samotny. Tacy ludzie są bogaci, popularni – jeśli nie zapominają o swoim przeznaczeniu.

Cyfra losu - 4

To los utalentowanego organizatora. Taki człowiek samodzielnie buduje własne życie, nie ma miejsca na fantazje. Twój los będzie bardzo nasycony, więc musisz umieć uporządkować własne sprawy, myśli, systematyzować aby panował porządek w domu i myślach. Jesteś urodzony aby brać odpowiedzialność, więc zazwyczaj będą zwracać się do ciebie po poradę i pomoc. Najważniejsze, unikać pośpiechu. Będziesz odnosić sukcesy, jeśli w twoim życiu panuje cierpienie, odwaga, pewność siebie.

Cyfra losu - 5

Taki człowiek jest urodzony dla dokonania przemian. Jesteś człowiekiem postępu i wolności, trudno ci się będzie znajdować obok jednych i tych samych ludzi i pracy przez długi czas. Nawet najbardziej niespodziewane przemiany będą miały pozytywne następstwa, natomiast monotonność niesprzyjająco wpływa na ciebie. Zmierzaj do przodu!

Cyfra losu - 6

To człowiek urodzony aby zostać humanistą, który służy światowi. Współczujesz każdemu, kto tego potrzebuje i na tym polega twoje przeznaczenie. Powinieneś wprowadzać w swoje życie i życie otaczających cię ludzi, harmonię, piękno, dobroć. Zazwyczaj tacy ludzie odnajdują szczęście w ślubie.

Cyfra losu - 7

Jesteś sługą nauki. Będziesz szczęśliwy jeśli będziesz przeprowadzać badania, coś udowadniać, eksperymentować, zwiększać swoją wiedzę. Tacy ludzie są zazwyczaj samotni, a ponieważ nie są towarzyscy, ludzie uważają, że są oni dziwni. Jednak na nich po trudnej pracy, czekają wspaniałe osiągnięcia.

Cyfra losu - 8

Taki człowiek osiągnie sukces dzięki wiedzy, odwadze i różnym poczynaniom. Bez wysiłku nie zdobędziesz sukcesu, ale warto przyłożyć nieco numerologia znaki losuwysiłku – i wszystko się uda. Jednak dobra materialne nie mogą znajdować się na pierwszym miejscu – będziesz szczęśliwy tylko w tym wypadku, jeśli życie będziesz traktować w sposób filozoficzny.

Cyfra losu - 9

Taki człowiek jest urodzony po to, aby bronić wszystkiego co jest dobre. To są twórczy, utalentowani ludzie, którzy odnajdą swoje szczęście realizując swoje możliwości w świecie sztuki. Tacy ludzie napotykają wiele trudności, ale dzięki cierpliwości, łatwo je pokonują. Nie stawiaj na pierwszym miejscu szczęścia osobistego, dobra materialnego, ponieważ jeśli one będą dominować w twoim życiu, możesz wszystko stracić. W twoim życiu na pierwszym miejscu powinna znajdować się twórczość.

 
Powiązane artykuły:
Znaczenie czwórki w numerologii - co oznacza cyfra 4?
Już dawno wiadomo, że cyfry odgrywają w życiu człowieka szczególną rolę i każda cyfra ma swoją energetykę. W tym artykule dokładnie opowiemy o znaczeniu cyfry 4.
Znaczenie siódemki w numerologii i magii - сo oznacza cyfra 7?
Numerologia dzięki cyfrom pozwala dostarczyć o człowieku dużo ważnej i ciekawej informacji. W tym artykule opowiemy się o znaczeniu cyfry 7 w dacie urodzenia, numerologii i magii.
Znaczenie cyfry 6 w życiu człowieka
O znaczeniu cyfr w naszym życiu istnieje mnóstwo prac tak uczonych dawnych czasów, jak i współczesnych. Ten artykuł opowie o znaczeniu szóstki i jej wpływie na wydarzenia w życiu ludzi.
Znaczenie cyfry 5 – symbolika numerologii
Cyfrę 5 odnoszą do kategorii mistycznych, jeśli chodzi o badania ezoteryczne i numerologiczne. W artykule opowiemy o znaczeniu tej cyfry i jej zdolności wpływania na nasze życie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty