Obcowanie z zaświatem – wyjście z ciała

wyjście z ciała

Większość naukowców, którzy zajmują się zjawiskiem podróży świadomości poza ciałem twierdzą, że u każdego człowieka następuje wyjście z ciała fizycznego we śnie. Rozważmy to zjawisko bardziej szczegółowo, jego mechanizmy i sposoby realizacji.

Co to jest astralne wyjście z ciała?

Samo pojęcie astralu wiele osób błędnie kojarzy ze światem martwych. W rzeczywistości to nie tak. Astral naprawdę jest innym światem, ale nie ma nic wspólnego ze światem wiecznego spoczynku. Jest to miejsce, przestrzeń, w której koncentruje się cała mądrość wszechświata, wiedza i tajemnice. Oczywiście dostać się do astralu trudno i jest to możliwe tylko w przypadku odpowiedniego przygotowania człowieka, oczyszczenia umysłu i myśli.

Świadome astralne wyjście z ciała – to skomplikowany proces, który wymaga wysiłku i długich praktyk duchowych. Silne pragnienie dostania się do astralu i zrozumienie nieskończoności wszechświata mogą pomóc w realizacji zamiaru wyjścia z ciała.

Techniki i sposoby wyjścia z ciała

Istnieją dwa główne sposoby na opuszczenie ciała i odbycie astralnej podróży:

  1. Świadome wyjście z ciała podczas snu – świadome śnienie.
  2. Bezpośrednie wyjście z ciała, bez wcześniejszego snu.

Świadome śnienie jest łatwe do opanowania nawet dla początkujących. Jest to świetna metoda wyjścia z ciała podczas snu:

  1. W wybrany dzień położyć się spać pół godziny wcześniej niż zwykle. Wskazane jest, aby poprzednie dni nie były zbyt napięte, lepiej prowadzić praktykę w weekend.
  2. Obudzić się pół godziny wcześniej, niż zwykle i w ciągu pół godziny czytać tekst o świadomych snach, astralu, wyjściu z ciała.
  3. Po wyznaczonym czasie znowu położyć się spać na pół godziny. Pierwsze 10 minut tego okresu należy wykonywać wchodzenie w świadomy sen, koncentrując się na tym, że chcesz wyjść z ciała.

Być może za pierwszym razem eksperyment się nie uda, ale to nie powinno cię powstrzymać. Jak pokazuje praktyka jest to najszybszy sposób na wyjście z ciała, a w powtarzających się przypadkach 90% ludzi doświadcza świadome śnienie.

Metody bezpośredniego wyjścia z ciała

Hipnoza i taśmy Hipnoza

Technika ta polega albo w zewnętrznym wprowadzeniu człowieka w stan hipnozy, albo w osiągnięciu tego stanu za pomocą słuchania specjalnej audycji.

Autosugestia

Należy przeprowadzać sesje obcowania się z własną podświadomością. Najlepszy czas to moment bezpośredniego snu i przebudzenia. Te chwile są najbardziej udane, bo w nich odbywa się przejście świadomego w podświadomość, które można kontrolować. Każdego dnia trzeba przekonywać siebie do pragnienia wyjścia z ciała fizycznego i dostania się do astralnej przestrzeni.

Czytanie specjalistycznych tekstów

W tej chwili istnieje wiele książek i artykułów z dokładnym opisem wyjść do astralu i technik, które pozwalają to zrobić. Czytanie informacji o podróżach wewnątrz ciała w jakiś sposób programuje twój mózg na takie same osiągnięcia i pomaga świadomości się wyodrębnić.

Wizualizacje

Ten sposób trochę podobny do autohipnozy, ale różni się użyciem wyobraźni. Należy nie tylko przekonywać astralny wyjście z ciałasiebie do pragnienia wyjścia z ciała, ale i bardzo kolorowo wyobrażać sam proces wyjścia. Codziennie podczas snu i od razu po pierwszym przebudzeniu należy tworzyć w umyśle wizualizacje, opisujące oddzielenie świadomości od fizycznej powłoki. Trzeba sobie wyobrazić jak można unosić się nad Ziemią, znaleźć się w zupełnie innym świecie i przestrzeni.

Wschodnie praktyki

Również pomaga zrealizować wyjście z ciała medytacja. Najpierw trzeba wykonać ćwiczenia oddechowe, a następnie usilnie pracować z czakrami, odkryć i oczyścić je. Asany jogi mogą znacznie przyspieszyć ten proces.

 
Powiązane artykuły:
Medytacja dla przyciągania miłości – jak kreować swoje życie?
Medytacja – to proces, który doprowadza do uczucia zaspokojenia i duchownego oczyszczenia. Lecz co jeśli wasz cel nie tylko zyskać spokoju, ale i przyciągnąć do swojego życia miłość? Wtedy warto spróbować technikę, stworzoną dla tego celu.
Medytacja dla zdobycia pieniędzy, czyli przypis na osiągnięcie własnego dobrobytu
Mówią, że zdobycie pieniędzy to szczególna sztuka. Przecież po to, żeby one wypełniły portfel, ważne jest nie tylko na nie zapracować. Ogromne znaczenie ma również energetyka pieniędzy. Jak znaleźć z nimi wspólny język i przyciągnąć do swojego życia?
Jak nauczyć się telekinezy – ćwiczenia zdolności nadprzyrodzonych
Już kilka wieków ludzkość interesuje pytanie o tym, czy można przesuwać przedmioty jednym tylko poglądem. Nawet pojawiła się nauka, nazwana telekinezą. Jednak nawet nie zważając na rzetelne jej badanie nie wszystkim wdaje się pojąć taką ciekawą sztukę.
Medytacje dla kobiet, czyli źródło wewnętrznej harmonii
Większość kobiet zachwyca się różnymi duchownymi praktykami. Jednak mało kto wie, że duża ich część jest przeznaczona dla mężczyzn. Stąd i późniejsze problemy z utratą kobiecości. Dziś opowiemy o kobiecej duchownej praktyce - medytacji dla kobiet.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty